جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 3.5 میلیون اگر چه نرخ کاهش

توسط: رویترز | سیدنی | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 11:41:11 am مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیم

توسط NEWSATROPAT در 15 اردیبهشت 1399
توسط: رویترز | سیدنی | منتشر شده در تاریخ: 4 مه سال 2020 11:41:11 am
Global coronavirus cases surpass 3.5 million, although rate slowing مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید در ایستاده بود 245,992. اولین مرگ گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین پس از ویروس پدید آمده وجود دارد در ماه دسامبر.(بازنمودی)

جهانی coronavirus موارد پیشی 3.5 میلیون در روز دوشنبه با مرگ و میر نزدیک به یک چهارم از یک میلیون اگر چه میزان مرگ و میر و موارد جدید کاهش پیدا کرده است و از قله رسیده در ماه گذشته خبر شمارش را نشان می دهد.

آمریکای شمالی و کشورهای اروپایی به خود اختصاص بسیاری از موارد جدید گزارش شده در روزهای اخیر اما تعداد آنها رو به افزایش کوچکتر از پایگاه های خود در آمریکای لاتین و آفریقا و روسیه است.

در سطح جهان وجود دارد 84,004 موارد جدید طی 24 ساعت با توجه به رویترز شمارش است که بر اساس رسمی دولت, داده, در نظر گرفتن مجموع موارد به بیش از 3.5 میلیون.

که در مقایسه با حدود 3 میلیون به 5 میلیون مورد از بیماری شدید ناشی سالانه توسط آنفلوانزای فصلی, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO). هنوز هم در حالی که کارشناسان می گویند واقعی coronavirus موارد به احتمال زیاد بالاتر از زمان گزارش این مسیر می افتد به مراتب کمتر از آنفولانزای اسپانیایی آغاز شد که در سال 1918 و آلوده حدود 500 میلیون نفر است.

مرگ و میر مربوط به COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید در ایستاده بود 245,992. اولین مرگ گزارش شده در Jan. 10 در ووهان چین پس از ویروس پدید آمده وجود دارد در ماه دسامبر.

روزانه میزان موارد جدید در سراسر جهان نشسته است در 2%-3% محدوده طی هفته گذشته در مقابل یک قله در حدود 13 درصد در اواسط ماه مارس باعث بسیاری از کشورها شروع به کاهش مستند اقدامات است که باید طرح میتوانست به کسب و کار و فلج اقتصاد جهانی است.

سست شدن محدودیت های ثابت شده بحث برانگیز به عنوان کارشناسان بحث بهترین استراتژی برای اطمینان از هیچ بزرگ "موج دوم" شیوع. مقامات بهداشت نیز ابراز نگرانی در مورد افزایش تعداد مورد در کشورهایی که وجود دارد کمبود تست و کمبود امکانات پزشکی.

در حالی که تعداد موارد جدید آمده است اوج 104,495 گزارش در یک روز هفته گذشته, آن است که هنوز هم در حدود 80000 تا 90000 موارد در هر روز در سطح جهان است.

بلند کردن اجسام مستند?

در ایالات متحده حدود نیمی از کشور وزارت امور خارجه فرمانداران بخشی از بازگشایی اقتصاد خود را بیش از آخر هفته در حالی که دیگران از جمله فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد این حرکت شد و زودرس است.

در بریتانیا, نخست وزیر بوریس جانسون که مبارزه COVID-19 ماه گذشته گفت: در روز یکشنبه این کشور به بیش از اوج شد اما هنوز خیلی زود به آرامش مستند اقدامات است. حتی در کشورهایی که سرکوب این بیماری در نظر گرفته شده است موفق مانند استرالیا و نیوزیلند که ثبت روزانه از عفونت های جدید در پایین تک رقمی برای هفته مقامات محتاط بوده است.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون مبتنی کامل لغو محدودیت در گسترده عمومی تصویب یک تلفن همراه ردیابی نرم افزار و افزایش سطوح تست.

کارشناسان هشدار می دهند که هر دو مورد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 تقریبا قطعا underreported. موارد ممکن است فقط علائم خفیف و هر کس با علائم تست شده است در حالی که بسیاری از کشورها تنها رکورد مرگ و میر بیمارستان معنی مرگ و میر در خانه های خصوصی و خانه های پرستاری نشده است گنجانده شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن