چنگال بزرگ می تواند نقطه پول به سمت خصوصی COVID-19 اقدامات

اعضای شورا به اتفاق آرا رای دادند در روز دوشنبه به تصویب یک چنگال بزرگ بهداشت عمومی برنامه ریزی برای صرف در مو

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399

اعضای شورا به اتفاق آرا رای دادند در روز دوشنبه به تصویب یک چنگال بزرگ بهداشت عمومی برنامه ریزی برای صرف در مورد $1 میلیون نفر در این شهرستان تنظیم شده است برای دریافت از طریق Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. مدت کوتاهی قبل از آنها توافق کردند که برای اصلاح این طرح اجازه می دهد تا برای هزینه های چنین به عنوان "هماهنگ تست شبکه" یک و در عین حال-به-می شود-نهایی مجموعه ای از تست پروتکل های عمومی coronavirus آموزش و پرورش و یک پانل از کارشناسان -- متخصصان بیماری های عفونی و غیره -- که توصیه چنگال بزرگ شهردار و شورای که تست شبکه. این رای تغییر نمی کند این طرح به عنوان ارائه شده توسط وزارت بهداشت کارکنان.

اصلاح معرفی شد توسط برت وبر که هفته گذشته یکی از چند اعضای شورای تحت فشار قرار دادند که برای بیشتر ورودی در این طرح از شورا و یک گروه از رهبران کسب و کار مونتاژ توسط شهردار مایک براون. تست هر کارمند در یک مرکز با COVID-19 شیوع است و نه لزوما مقرون به صرفه ترین و یا بهترین راه برای رسیدگی به یک عفونت وبر استدلال دوشنبه.

"ما نیاز به ایجاد لازم جمعیتی پایگاه داده به طوری که ما بلافاصله می دانم که آن دسته از افراد زندگی می کنند و ارتباط برقرار کردن با کار در خانه و در خود روز به روز زندگی می کند و تمرکز بر تست آن دسته از افراد و به خصوص کسانی که کار می کنند ممکن است در دیگر نقاط آسیب پذیر مانند دیگر کارخانه ها و یا در خانه های پرستاری," او گفت: اعضای شورای. "فکر می کنم از آن به عنوان یک نوع از رویکرد پیشگیرانه برای تماس با ردیابی."

که پایگاه داده در حال حاضر وجود دارد -- آن را متعلق به و اجرا توسط Edgewood, بهداشت و درمان, که در عمل مراقبت ارشد امکانات در سراسر غرب میانه بالا و دشت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Edgewood متعلق به فیل Gisi یک چنگال بزرگ توسعه که مجموعه ای به زمین ایده به نمایندگان از حدود ده منطقه کسب و کار در یک جلسه مجازی صبح روز سه شنبه. جلسه که به روی عموم بسته است و Gisi کاهش یافته است به می گویند که کسب و کار او دعوت کرده بود.

با توجه به Gisi پایگاه داده کمک خواهد کرد کسب و کار به سرعت تعیین کنید که به بهترین آزمون تصمیم می گیرید که آزمون به اداره به کارگران خود را و چگونه اغلب برای انجام این آزمون اگر تعداد مثبت COVID-19 مورد افزایش می یابد در گرند فرک شهرستان است.

"اگر ما شروع به دیدن شیوع موارد جدید," Gisi گفت: "پس از آن ما به عنوان کسب و کار خواهد با پیوستن به یکدیگر و گوشت گاو تا تست ما بنابراین ما می تواند کمک به شناسایی موارد در جامعه که پس از آن خواهد بود ارائه شده به دولت برای تماس با ردیابی و چیزهایی مانند آن."

این طرح پس از آن خواهد بود برای اضافه کردن به Edgewood موجود در پایگاه داده به عنوان شرکت های بیشتری در انتخاب کردن. این امر می تواند داوطلبانه برای کسب و کار برای انجام این کار, اما معلوم نیست اگر این کارگران که شامل کسانی که کسب و کار را گویند در این موضوع و یا اگر آنها می تواند انتخاب کردن.

"این خواهد بود تا به مدیریت و کارکنان خود را" وبر گفت.

اعضای عمومی در خواهد احتمالا نمی تواند در پایگاه داده گنجانده شده است ،

ایده های اضافه شده به بخش بهداشت و درمان هزینه های طرح محصولات این گروه از رهبران کسب و کار قرار داده و با هم قهوه ای است.

این "شهردار اقتصادی پاسخ گروه مشورتی" است که متشکل از چند شهرستان و کارکنان و مقامات -- وبر مهمترین در میان آنها -- به عنوان به خوبی به عنوان Gisi و سطح بالا مدیران در Altru سیستم بهداشت چنگال بزرگ منطقه توسعه اقتصادی, شرکت, UND, the Grand Forks-East Grand Forks اتاق بازرگانی و Alerus مالی.

این هنوز برای برگزاری یک جلسه عمومی. کارکنان شهرستان مشغول به کار هستند برای تحقق ژوئن 8 هرالد درخواست برای برنامه به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه جلسه مواد و دقیقه.

برای لحظه ای وزارت بهداشت را صرف برنامه ریزی برای 1 میلیون دلار از مراقبت عمل خواهد پرداخت 10 موقعیت های جدید را از طریق پایان سال; 210.000 دلار از آن خواهد پرداخت بخش برای کارکنان اضافه کاری و هزینه های مشابه. باقی مانده خواهد پرداخت پنج وقت تماس با ردیاب دو نفر به کمک با هدف تست دو بیشتر برای کمک به یک آینده برنامه واکسیناسیون و بیشتر برای کمک به رسیدگی به اطلاعات و ارتباطات است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب