Grand Forks کمیته ملاقات 17 بار, بحث در مورد تست و همه گیر اقتصادی تاثیر در شهرستان

دیگر از به روز رسانی به چنگال بزرگ اعضای شورای شهر در ماه مه و در آخرین دقیقه متمم به یک چنگال بزرگ بهداشت عمو

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399

دیگر از به روز رسانی به چنگال بزرگ اعضای شورای شهر در ماه مه و در آخرین دقیقه متمم به یک چنگال بزرگ بهداشت عمومی هزینه های طرح شهردار اقتصادی پاسخ گروه مشاوره کار کرده تقریبا به طور کامل در پشت صحنه. اما جلسه یادداشت های به دست آمده توسط هرالد رنگ حداقل یک تصویر خشن از این مذاکرات برای دو ماه گذشته.

از مارس 20 به بعد مجموعه ای از کسب و کار و مدنی رهبران مونتاژ و سپس شهردار مایک براون نگران مالی در منطقه بهداشت و درمان, بهترین راه است که در آن به تست چنگال بزرگ برای ساکنان این ویروس و یک میزبان از دیگر فشار آورده با این بیماری همه گیر.

فیل Gisi یک توسعه دهنده است که ساخته شده و اجرا می شود یک شبکه از سران امکانات مراقبت های, پیشنهاد, تست, Grand Forks کارکنان مراقبت های بهداشتی برای نشانه هایی از قبل COVID-19 عفونت است. "سرولوژی" یا "آنتی بادی" آزمون مانند کسانی که امیدوار کننده راه برای نظارت بر این ویروس در حال گسترش بود و در ابتدا از همه گیر آنها بیشتر به راحتی در دسترس از "PCR" آزمون ها که بیشتر قابل تشخیص سواب بینی است که به دنبال نشانه هایی از ویروس خود را. Gisi فشار به آزمون کارکنان خود را به صورت آنتی بادی و در نهایت گسترش به یک مقیاس بزرگ آزمایش پروتکل و پایگاه داده برای کسب و کار منطقه ای است که تبلیغ توسط برت وبر یک چنگال بزرگ عضو شورای شهر که نیز در گروه مشورتی.

Gisi تن به تن این ایده به کسب و کار منطقه ای در ماه گذشته و در روز پنج شنبه گفت که جلسه خوب پیش رفت. تا کنون تنها شرکت های امضا پروتکل که آنها را تشویق می کند به استفاده از اطلاعات خود را برای تعیین اینکه چگونه و چه زمانی برای تست کارکنان خود را.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"اگر آنها تبدیل به بخشی از آن ، اگر آنها نمی, است که خوب" Gisi گفت: پنج شنبه. "آنچه من در تلاش برای انجام ... است که می گویند:" خب همه می آیند تا با چیزی. ما را دنبال کنید و یا چیزی شبیه به این.' حداقل اذعان کرد که به عنوان یک کارفرما شما باید انجام کاری برای کمک به کاهش رشد این بیماری است."

این سرولوژی تستهای Gisi کرد و در مارس 20 جلسه ایدهآل نیست – او گفت: این که برخی از داروها می تواند پیچیده نتایج خود را – اما آنها "بهتر از هیچ" با توجه به جلسه یادداشت که وارد شده بودند توسط مردیت ریچاردز شهر مدیر توسعه جامعه. یادداشت ها ارائه شد به هرالد در ژوئن 19.

هرالد شهرستان خواست مدیران برای پاسخ گروه, برنامه, برنامه های, جلسه دقیقه و یادداشت در تاریخ 8 ژوئن در طی یک جلسه شورای شهر. در آن جلسه اعضای شورای شهر در پاسخ گروه تحت فشار قرار دادند آن را به ورودی بیشتر در این بخش بهداشت محلی را صرف برنامه ریزی برای $1 میلیون نفر در فدرال coronavirus کمک.

این گروه نیز گاه به گاه در پشت صحنه نگاهی به اتفاقات در بیسمارک – داکوتای شمالی تجارت کمیسر میشل Kommer صحبت کرد و به اعضای آن آینده "ND هوشمند راه اندازی مجدد" دستورالعمل در آوریل 23, حدود پنج ماه قبل از دولت کارگران منتشر شده آنها را آنلاین.

Kommer نیز با تمجید از شهر توصیف آن به عنوان "همواره در پیش رو" از دیگران در داکوتای شمالی و گفت: او می خواهم عشق را به استفاده از این گروه به عنوان یک "بررسی سلامت عقل" در آینده با توجه به ریچاردز' یادداشت ها.

و طبیعتا به گروه مشورتی است که عمدتا متشکل از رهبران کسب و کار نگران اغلب در مورد ویروس' اثرات آن بر اقتصاد: افزایش نرخ بیکاری و اثرات بالقوه آنها در مسکن و اجاره, بازار, برای مثال, و اغلب در Altru نظام سلامت است. کریستی سالن-Jiran بیمارستان رئیس انسان دوستی افسر گفت که از دست دادن $100,000 در هر روز است و انتظار می رود تا آنجا که $65 میلیون ضرر تا پایان سال 2020 با توجه به یادداشت های جلسه. آن عامل از دست دادن 18 میلیون دلار از قبل COVID او گفت: اعضای گروه, هشدار, on May 28, که بیشتر "سخت کاهش" خواهد آمد. سه روز بعد در بیمارستان رهبران اعلام کردند که تخمگذار کردن 167 کارکنان.

علامت Schill یک چنگال بزرگ مشاور نشان داد اعضای گروه داده ها در ترافیک پا در منطقه کسب و کار. بری Wilfahrt سر از چنگال بزرگ-East Grand Forks اتاق بازرگانی و نگران در 27 آوریل که هتل ها و صنایع مشابه ممکن است بازگشایی شده است. او گفت که گروه مشورتی نیاز به در نظر گرفتن برای کمک به این صنایع با توجه به یادداشت های جلسه. رئیس شورای شهر دانا سند موافقت کرد اما گفت: این شهرستان باید به دیدن آنچه که دیگران انجام می دهند قبل از آن بدتر ،

Schill نشان داد که شرکت او شده است تجزیه و تحلیل محل تلفن همراه داده ها از 12 ماه گذشته و به تازگی خریداری یک سال اشتراک به زمان واقعی اطلاعات محل به عنوان به خوبی. او گفت: سند او فکر می کند آن را می دهد چنگال بزرگ یک مزیت بیش از این شهر رقبا.

و اعضای گروه نیز flirted به طور خلاصه با انتشار کار خود را به طور گسترده تر. برت وبر, یک عضو شورای شهر وجود دارد گفت: فشار خواهد بود بیشتر و پرسید که چگونه اعضای دیگر احساس خود را در مورد آن باز است. کن ورید دیگر عضو شورای شهر گفت: او احساس را کاهش دهد که اعضای "احساس آزادی" از به اشتراک گذاری اطلاعات با توجه به یادداشت های گرفته شده در ژوئن 18 جلسه. وبر به توافق رسیدند.

قهوه ای, تشکیل گروه در ماه آوریل و در این جلسه یادداشت ها نشان می دهد که آن را ملاقات 17 بار بین 20 آوریل و ژوئن 18. این نشست در 18 آخرین بار ملاقات با توجه به ریچاردز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب