دوست دختر, آموزش و پرورش, ارتباط رهبر می دهد در اوایل nod تصویب به مدرسه منطقه طرح

رئیس جمهور از چنگال بزرگ انجمن آموزش و پرورش به زود تایید شنبه به اولیه بازگشت به مدرسه برنامه رونمایی دوشنبه,

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

رئیس جمهور از چنگال بزرگ انجمن آموزش و پرورش به زود تایید شنبه به اولیه بازگشت به مدرسه برنامه رونمایی دوشنبه, جولای 28, توسط محلی منطقه مدرسه.

ملیسا Buchhop رئيس جمهور از انجمن به نظر می رسید راضی به پیشرفت های ساخته شده تا کنون در این منطقه بازگشایی استراتژی است. او نام آن را "بسیار کامل و برنامه ریزی برای حفظ کارکنان و دانش آموزان به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است" که در این منطقه بازگشایی برای فرد در کلاس بعد از این تابستان.

او گفت: منطقه مشترک رویکرد کمک به این روند است.

"ما واقعا قدردانی (منطقه مدیران) رسیدن به معلمان برای انتقادات و پیشنهادات و سوالات," او گفت:, و اشاره کرد که یک گروه از 41 معلم-رهبران خواسته شد به بررسی این طرح قبل از ارائه آن به چنگال بزرگ هیئت مدیره مدرسه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در جلسه روز سه شنبه هیئت مدیره رای دادند به اتفاق آرا به تاخیر در شروع کلاس ها از اوت. 26 و 27 به اوت. 31 و هفت. 1. منطقه را جوانتر دانش آموزان در نمرات K-9 شروع می شود Aug. 31 و رشته های نوجوانان و سالمندان شروع خواهد شد روز بعد.

این هیئت همچنین به تصویب اولیه برای برنامه های است که اجازه می دهد تا خانواده ها به درخواست فرزند خود فاصله یاد زمانی که کلاس های رزومه.

"ما در حال رفتن به گسترش است که به هر خانواده که احساس می کند مانند آموزش از راه دور بهتر است فرمت برای آنها رفتن به این مدرسه در سال" کاترین Gillach دستیار سرپرست گفت: هیئت مدیره مدرسه سهشنبه شب.

بحث و احتمالا تصویب نهایی ادامه خواهد داد در جلسه روز شنبه, اوت. 3.

Buchhop گفت Gillach و Jody Thompson, دیپلم, سرپرست آموزش و پرورش ابتدایی, "شده اند بسیار مشترک با معلمان و GFEA. آنها را ساخته اند تغییرات (در برنامه) با توجه به ورودی ما."

این تغییرات شامل معلم ورودی در مناطق دانشجو ارزیابی و درجه بندی و در آموزش از راه دور انتظارات گفت: Buchhop چهارم, کلاس, معلم در قرن, مدرسه ابتدایی.

"هنوز هم وجود دارد, نگرانی," او گفت:. "ما فقط باید برای نگه داشتن چشم در همه چیز و انعطاف پذیر تر از حد نرمال این مدرسه در سال است."

هیئت مدیره مدرسه تصمیم به شروع سال تحصیلی در دوشنبه Aug. 31 به جای سه شنبه ، 26 یک بیت از یک شکست Buchhop گفت: از آنجا که معلمان به حال حمایت به صورت کوتاه هفته اول مدرسه حفظ آن است که بهتر است برای دانش آموزان است. "تقویم کمیته مبارزه سخت" که برای تغییر, او گفت:.

جزئیات خوب از چه منطقه برنامه ای برای ارائه در کلاس های حضوری و آموزش از راه دور نبودند بلافاصله روشن سهشنبه به عنوان رهبران منطقه مورد بحث دوباره باز کردن. اما در سراسر ساعت-طولانی ملاقات با آنها ارائه شده و مورد بحث و بررسی یک طرح است که در برخورد با آموزش از راه دور و بیشتر یک پیش نویس جدید که ارائه شد به هرالد و اجرا می شود نزدیک به دو ده صفحه است.

که سند تلاش برای نمودار کردن به عنوان بسیاری از چالش های قابل تصور به عنوان امکان پذیر است: آموزش از راه دور در فرد آموزش, کلاس, اندازه, دانش آموز, برنامه, معلم, ترک, سیاست, پروتکل برای یک بیمار, دانش آموز, تربیت بدنی, موسیقی, آموزش, دستگاه های دیجیتال, مدرسه, مشاوران — با این نسخهها کار.

یک مدرسه سخنگو گفت که او هنوز هم در انتظار راهنمایی در مورد چگونه به حرکت به هر گونه تفاوت بین مراکز کنترل بیماری و داکوتای شمالی وزارت بهداشت دستورالعمل.

اما سند کمک می کند تا طرح مدرسه چه می تواند مانند نگاه. اگر یک دانش آموز سالم است "اما یک خانوار تحت آزمایش" برای مثال خانواده خود را به اطلاع ساختمان رهبران و در خانه بمانند تا نتایج را پیش نویس سند می گوید. اگر یک دانش آموز از اعضای خانواده تست مثبت آنها در خانه بمانند برای 10 روز از فرد آلوده به "شروع" به همراه یک دوره قرنطینه از 14 روز (بهداشت عمومی رهبران کمک خواهد کرد که خانواده تعیین زمانی که آن را امن برای یک دانش آموز برای بازگشت).

اگر یک دانش آموز مبتلا به COVID که دانش آموز می رود به قرنطینه کلاس درس خود را بسته است برای تمیز کردن مدرسه مشترک مناطق تمیز هستند و هر کسی که در تماس نزدیک خواهد بود با نزدیک شدن توسط مقامات بهداشت محلی. دانش آموز نمی تواند دوباره به مدرسه تا آنها پاک توسط یک دکتر و یا دولت در بخش بهداشت و درمان.

برخی از نظرات سهشنبه نیز نشان داد که چالش های معلمان و کارکنان را در cajoling دانش آموزان به امن اجتماعی فاصله. به عنوان آنها می رسند پشت در کلاس دانش آموزان احتمالا هنوز هم خواهد شد به عادت اجتماعی ریتم از یک روز مدرسه معمولی. اما این دیگر امکان پذیر است.

"ما قصد داریم که به آموزش دانش آموزان است که شما می تواند به توقف و جمع در سراسر سینتیا locker برای پایدار مقدار از زمان" Gillach گفت. اما در صورتی که می توان با مدیریت او استدلال خطر انتقال در طول گذراندن دوره چندان طولانی به عنوان ماسک استفاده می شود — پایین باقی مانده است.

آن نیز مشخص نیست, در بحث ها و گفتگو آنها چگونه خواهد کرافت یک سیاست الزامی کارکنان COVID تست.

همانطور که برای Grand Forks انجمن آموزش Buchhop گفت: "یکی از بزرگترین نگرانی این است که کلاس های درس.

"اما من فکر می کنم زمانی که ما در (کلاس درس) و پیدا کردن آنچه که ما می توانید نگه دارید و آنچه که ما نیاز به نگاهی است که کاهش برخی از اضطراب," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de