گروه ها و کسب و کار که تحت پیگرد وزارت کشور اداره مدیریت زمین وزارت کشاورزی و خدمات جنگل ایالات متحده استدلال در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن دی سی است که آژانس های فدرال نیست مطابق با ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و یا NEPA هنگام بررسی اجاره و خدمات جنگل “خودسرانه تایید شده” اجاره با وجود پیدا کردن شواهد معدن می تواند آسیب BWCAW.

“هیچ چیزی در مورد دوقلو فلزات و اجاره تجدید روند عادی بوده است و بررسی های زیست محیطی از اجاره نامه تمدید این قاعده مستثنی نیست. آژانس های فدرال انجام ترین سطحی از بررسی و پذیرش خود را حتی در نظر گرفتن اثرات استخراج معدن در تجدید اجاره,” تام Landwehr, مدیر اجرایی کمپین برای صرفه جویی در مرز آبهای یکی از گروه های پیشرو تلاش در انتشار اخبار گفت.

اجاره برای اولین بار صادر شده در سال 1966 شد لغو در روزهای پایانی دولت اوباما در سال 2016 بیش از نگرانی معدن را آلوده BWCAW اگر آن را برای همیشه باز در همان حوزه آبخيز. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و سپس ابقاء اجاره در سال 2017 و نقل مکان کرد به تمدید اجاره در سال 2018 است. 10 سال اجاره شد و سپس به طور رسمی تمدید در مارس 2019.

این گروه همچنین استدلال می کنند که سازمان های فدرال:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

  • نه یک جایگزین در نظر انکار نوسازی مورد نیاز تحت NEPA.

  • نه در نظر گرفتن هر گونه اثرات منفی زیست محیطی از پتانسیل های توسعه مس-نیکل معدن.

  • نیست شامل ده ها تن از علمی گزارش در مورد سولفید-سنگ معدن مس در headwaters از BWCAW از جمله گزارش ذکر شده توسط جنگل خدمات در تصمیم گیری خود را از دسامبر 2016 rescinding اجاره.

  • نه مطابق با خدمات جنگل رضایت مجوز.

گروه های زیست محیطی از مرز آبهای بیابان بیابان جامعه Izaak والتون لیگ آمریکا و مرکز تنوع زیستی نیز در این طرح دعوی در دادگاه.

“اگر دوقلو فلزات بودند و برای باز کردن آن سمی معدن در نزدیکی مرز آب آن را برای همیشه آلوده برخی از تمیزترین آب در کشور است. در تجدید دوقلو فلزات’ اجاره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت عمل غیر قانونی تحت قانون فدرال” کریس ناف, مدیر اجرایی, از دوستان از مرز آب و بیابان و گفت: در انتشار اخبار.

دوقلو فلزات معدن شرکت متعلق به شیلی معدن کنگلومرا آنتوفاگاستا می خواهد برای ساخت یک زیر زمین مس-نیکل معدن در نزدیکی Ely در بارانی رودخانه حوزه آبخيز و در لبه BWCAW. منتقدان از معدن نگرانی در این ارسال می تواند آلوده رواناب به BWCAW در حالی که هواداران می گویند آن را بهبود اقتصاد منطقه.

این پروژه چهره یک سال بررسی از هر دو دولت و سازمان های فدرال.

در بیانیه ای دوقلو فلزات سخنگوی کتی Graul گفت: “تجدید اجاره حلال بود و کاملا سازگار با محیط زیست و سایر موارد مورد نیاز.

“هیچ معدن می تواند رخ دهد تحت اجاره قبل از تصویب یک معدن طرح است. هر گونه پیشنهاد معدن پروژه مانند یک فرستاده شده توسط دوقلو فلزات در اواخر سال 2019 خواهد بود موضوع را به کامل بررسی های زیست محیطی توسط فدرال قبیله ای و دولت خواهد شد و شامل چندین فرصت برای مشارکت عمومی” Graul گفت.

دیگر شاکیان در این پرونده شامل Ely تجهیز شرکت مرزی آبهای راهنمای خدمات گرسنه جک Outfitters Northstar قایق رانی Piragis Northwoods, شرکت, رودخانه نقطه رفت و آمد مکرر و تجهیز شرکت Sawbill قایق رانی Outfitters Voyageur Outward Bound مدرسه Wenonah قایق رانی و زنان در بیابان کشف.

به طور جداگانه ائتلاف شکایت کرد وزارت کشور در سال 2018 بیش از تصمیم خود برای بازگرداندن مواد معدنی اجاره استدلال آلودگی در BWCAW خواهد صدمه دیده است کسب و کار خود را. گروه های زیست محیطی و سپس ثبت جداگانه اما مشابه پرونده های حقوقی استدلال اجاره بازگشت غیر قانونی. هر سه پرونده های حقوقی به چالش کشیدن معدنی اجاره در نهایت با هم ادغام شدند.

یک قاضی فدرال در ماه مارس طرفه با وزارت کشور است اما این گروه باید به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری.

وزارت کشور بلافاصله پاسخ به اخبار تریبون درخواست برای نظر پنج شنبه, اما یک سخنگوی آیا نقطه به گذشته اخبار منتشر شده در این بخش ساخته شده است که در مورد تمدید اجاره.

در ماه مارس بخش جشن تصمیم دادگاه به رعایت آن تجدید اجاره به دوقلو فلزات به دلیل آن مجددا به بخش “ندارد اختیار به انکار (اجاره نامه) درخواست تجدید.” همچنین متعهد به طور کامل مطالعه معدن پتانسیل اثرات زیست محیطی آن را به عنوان در نظر دوقلو فلزات معدن پیشنهاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de