برای یک, اجتماعی, زیست محیطی, اقتصادی و فرهنگی پیمان آمریکای لاتین

این ابتکار راه اندازی در اوایل ماه ژوئن سال 2020 است ترویج شده توسط یک گروه از مردم و سازمان های مختلف از کشور

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399

این ابتکار راه اندازی در اوایل ماه ژوئن سال 2020 است ترویج شده توسط یک گروه از مردم و سازمان های مختلف از کشورهای آمریکای لاتین. ما انگیزه فوریت ساختمان پویایی اجتماعی برای پاسخ (و خنثى) پویایی سرمایهداری بازآرایی تمرکز ثروت و تخریب اکوسیستم در میان COVID-19 بحران است. ما به دنبال ساخت همراه با کسانی که مایل به پیوستن به ما جمعی افق تحول برای ما آمریکا که تضمین شایسته آینده. اطلاعات بیشتر: https://pactoecosocialdelsur.com/

برای مدت زمان طولانی نخبگان به ما گفت که این بازار و این ماشین بزرگ سرمایهداری انباشت متوقف نمی شود. اما به نظر می رسد که می توانید آن را – که ممکن است به فعال کردن ترمز اضطراری زمانی که زندگی تلقی می شود در خطر است.

بحران گذاشته لخت توسط pandemic بدتر شده است نابرابری و نشان می دهد که آینده ما در خطر است. برخی از مردم تحت lockdown; دیگران روبرو هستند سرایت سرکوب و گرسنگی است. بومی و آفریقایی آمریکای لاتین مردم در معرض موج جدیدی از مرگ; مردسالار و نژادپرستانه خشونت و femicides افزایش یافته است. در ضمن قدرتمند گروه هر دو قدیمی و جدید با استفاده از اورژانس به مطمئن شوید که "بازگشت به حالت عادی" یا "the new normal" نمی کند و آنها را محروم از امتیازات خود را.

این بیماری همه گیر است که یک تراژدی برای بسیاری از مردم که درد ما به اشتراک بگذارید. اما مکث های اعمال شده در سرمایه داری جهانی با توجه به COVID-19 نیز نشان دهنده یک فرصت بزرگ را در مورد تغییر: برای ساخت آینده ما بر اساس مراقبت از زندگی است.

اگر چه طبیعت باقی می ماند عمیقا آسیب دیده این اجرا ترمز نیز به معنای کاهش سرعت در تخریب اکوسیستم به خصوص با توجه به کاهش در تولید گازهای گلخانه ای CO2. طبقات متوسط در سراسر جهان در مجموع متوجه می شوند که ممکن است به زندگی بدون که لجام گسیخته مصرف است که باعث تخریب محیط زیست و تهدید زندگی خود را بر روی این سیاره در حال دیدن آنها که شادی و کیفیت زندگی در ابعاد مربوط تر از داشتن و جمع آوری چیزهایی مانند زندگی در یک شبکه قابل اعتماد و مراقبت از روابط است.

آن را تبدیل به آشکار است که زندگی روستایی و حس جامعه مراقبت و متقابل کلیدی برای تداوم زندگی که به رغم زندگی در درون سرمایه داری ما زندگی نمی کنند و برای سرمایه است. ما در حال تبدیل شدن به آگاه باشید که مستقیم تجارت و مبادله کالا در شبکه های خارج از سرمایه داری بازار امروز جلسه بسیاری از نیازهای اساسی ما; و ما متوجه می شوند که آنها را به یک محل و بالقوه برای آینده است.

حتی در نهادی تنظیمات ایده های که قبلا غیر قابل تصور و یا دیده می شود به عنوان عملی در حال حاضر در دستور کار جهانی. آژانس های اقتصادی مانند ECLAC هستند پیشنهاد اساسی جهانی درآمد و حتی صندوق بین المللی پول در ارائه مشاوره به دولت برای معرفی یک مالیات بر ثروت به مقابله با رسوا نابرابری و کاهش کسری مالی. در نیم کره شمالی اجتماعی و سیاسی در حال مبارزه برای جهانی جدید ecosocial پیمان که متحد عدالت اجتماعی و عدالت زیست محیطی به صرفه جویی در این سیاره است.

طرح های پیشنهادی برای, اجتماعی, زیست محیطی, اقتصادی و فرهنگی پیمان آمریکای لاتین

در نظر گرفتن طرح های توسعه یافته در مجموع در زمینه های مختلف ما پیشنهاد, اجتماعی, زیست محیطی, اقتصادی و فرهنگی پیمان امریکا لاتین. این پیمان است که یک لیست از خواسته ها خطاب به دولت از روز است. آن را دعوت به ساخت جمعی, ایده, توافق در یک مسیر مشترک به تغییر اجتماعی و ارائه یک مبنای مشترک مبارزات در تمام بخش های مختلف جوامع ما. آن هم جنبش های اجتماعی ارضی, کار و محله سازمان های جوامع و شبکه های, بلکه جایگزین دولت های محلی مدافع حقوق بدوی و یا خدمتگزاران مردم که متعهد به تغییر, برای تغییر توازن قدرت با استفاده از plebiscites پیشنهادات قوانین و بسیاری از استراتژی های دیگر که می تواند یک تاثیر واقعی و فعال کردن اعضای جامعه که در حال سازماندهی و بسیج به اعمال این تغییرات در نهادهای موجود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن