فرانسه: چطور بلوک های سیاه و سفید هرگز دستگیر کنید?

سپس دوباره یک خبرچین, تبادل نظر در یک خلاف کاران ممکن است به نظر می رسد متقاعد کننده نشت لوبیا.شاهدان از آن رو

توسط NEWSATROPAT در 4 تیر 1399

سپس دوباره یک خبرچین, تبادل نظر در یک خلاف کاران ممکن است به نظر می رسد متقاعد کننده نشت لوبیا.

شاهدان از آن روز در این محل d'Italie اند و از دیدن مردم لباس سیاه بلوک سبک فیلتر کردن از طریق پلیس خط. اما هیچ روزنامه نگاری سازمان قرار داده و در عین حال جدی در تلاش برای کشف آنچه که در حال رفتن به پیگیری و ردیابی آن در تمام دوربین به طوری که "آنها می گویند که نمی خواهد آنها" ضربت متقابل و تند می تواند قرار داده و به رختخواب یک بار و برای همه است.

نهادی تبعیض

رویکرد من شده است کمی متفاوت است. سال کار به صورت قانونی کمیسیون تنظیم برای کشف جهان پنهان نهادی تبعیض شده اند که علاقه مند در آنچه اتفاق نمی افتد همانطور که در چه می کند. نگاهی به دو به نوبه خود.

'آنچه اتفاق افتاده است حضور یک گروه کوچک هرگز بیش از 200 یا که پنهان کردن هویت خود را سر تا پا در لباس و چهره خود را پنهان توسط یک کاپوت کشیده و روسری. آنها را جمع آوری در مقابل تظاهرات نه همه تظاهرات اما پس از اولین حضور خود در تظاهرات علیه درایو پاکسازی را سلف فرانسوا اولاند به خنثی اتحادیه های کارگری قدرت آنها شده است وجود دارد برای تظاهرات در دفاع از اتحادیه حقوق و کسانی که به نام Gilets jaunes.

در علاوه بر این به حول سنگ و بطری و چند موارد firebombs پلیس در آنها شکست اتوبوس پناهگاه خیابان نمایش تبلیغات و پنجره ها از ساختمان مانند شعب بانک ها و یا شرکت تضمین. آنها همچنین در سمت چپ در پشت یک دنباله از برچسب ها با آنارشیست نشانه ها و "ضد سرمایه داری" شعار. همه مواد خوب برای خدمه تلویزیون و مطبوعات دوربین.

"چه اتفاق نمی افتد' دو چیز است. در این گروه از فعالان ظاهرا با انگیزه های شدید سیاسی نفرت از نمادهای سرمایهداری قدرت به نوعی همواره در برابر وسوسه برای رفتن به اقدام دیگر از زمانی که آنها می توانند انجام دهند تا در طول مسیر از اتحادیه های کارگری در اعتراض به پاکسازی این اصلاحات یا Gilets jaunesاعتراض.

از سوی دیگر این گروه کوچک از افراد به طور منظم به نحوی ناپدید شد دوباره به شهری رست پس از انجام کار کثیف خود را. پلیس اغلب در حال حاضر در هزاران نفر با جاسوسی هواپیماهای بدون سرنشین موتور سیکلت, سریع واکنش جوخه های ساده لباس فعالان در میان تظاهر کنندگان و حمایت از سرویس های اطلاعاتی بهره برداری, ایمیل, شبکه اجتماعی بورس و گوشی های تلفن همراه می تواند به سادگی قرار دادن یک توقف به آنها را. خریدار در محل d'Italieنقطه بود با سوال.

چشم ساده

همانطور که اسکار وایلد ممکن است تا به حال آن را در این زمینه به یک تجمع غرق شده توسط سیاه و سفید بلوک یک بدبختی برای بسیاری تبدیل به صحنه ضرب وشتم به نظر می رسد مانند بی دقتی اما مانند عمدی شگرد در بخشی از Lallement و کسانی که به او خدمت می کند.

برای حقیقت این است که تمام شده است اتفاق می افتد در چشم ساده. شده است وجود دارد بر روی صفحه نمایش تلویزیون در شبکه های بی شماری از فیلم های روزنامه نگاران و یا توسط اعضای عمومی. این نشان می دهد خشونت پلیس در روند دستگیری چند اراذل و اوباش (که آیا آنها hotheads یا تحریک) اما در مجازات کسانی را انتخاب کنید که برای بیان مخالفت خود را با پاکسازی و سیاست های خود را.

پشت در 1 دسامبر 2018 یک تیم از پلیس ضد شورش شکست راه خود را به یک برگر کینگ نوار در نزدیکی Arc de Triomphe, فرمانده خود را فریاد فرانسه معادل "را 'em out, با صدا غذا خوردن 'em up". دوربین های مخفی افسران truncheoning بیدفاع افراد دروغ گفتن بر روی زمین. در شبکه شما می توانید یک ویدیو توسط یک Gilet زرد به عنوان او می سازد راه خود را با دیگران از طریق ابر از گاز اشک آور به دنبال پناهگاه در نوار و شنیدن جیغ او به عنوان پلیس ضد شورش شکستن در. تلویزیون فیلم هنوز هم در خارج وجود دارد را نشان می دهد تکرار ضرب و شتم. آن است که, کوچک, کوچک از محل d'Italie یک سال بعد. چهار افسر پلیس بودند در نهایت قبل از گرفته قضات برای همه از این در حالی که من در اتمام این قطعه.

در حالی که وکیل برای Priscillia Ludosky و Faouzi Lellouche شد نهایی پرونده Lallement چیزهای دیگر بودند جریان در جهان از امور حقوقی چیزهایی است که کمک به شما را در درک احساس پشت که unfurling از خشم عمومی در بسته سال 2018 در هنگام رانندگی در سراسر کشور به نظر می رسید به عنوان اگر هر میدان آن منقل با حضور چند ده معترضان و هر شهر با هر اندازه تا به حال یک هفته تظاهرات.

ویژه دادستان برای مالیه عمومی ساخته شده بود سخن گفتن قبل از یک تحقیق پارلمانی درباره نقش خود را در آماده سازی پرونده سابق جناح راست افراطی نخست وزیر François Fillon گرفتار جزئی نزدیک به دو میلیون یورو از بودجه عمومی با دروغ اعلام کرد که شریک زندگی خود را پنه لوپه کار شده بود برای او را به عنوان یک مجلس دستیار. وجود دارد تا به حال دادستان گفته است که "فشار" از بالا در سلسله مراتب قضایی.

نمایندگان مجلس در سمت راست شروع به پریدن کرد به بالا و پایین در خشم. دادستان به هر حال ادعا کرده بود عمل کرده و با زشت عجله. Fillon در حال اجرا بود در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری و اما برای این رسوایی تا به حال تا به حال یک شانس برنده شدن. به طور معمول موارد مانند او سال ها طول بکشد. یک دسته از وزیران از 1990s بود تنها محکوم به اعدام در ژوئن سال 2020 بیش از یک فوق العاده کلاهبرداری مربوط كلاسيك-کمیسیون در فروش زیردریایی به پاکستان بودند که سپس مورد استفاده برای تامین مالی مناسب را در مبارزات انتخاباتی. تا به حال Fillon مورد مشابه متوقف شده او می توانست در Elysée به جای پاکسازی.

به عنوان چیز ایستاده Fillons با توجه به دریافت حکم خود را در ژوئن 29. مورد بود در برابر آنها تقلب به عنوان یک نتیجه از فشار سیاسی? به سختی به عنوان شواهد و مدارک است که همه وجود دارد در فایل های پارلمان فرانسه. و در عین حال و در عین حال که همان دادستان شده بود دست زدن به یکی دیگر از بررسی بیش از پاکسازی نزدیک ترین مشاور الکسیس کولر و خانواده اش لینک کلیک کنید برای غول کارشناس حمل و نقل و شرکت کروز. کولر بود با دقت گسسته در مورد این لینک کلیک کنید در حالی که او یک مقام ارشد دولت که فقط اتفاق افتاده است که یک نقش در یک سیستم است که ارائه شده فانتزی وام به کارشناس و ساخته شده است کشتی های خود را.

در حالی که ما همه جذب اخبار مربوط به "فشار" بیش از Fillon های تحقیقی سایت Mediapart نشان داد که اولین گزارش دادستان در کولر ویرانگر شده است اما وکلای او پس از آن سازماندهی دور از نظرها. یکی که فرود در دادستانی میز امضا شد "امانوئل پاکسازی". گزارش ویرایش شد همه انتقاد از کولر برداشته شود و هر سوال از یک دادگاه ظاهر از بین رفت.

دیگری که به گواهی نامه شد Pierre Moscovici, وزیر مالیه زمانی که پاکسازی شد فقط مشاور در Elysée و سپس کمیسر اروپا در امور اقتصاد و دارایی. یک هفته یا بیشتر قبل از Mediapart داستان شکست امانوئل پاکسازی نامزد او را به موقعیت اول رئیس جمهور از Cour des comptesبدن که چک در چگونه پول در فرانسه به سر برد. کولر شده بود یکی از در حال اجرا Moscovici ،

این همه باعث می شود کسانی که چرخش ابرها از teargas که گوش-تقسیم کرک از نارنجک د désencerclementو نوسانی پلیس باتوم سازماندهی شده توسط Didier Lallement در محل d'Italie در 16 نوامبر سال 2019 به نحوی قابل فهم تر.

برای دیگری وجود دارد کمی از عناصر است که باید در اضافه شده به مخلوط. در کنفرانس مطبوعاتی که بعد از ظهر شنبه Lallement این تبصره: "من بدیهی است که مستقیم و ثابت در تماس با وزیر کشور است که پس از حوادث است و به من یک تعداد معینی از دستورالعمل ها و مشاوره. او خودش به من گفت که او بود در مستقیم بحث و گفتگو با رئیس جمهور است که پس از این وقایع ساعت به ساعت."is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب