گرانیت, مجسمه سازی, ‘شمالی افزایش یافت,’ افزایش می یابد به عنوان هنر عمومی در گرند فرک

Zoran Mojsilov مجسمه ساز و صربی مهاجر زندگی می کند که در مینیاپولیس راه اندازی شد از این هنر کمیسیون برای ایجاد این مجسمه که “خواهد بود نزدیک به 30 فوت قد.

این آثار هنری “شمالی رز” ساخته شده است با دراز سنگ گرانیت از معدن که توسط Coldspring شرکت بهار سرد, مینه سوتا.

“چهار سنگ ها مانند یک گل رز بسته” Mojsilov گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در مرکز یک ستون فولادی میلگرد خواهد بود که تحت پوشش و پنهان با سیمان. سنگ خواهد بود در ارتباط با استفاده از فولاد ضد زنگ میله های.

در چند هفته Mojsilov برنامه ای برای بازگشت به سایت برای نظارت بر علاوه بر این از سه تا چهار بازگشایی از قطعات کوچکتر از سنگ به مجسمه سازی; کوچک سنگ را نمایندگی گل رز, گلبرگ, او گفت:.

اوج تلاش

عمومی هنرهای کمیسیون های تن به تن این ایده به این شهر در ماه مه سال 2019 به جای آثار هنری در گوشه ای از پارکینگ شهر اجاره به Canad مسافرخانه.

این شهر سرمایه گذاری کرده 50.000 دلار برای آماده سازی سایت و ساخت یک پایه و اساس برای مجسمه سازی. پارک منطقه خواهد بود مسئول محوطه سازی این منطقه است. باقی مانده هزینه های مجسمه سازی بود کمک توسط یک اهدا کننده ناشناس گفت: لورل رویتر مدیر داکوتای شمالی, موزه هنر, که کمک به این پروژه را به ثمر.

یک مراسم است که انتظار می رود به جای هفت. 2 گفت: Barry Wilfahrt PAC رئیس و رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بازرگانی Grand Forks – East Grand Forks.

در مقیاس بزرگ مجسمه سازی یادآور دولت گل دشت رز طراحی شده است برای نشان دادن مرز روح و قدرت و شجاعت از مردم که حل و فصل در منطقه در اواخر 1800s با توجه به تایید وب سایت.

دشت رز “اولین خوشحال ساکنان بومی پس از آن مهاجرت کرده اند و بعد” این وب سایت آمده است. “هنوز هم با ما امروز (گل) ظریف زیبایی belies قدرت آن است.”

اشاره کرد مجسمه ساز

آثار هنری توسط Mojsilov اشاره کرد مجسمه ساز حرفه ای که گرفته او را از صربستان و یوگسلاوی سابق به پاریس و به ایالات متحده شده است به نمایش گذاشته شده در 25 متحده در سراسر کشور است.

برخی از آثار او به نمایش در مجسمه سازی باغ در داکوتای شمالی موزه هنر در UND دانشگاه و در Mayville, N. D. Joann Ewens که در سال 2016 حمایت یکی از آثار خود را به صورت رنگین کمان باغ در Mayville.

Mojsilov که تا به حال عمده نمایشگاه دو سال پیش در دشت موزه هنر در فارگو است که به خوبی شناخته شده برای خود کار مجسمه چوب و سنگ و فولاد گفت: لورل رویتر مدیر داکوتای شمالی موزه هنر.

رویتر دلیل است که این آثار هنری نصب شده در 42nd Street Mojsilov گفت.

“او” ملکه هنر ” در این منطقه,” او گفت:.

رویتر شناخته شده Mojsilov دهه او گفت و اشاره کرد که او را دعوت به نشان دادن آثار هنری خود را که با او تماس انتزاعی در داکوتای شمالی موزه هنر در سال 1990.

فرایند خلاق

مجسمه سازی شده است و در فرایند خلاق برای حدود دو سال Mojsilov گفت.

“آن است که رفتن به بزرگترین مجسمه های من تا کنون — و قطعا بلندترین تشکیل سنگ در این بخش از داکوتای شمالی به خاطر همه چیز مسطح است,” او اضافه شده با خندیدن. “این اولین بار است که من دیده ام این سنگ ایستاده. آنها به من به همان اندازه به عنوان به شما.

“من مشغول به کار بر روی آنها تخمگذار,” او گفت:. “من مشغول به کار در معدن سنگ با آنها. من تصور چگونه آنها می رویم به نگاه زمانی که آنها ایستاده است.”

او هموار سطوح سنگ, او گفت:.

“من با استفاده از مشعل برای سوزاندن لبه های به طوری که آنها نگاه مانند آنها فرسوده,” او گفت:.

تناقض میان موضوع و مواد — شکنندگی و ظرافت یک گل رز و سخت قدرت از گرانیت — بخشی از چشم انداز خود را برای مجسمه سازی با توجه به Mojsilov که گفت مردم خواهد شد نگاه در آثار هنری از دیدگاه خود را اما موقعیت خود را در محیط های عمومی خواهد شد به این معنی است که بسیاری را ببینید و واکنش به آن است. او امیدوار است آن را جرقه نظر و کنجکاوی است.

این پروژه هنر عمومی که PAC پشتیبانی از هدف به منظور افزایش زیبایی شناسی و زیبایی و کیفیت زندگی در چنگال های بزرگ و در نتیجه ساخت چنگال بزرگ تر دعوت به محل زندگی می کنند و بازدید Wilfahrt گفت.

هنر نمایش در یک گالری متفاوت از هنر عمومی با توجه به Madelyn Camrud یک چنگال بزرگ هنرمند و عضو PAC هنرمند کمیته انتخاب.

“این قرار گرفتن در معرض. این چیزی است که مردم می توانند لمسی,” او گفت:.

دیگر اعضای هنرمند هیات انتخاب در حال ان, Brown, Mike Kunz, بروس Gjovig و رویتر.

نصب و راه اندازی این آثار هنری شکل گرفتن مشغول جاده در گرند فرک شده است با تاخیر چندین بار Camrud گفت.

“قرار بود آن را به بالا رفتن پاییز گذشته. سپس زمستان آمد و رفت و پس از آن ما را به ماه مارس و آوریل و COVID اتفاق افتاده است; در حال حاضر آن را اواسط ژوئن, اما آن را به یک زمان خوب برای قرار دادن آن را,” او گفت:.

به عنوان Camrud ایستاده سنگ اولین بار که نصب شد “من احساس قدرت از زمین است. من می توانم احساس می کنید آنچه در اولین مهاجران در اینجا احساس,” او گفت:.

“نیست که چه مهاجران احساس زمانی که آنها ایستاده بود و نگاه به زمین و وزش باد? آن را به سادگی و در عین حال وسعت روح انسان است که بدست ما اینجا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de