دادگاه OKs پایان دادن به نسل کشی رواندا بررسی

توسط: AP | پاریس | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 6:25:25 pm رواندا و دیگران نشسته در غرفه نگه داشتن شمع

توسط NEWSATROPAT در 13 تیر 1399
توسط: AP | پاریس | منتشرشده: ژوئیه 3 سال 2020 6:25:25 pm
rwanda genocide probe, rwanda genocide, france probe rwanda genocide رواندا و دیگران نشسته در غرفه نگه داشتن شمع به عنوان بخشی از یک کشته و زخمی بر جای طی یک مراسم یادبود در سالگرد 25 از نسل کشی (فایل/AP Photo/Ben Curtis)

پاریس دادگاه تجدید نظر در روز جمعه را تایید کرد تصمیم گیری برای پایان دادن به یک سال تحقیقات مربوط به سقوط هواپیما که موجب نسل کشی رواندا 1994 با استناد به عدم وجود شواهد کافی.

این کاوشگر دارای آسیب دیده, فرانسه-رواندا روابط برای سال, چرا که هدف آن چند نفر نزدیک به زمان رواندا رئیس جمهور پل Kagame. هواداران خود محکوم تحقیقات به عنوان تلاش برای تبرئه فرانسه مظنون به نقش خود در نسل کشی است.

فرانسوی, تحقیق در مورد قضات تصمیم گرفت در سال 2018 به رها کردن پروب و اعضای خانواده کشته شدگان در این تصادف به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری. پاریس دادگاه تجدید نظر در روز جمعه تایید آن با توجه به یک دادگاه رسمی. وکلای خانواده ها بیشتر می توانید درخواست تجدید نظر این حکم به فرانسه بالاترین دادگاه, دادگاه تائید دیوانعالی کشور.

1994 سقوط هواپیما کشته رواندا و سپس رئیس جمهور Juvenal Habyarimana یک قومی هوتو. شبه نظامیان از اکثریت هوتو سرزنش اقلیت توتسی برای مرگ جرقه کشتار که به کشته شدن 800,000 مردم است.

این هواپیما متعلق به یک خدمه فرانسوی و رواندا به مدت طولانی متهم فرانسه همدستی در این قتل عام که فرانسه را انکار می کند. علت این تصادف شده است یک موضوع بحث انگیز است.

روابط بین رواندا و فرانسه تحت فشار برای سال پس از نسل کشی اما باید تا حدودی بهبود یافته تحت رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی که ایجاد یک کمیسیون وظیفه بررسی فرانسه نقش در رواندا قبل و در طول نسل کشی است.

جمعه حاکم آمد و به عنوان یکی از تحت تعقیب فراریان در رواندا نسل کشی دستگیر شد و در ماه مه در خارج از پاریس است که در انتظار تصمیم گیری در استرداد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de