فلوریدا ساکن آلوده با نادر مرگبار مغز با خوردن آمیب

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | منتشرشده: ژوئیه 6 2020 1:05:48 pm

Gujarat medical students, paramedic students, coronavirus, medical exams, gujarat university, ahmedabad, indian express این آمیب می تواند باعث نادر عفونت از مغز به نام اولیه Amebic مننگوانسفالیت (PAM) است که تخریب بافت مغز است و معمولا کشنده این گزارش گفت:.

مقامات بهداشت در فلوریدا گفته اند که یک فرد آلوده شده است با نادر و معمولا مرگبار مغز با خوردن آمیب سی ان ان گزارش شده است. با توجه به وزارت بهداشت, بیمار قرارداد Naegleria fowleri در Hillsborough County است.

این آمیب می تواند باعث نادر عفونت از مغز به نام اولیه Amebic مننگوانسفالیت (PAM) است که تخریب بافت مغز است و معمولا کشنده این گزارش گفت:.

مقامات بهداشت به نقل از این گزارش گفت: آمیب معمولا در گرم آب مانند دریاچه ها و رودخانه ها و حوضچه ها و کانال ها. عفونت می تواند اتفاق می افتد زمانی که آب آلوده وارد بدن از طریق بینی. هنگامی که آمیب وارد بینی آن سفر به مغز که این امر باعث PAM.

“ضروری است که به دنبال توجه پزشکی حق دور به عنوان پیشرفت بیماری به سرعت پس از شروع علائم” وزارت بهداشت گفت.

از سال 1962 وجود دارد که باید 37 موارد گزارش شده از این آمیب در فلوریدا. در ایالات متحده وجود داشته است 143 شناخته شده موارد آلوده از آمیب با توجه به فلوریدا DOH. تنها چهار نفر جان سالم به در این گزارش گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de