یونان آسانسور خود را مستند در هتل, استخر, زمین گلف

توسط: AP | آتن | منتشر شده در تاریخ: 1 ژوئن 2020 2:30:36 pm این کشور دیده می شود تنها 175 ویروس-مرگ

توسط NEWSATROPAT در 12 خرداد 1399
توسط: AP | آتن | منتشر شده در تاریخ: 1 ژوئن 2020 2:30:36 pm
Greece lifts its lockdown on hotels, pools, golf courses این کشور دیده می شود تنها 175 ویروس-مرگ و میر ناشی از, با توجه به وزارت بهداشت. رویترز/Alkis Konstantinidis

یونان برداشته مستند محدودیت های جمعه برای هتل ها در فضای باز, سینما, دوره های گلف و استخر شنا به عنوان کشور ramped تا آماده سازی برای این مهم گردشگری تابستان فصل برای شروع در دو هفته.

کودکان دبستانی نیز بازگشت به کلاس. سخت عمومی اقدامات ایمنی نگه داشته یونان COVID-19 عفونت نرخ کم است. این کشور دیده می شود تنها 175 ویروس-مرگ و میر ناشی از, با توجه به وزارت بهداشت.

پروازهای بین المللی با روش های غربالگری را بازگشت به آتن و یونان دومین شهر تسالونیکی شروع در ژوئن 15, خواهد شد و گسترش به سایر نقاط کشور در ژوئیه 1.

غربالگری برای ورود مسافران خواهد بود بر اساس یک ارزیابی توسط یک اتحادیه اروپا در ایمنی پرواز اقتدار با ورود از پایین-عفونت کشورهای در معرض تنها به آزمایش تصادفی. در طول سال هتل ها اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه اما بسیاری از انتخاب بسته باقی می ماند تا زمانی نزدیک به شروع فصل گردشگری با استناد به پایین رزرو.

کسب و کارهای دیگر اجازه داده شد به راه اندازی مجدد از شنبه, از جمله campsites عروسی, خدمات, تاتو سرو و سازمان های دوستیابی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب