چنگال بزرگ شهرداری بحث برنامه ریزی برای 6:30 بعد از ظهر امروز

سه شهرداری نامزد خواهد شد که در رای گیری در چنگال بزرگ را به شرکت در یک مناظره امشب (پنج شنبه, مارس 14) در چن

توسط NEWSATROPAT در 25 اردیبهشت 1399

سه شهرداری نامزد خواهد شد که در رای گیری در چنگال بزرگ را به شرکت در یک مناظره امشب (پنج شنبه, مارس 14) در چنگال بزرگ هرالد وب سایت.

این رویداد آغاز خواهد شد در 6:30 p. m. و انتظار می رود که به گذشته یک ساعت. شرکت کنندگان خواهد بود براندون Bochenski مایک براون و رابین دیوید. قهوه ای است که در وقت.

رای دهندگان تصمیم خود را در یک انتخابات که در حال انجام عمدتا توسط ایمیل با برگه های رای با توجه به این شهرستان در ماه ژوئن 9.

بحث خواهد شد و تعدیل توسط هرالد ناشر Korrie ونزل که گفت هدف این است که برای اطلاع رای دهندگان در حالی که قرار دادن برخی از فاصله بین سه نامزد. او گفت که بهترین اتفاقی می افتد زمانی که نامزد دریافت یک فرصت برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر و همچنین برای مقابله با هر یک از دیگر و پاسخ.

"هرالد منتشر کرده است داستان های متعددی در هفته های اخیر در مورد آنچه که این نامزدها را برای گفتن در مورد این موضوع یا آن موضوع است. و وجود دارد بسیار آموزنده فروم به تازگی انجام شده توسط محلی جوان حرفه ای سازمان" ونزل گفت. "این رویداد ما بحث امشب و رویدادهای آینده برنامه ریزی شده توسط دیگران کمک خواهد کرد که گوشت از مسائل حتی بیشتر."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

امشب وجود خواهد داشت نه سوالات با نامزدهای هر نوبت گرفتن برای پاسخ به. پس از پاسخ هر نامزد خواهد شد که زمان اضافی برای rebuttals یا نظرات بیشتر.

کسانی که مایل به تماشای زندگی می کنند بحث می توانید انجام دهید تا به صورت رایگان در grandforksherald.com.

گروه های دیگر نیز در حال برنامه ریزی شهرداری وقایع است. در مه 20, اتاق بازرگانی میزبان دو forums – یکی برای شهردار نامزدها و دیگری برای داوطلبان در حال اجرا برای Grand Forks هیئت مدیره مدرسه. هیئت مدیره مدرسه فروم شروع خواهد شد در 4 p. m. به دنبال آن شهرداری فروم در 5:15 بعد از ظهر

همچنین ایستگاه رادیویی محلی ناکس برنامه ریزی شهرداری رویداد هفته پس از روز یادبود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن