G20 وعده بیش از 21 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس

توسط: رویترز | قاهره | منتشر شده در تاریخ: 6 ژوئن 2020 1:54:33 pm در ماه آوریل این گروه به نام در هم

توسط NEWSATROPAT در 17 خرداد 1399
توسط: رویترز | قاهره | منتشر شده در تاریخ: 6 ژوئن 2020 1:54:33 pm
covid courses, stress problem در ماه آوریل این گروه به نام در همه کشورها غیر دولتی philanthropies و بخش خصوصی برای کمک به یک تامین مالی فاصله تخمین زده می شود بیش از میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

این گروه از 20 ثروتمند و اقتصادهای در حال ظهور متعهد شده است بیش از 21 میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس این گروه گفت: در اوایل روز شنبه.

"G20 با دعوت کشورهای اتحاد هماهنگ تلاش جهانی برای حمایت از مبارزه علیه COVID-19 بیماری همه گیر. به تاریخ G20 اعضا و دعوت از کشورها متعهد شده اند که ما بیش از 21 میلیارد دلار برای حمایت از سرمایه گذاری در بهداشت جهانی" این گروه در بیانیه ای گفت.

این وعده به سمت تشخیص واکسن درمان و تحقیق و توسعه در این بیانیه اضافه شده است.

در ماه آوریل این گروه به نام در همه کشورها غیر دولتی philanthropies و بخش خصوصی برای کمک به یک تامین مالی فاصله تخمین زده می شود بیش از 8 میلیارد دلار برای مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

عربستان سعودی از زمان G20 صندلی متعهد شده است که 500 میلیون دلار برای حمایت از تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر. آن گفت: پس از آن این امر اختصاص 150 میلیون دلار به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی و نوآوری 150 میلیون دلار به اتحاد جهانی برای واکسن و واکسن و 200 میلیون دلار به بهداشت و سلامت دیگر سازمان ها و برنامه ها.

حداقل 391,108 که مردم در سطح جهان از COVID-19 و بیش از 6.68 میلیون نفر آلوده شده اند توسط این رمان کروناویروس که باعث می شود آن را پس از شیوع آغاز شده است که در ووهان چین در اوایل ماه دسامبر است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب