آلمان و حزب دموکرات مسیحی با هدف پر کردن نیمه های کلیدی حزب پست های با زنان توسط 2025

توسط: عصر ایران | برلین | منتشر شده: ژوئیه 8 سال 2020 2:49:03 pm

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان (راست) و وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer (L). (منبع: رویترز)

آلمان در غالب حزب سیاسی آنگلا مرکل دموکرات مسیحی قصد دارد گام برای رسیدن به برابر نمایندگی از زنان در آن منطقه ای و ملی حاکم بر بدن تا سال 2025 دو حزب منابع روز چهارشنبه گفت:.

اگر چه در حال حاضر ریاست یک زن, Annegret Kramp-Karrenbauer و اگر چه آن را به آلمان اولین صدراعظم زن در مرکل را زنان تشکیل می دهند تنها یک چهارم از اعضای آن چیزی که رهبری حزب می خواهد به تغییر.

با توجه به طرح کوبید توسط رهبران اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) در شب مذاکرات زنان را تا 40 درصد از تمام بدن حاکم از سطح منطقه ای به سمت بالا از 2023 به بعد افزایش به 50 درصد تا سال 2025.

احزاب دیگر به ویژه سبزی های در حال اجرا دور دوم به دست آورد در اکثر نظر سنجی های ملی را تا به حال سیاست ها در محل برای اطمینان از زنان برجسته در حزب از جمله داشتن یک زن و یک مرد به عنوان شرکت رهبران حزب است.

این CDU اعمال خواهد شد یک قانون مشابه در آهنگسازی آن قواره برای انتخابات به دولت ملی و پارلمان های اروپایی. محلی حزب سازمان نیز خواهد شد که به گزارش مرکز بر پیشرفت خود را در افزایش سهم خود از اعضای زنان.

این طرح هنوز باید به تصویب رسید و به طور رسمی به احتمال قوی در حزب کنگره در ماه دسامبر این منابع گفت.

در حال حاضر تنها یک پنجم از CDU ملی نمایندگان مجلس زن هستند نسبت به یک سوم از مجلس را به طور کلی عضویت. آلمان سهم زنان قانونگذاران کم است توسط اسکاندیناوی استاندارد.

وجود خواهد داشت یک بند با این حال: حزب بدن نمی خواهد نیاز به انجام سهمیه بندی اگر به اندازه کافی زنان اعمال می شود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>