چهار نفر از پنج نفر اعضای هیئت مدیره مدرسه در داکوتای شمالی شهر صورت به اتهام سوء استفاده از بودجه مدرسه

OBERON, N. D. — چهار اعضای هیئت مدیره مدرسه در یک بنسون شهر شهرستان روبرو هستند اتهامات بعد از پلیس گفت: آنها

توسط NEWSATROPAT در 12 خرداد 1399

OBERON, N. D. — چهار اعضای هیئت مدیره مدرسه در یک بنسون شهر شهرستان روبرو هستند اتهامات بعد از پلیس گفت: آنها سوء استفاده 150.000 دلار در بودجه مدارس.

با توجه به اسناد دادگاه کوری Ploium کارن پترسون یعقوب Hegland و کارولین نلسون که همه اعضای Oberon هیئت مدیره مدرسه و ناخواه با استفاده از بودجه مدرسه به استخدام قربانی بازمانده the Voice, LLC فروش شرکت که نبود credentialed به انجام ممیزی و نبود در ایستاده خوب با داکوتای شمالی وزیر امور خارجه.

رییس این شرکت بود که یکی از دوستان Ploium به اسناد دادگاه می گویند.

متی فریزن که زد برای هیئت مدیره مدرسه در سال 2019 از دست داده و در یک فراخوان رای گفت: او تعجب نیست در مورد بازداشت.

"شما نمی توانید بر روی یک هیئت مدیره مدرسه به خراب کردن و این چیزی است که مردم در اطراف من گفته اند برای یک مدت زمان طولانی است."

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Ploium قبلا یک پنجم و ششم-معلم کلاس در Oberon یک شهر در حدود 25 مایلی جنوب غربی Devils Lake استعفا داد اما در سال 2015 پس از متهم شدن به داشتن رابطه جنسی با یک دانش آموز.

هر چهار نفر اعضای هیئت مدیره تعدادی از اتهامات از جمله استفاده نادرست از عهده اموال و دادن اطلاعات نادرست به اجرای قانون و عدم افشای تضاد منافع.

پترسون در دادگاه حاضر خواهد شد در تاریخ 8 ژوئن در حالی که Ploium, Hegland و نلسون ظاهر خواهد شد در ژوئن 22.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب