برای دوقلوها برای رسیدن به اهداف خود ایمنی به دور از پارک میباشد

مدیر Rocco Baldelli آن گفت: در اولین جلسه تیم با گروه خود را در ماه فوریه. رئیس جمهور بیس بال درک Falvey مجددا

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399

مدیر Rocco Baldelli آن گفت: در اولین جلسه تیم با گروه خود را در ماه فوریه. رئیس جمهور بیس بال درک Falvey مجددا آن را بر روی یک زوم تماس سهشنبه با خبرنگاران. و در بین آن چند بازیکن گذاشته اند همان کسانی که انتظارات بالا و بیش از حد.

اما به منظور رسیدن به آن نقطه دوقلوها نیاز سلامت خوب است. و سلامتی به معنی بازیکنان و کارمندان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم را دور از میدان نگه دارید از انقباض COVID-19.

دوقلوها تا به حال دو سخنرانی در چند روز گذشته به رهبری دکتر کریس کمپ تیم خود را با پزشک در جزئیات COVID انتقال Falvey گفت.

"جاسازی شده بود که بسیاری از گفتگو در مورد چگونه شما می توانید به حفاظت از خود را هنگامی که شما دور از ballpark را هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق یک فصل زمانی که شما در جاده هستید از همه کسانی که همه چیز. بنابراین ما در حال تلاش برای آموزش اولین و مهمترین" Falvey گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در حالی که لیگ اصلی بیس بال ایمنی و سلامت پروتکل ها طولانی دوقلوها گرفته اند برخی از امور در دست خود, به ویژه برای, راه سفر, Falvey گفت. که به معنی تلاش برای نگه داشتن بازیکنان از نیاز به گذشتن از هتل برای مواد غذایی با تضمین این که تحویل بازیکنان می تواند انواع مختلف غذاها و آنها به خوبی آماده شده قبل از سفر به یک شهر جدید است.

Baldelli گفت: این تیم ساخته شده است پیشنهادات خود را به عنوان به آنچه که بازیکنان باید و نباید انجام دهید. بازیکنان در سیستم افتخار او گفت: اما بازیکنان می خواهند به انجام کار درست برای حفاظت از خود و هم تیمی های خود را. یک تست مثبت نه تنها می گذارد و بقیه تیم در خطر اما همچنین از بین بردن بخش قابل توجهی از این بازیکن فصل است.

"برخی از کسانی که وسوسه و دلایل دیگر چرا ما ممکن است همیشه سمت چپ ما نیمکت و یا اتاق نشیمن ما, ما در حال رفتن به سعی کنید به منظور محدود کردن آن چیزهایی که رفتن به جلو و هنگامی که ما به offseason همه ما در حال رفتن به تصمیم گیری های خود ما به عنوان بزرگسالان است. اما در حالی که ما اینجا هستیم تا با هم ما مسئول همه در اطراف ما" Baldelli گفت.

آنچه که به نظر می رسد دور از پارک متفاوت به نظر می رسد برای هر بازیکن است.

Marwin Gonzalez تصمیم با همسرش, Noel خود را به سه جوان کودکان و نوجوانان با آنها به مینه سوتا. آنها به دنبال همان قوانین سختگیرانه که آنها زمانی که آنها در خانه بودند در هوستون.

"من شخصا مصرف ترین مراقبت است که (من) می توانید. من نمی رفتن. ما نمی مواد غذایی" گونزالس گفت. "من حتی با در نظر گرفتن بچه ها من تا ما اساسا تنها ماندن در قرنطینه در خانه ما و فقط مستقیما در اینجا. ... امیدوارم همه طول می کشد همان مراحل و تلاش می کند به دنبال تمام قوانین و باقی می ماند به دور از رستوران ها و همه آن نوع از مسائل."

استارت هومر Bailey شده است با بهره گیری از مینه سوتا در تابستان فاصله خود را در حالی که در خارج و قرار دادن خود را همه فن حریف بق مهارت به خوبی استفاده هنگامی که او به خانه از در ballpark در شب. Outfielder جیک غار نیز غوطه ور شدن در آب و هوا در تابستان جسارت تنها برای فاصله پیاده روی در نزدیکی آب با نامزدش و جوان, دختر, اسلون.

"ما در یک منطقه خوب که در آن ما می تواند راه رفتن در آب و نه در نزدیکی کسی بود پایین خورشید, کشتن یک ساعت یا دو در خارج وجود دارد با دختر من, پرتاب توپ در اطراف اجرا در اطراف با او در خارج از" غار گفت. "من آمد به میدان چرت و سپس ما به صرف شام در شب هنگامی که به خانه می آیند و سپس خواب. آن را هیجان انگیز ترین دور از میدان اما می توان آن را انجام داده است. من شخصا که من انجام همه چیز من نیاز به انجام, و من فکر می کنم هم تیمی های من هستند."

بازی های ویدئویی هستند یکی دیگر از محبوب داخلی فعالیت در میان دوقلوها بازیکنان مانند مسکن ترور مه گیر میچ Garver و دیگران و خدمت به عنوان یک فعالیت است که بازیکنان با هم می توانید در خانه در حالی که با خیال راحت از هم جدا نیست و با قرار دادن خود در معرض خطر است.

"آموزش و پرورش بخش مورد اینکه بارها در مورد بودن در فضاهای محصور در مورد تمام است که ما در حال انجام است که به صورت روزانه را امتحان کنید و مردم را به درک که چیزی است که ما نمی تواند انجام دهد. و اگر ما فراموش کردیم که در آن در معرض محیط زیست ما و ما به طور بالقوه قرار داده و فصل ما و تیم ما در معرض خطر" Falvey گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de