Grand Forks شهرستان کمیسیون افزایش ظرفیت تماشاگر در مسابقه ماشین

کمیسیون تایید توسط رای 3-2 اجازه می دهد تا RCS به اجازه از 2000 تماشاگر نشستن در غرفه برای مسابقه ماشین به طور معمول برگزار می شود در شب جمعه. که افزایش از قبلا مجاز 1,000 دارای خوب برای ماه ژوئن. این کمیسیون را تا موضوع حضور دوباره زمانی که آن دیدار در هفته اول ماه جولای و بیشتر می تواند افزایش این تعداد به 3,100.

رئیس کمیسیون دایان Knauf – چه کسی رای دادند در برابر این حرکت در این کمیسیون سه شنبه, ژوئن 16, جلسه گفت: وجود یک نیاز برای ادامه بیشتر محدودیت ها و مراکز کنترل بیماری دستورالعمل باید به دنبال جلوگیری از افزایش coronavirus موارد است. Knauf در طولانی آماده به اظهارات کمیسیون و RCS مقامات به شدت هشدار داد مردم به اجازه پایین گارد خود را در برابر coronavirus.

“اگر کسی فکر می کند که آنها آسیب پذیر برای گرفتن این بیماری آنها را فریب دهد خود را” کناف گفت.

در دیگر کمیسیون خبر:

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

–کمیسیون رای به اجازه می دهد محدود حضور در محاکمات جنایی پس از شنیدن از قاضی همین Hager ریاست قاضی شمال مرکزی قضایی منطقه. که حرکت به گسترش هر منصفه نیمکت دادگاه یا هر ماده که مردم حق شرکت کنند. تعداد افراد مجاز در دادگاه پوش خواهد شد در 23 و امر به وکلای قربانی طرفداران و رد شاهدان با شهروندان در نظر گرفتن حداقل اولویت موقعیت در لیست. قاضی Hager اشاره کرد وجود یک پرونده از دادگاه کیفری و مدنی اعمال نخواهد بود برگزار شد تا بعد از آن در سال.

–پس از شنیدن از چنگال بزرگ عضو شورای شهر دنی Weigel, کمیسیون به اتفاق آرا تصویب $10,000 پرداخت به پیشنهاد شمالی دره اجرای قانون صندوق یادبود. Weigel به نظر می رسد آنلاین قبل از اینکه این کمیسیون به درخواست برای کمک های مالی. این کمیسیون قبلا تایید پرداخت در همان مقدار در حال حاضر تحت ساخت و ساز Veterans Memorial Park. کمیسر تام Falck گفت: پرداخت ممکن است اجازه داده شده تا به حال درخواست شده است در زیر بودجه سال به عنوان coronavirus همه گیر قرار داده فشار در شهرستان امور مالی.

–گراند آسمان Development Co. رئیس جمهور تام Swoyer گفت: کمیسیون او می خواهم به استفاده از $2.2 میلیون برای آغاز فرایند از جستجو برای یک ماشین آتش نشانی به همراه طراحی یک ساختمان به آن خانه در 217 هکتار سیستم های هوایی بدون سرنشین توسعه پارک واقع در غرب شهر. بودجه آمده از 3 میلیون دلار اختصاص داده شده در سال 2019 توسط قوه مقننه است. علاوه بر این از یک کامیون آتش است که می تواند توسط کارکنان نیروی هوایی پرسنل را برآورده موافقت نامه های قراردادی به اجازه تعمیرات به توان به هواپیماهای بدون سرنشین در پارک. شهر و GFAFB به اشتراک گذاری مسئولیت آتش نشانی در بزرگ آسمان است.

–یک نماینده از داکوتای شمالی وزارت حمل و نقل گفت: کمیسیون او دریافت یک درخواست از N. D. دولت آسیاب در گرند فرک برای افزایش ظرفیت بار یک بخش از بزرگراه 81 به 129,000 پوند از آن زمان ظرفیت 105,500 پوند است. این حرکت اجازه خواهد داد که آسیاب برای پردازش و کشتی محصول بیشتر و بیشتر آن عملیات کسب و کار. شهرستان مهندس نیک غرب گفت: این کمیسیون که در شهرستان هیچ می گویند بیش از جاده آن را به عنوان یک بزرگراه دولت اما است که او نمی باید یک مشکل با افزایش وزن. این NDDOT نماینده کمیسیون او بگویید مقامات اداره شهرستان طول می کشد هیچ موضوع را با افزایش. کشش از بزرگراه 81 اجرا می شود بین بزرگراه 2 به من-29 تبادل بین چنگال های بزرگ و Manvel.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net