فروم ارتباطات اعطا Facebook گرانت برای همه گیر مربوط به پروژه گزارش

Facebook اعطا کرده Forum Communications Co. یک $95,000 کمک مالی برای companywide پروژه گزارش در مورد چگونگی ش

توسط NEWSATROPAT در 19 اردیبهشت 1399

Facebook اعطا کرده Forum Communications Co. یک $95,000 کمک مالی برای companywide پروژه گزارش در مورد چگونگی شیوع بیماری مؤثر است آمریکایی های بومی جوامع در مینه سوتا و Dakotas.

اعطای اعلام شد پنج شنبه, مه 7 به عنوان بخشی از بیش از 10 میلیون دلار تعلق می گیرد به 144 آمریکا اخبار محلی سازمان ها برای ادامه خدمت به جوامع در طول شیوع کروناویروس. نزدیک به 80 درصد از دریافت کنندگان خانواده - و یا به طور مستقل متعلق به. بیش از 2000 اخبار سازمان اعمال می شود.

فروم ارتباطات مستقر در فارگو, N. D. بیش از 30 رسانه ها و پخش برندهای در مینه سوتا Dakotas و غربی ویسکانسین.

این برنامه به مهار آن گردآوری, شبکه ای به کمک کردن به چگونه همه گیر مؤثر است بیش از 25 بومی جوامع آمریکایی در جغرافیایی که رد پای.

"ما در حال افتخار به حمایت از این گروه متنوع از ناشران — که بسیاری از آنها خانواده و یا به طور مستقل متعلق به" کمپبل گفت: قهوه ای, معاون رئیس جمهور از اخبار جهانی مشارکت در Facebook. "نه تنها این روزنامه نگاران کار خستگی ناپذیر برای خدمت به مردم در حال حاضر آنها با تمرکز بر تحول ساختمان نوآورانه اخبار محلی کسب و کار است که می توانیم برای خدمت به جوامع فراتر از زمان همه گیر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de