کشنده تیراندازی پلیس از یک مرد سیاه و سفید در خارج از یک رستوران جرقه موج تازه اعتراضات در آتلانتا

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 ژوئن 2020 1:29:01 pm یک فرد دارای یک نشانه به عنوان ی

توسط NEWSATROPAT در 25 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 14 ژوئن 2020 1:29:01 pm
یک فرد دارای یک نشانه به عنوان یک وندی رستوران سوختگی شنبه, ژوئن 13, 2020, در آتلانتا پس از تظاهرکنندگان آتش گرفت. (بن GrayAtlanta مجله-قانون اساسی از طریق AP)

در میان جاری در سراسر کشور تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده یک مقام پلیس در روز شنبه به ضرب گلوله کشته و یک آمریکایی آفریقایی تبار بود که خواب افتاده در ماشین خود را در درایو از طریق خط از یک رستوران فست فود در آتلانتا ، مرگ این مرد را برانگیخته موج تازه ناآرامی های خشونت آمیز در این شهر با معترضان مسدود کردن یک بزرگراه اصلی و تنظیم به آتش کشیده رستوران که در آن حادثه رخ داده است نیویورک تایمز گزارش داد.

به گفته مقامات پلیس وارد خارج خروجی از وندی فست فود های زنجیره ای پس از دریافت شکایت در مورد یک مرد مانع درایو-از طریق خط با ماشین خود را. این مرد شناسایی شده که 27 ساله Rayshard بروکس گفته با تلاش مقامات پلیس در تلاش برای فرار از دستگیری زمانی که او شکست خورده متانت آزمون. یک ویدئو گرفته شده توسط یک تماشاچی نشان می دهد بروکس که به ضرب گلوله در حالی که در حال اجرا با آنچه به نظر می رسد به یک پلیس بی حس کردن تفنگ را در دست خود. بروکس بعد از درگذشت در حالی که تحت عمل جراحی در بیمارستان با توجه به گزارش منتشر شده از سوی فوربس.

کمتر از 24 ساعت پس از بروکس کشته شد, شهردار این شهرستان Keisha لنس کف اعلام کرد که آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر تا به حال پا را از نقش او را. یکی از افسران پلیس درگیر در بروک مرگ شده است از کار اخراج شدند در حالی که دیگر قرار داده شده در اداری وظیفه کف گفت: در جلسه رسانه.

"رئیس سپر شده و بلافاصله به کنار به عنوان رئیس پلیس به طوری که این شهر ممکن است حرکت رو به جلو با فوریت در بازسازی اعتماد به شدت مورد نیاز در سراسر جامعه ما" پایین گفت.

خشم خود را از مرگ گروه زیادی از معترضان در خیابان ها — مانع ترافیک و برخورد با مقامات اجرای قانون رویترز گزارش داد. چند تن از تظاهر کنندگان با تجمع در مقابل ساختمان وندی که در آن حادثه رخ داده است — شکستن پنجره ها و پرتاب ترقه داخل. فیلم پخش شده در تلویزیون محلی نشان می دهد رستوران در شعله های آتش برای بیش از 45 دقیقه قبل از آتش نشانان وارد حاوی فروغ.

علاوه بر وندی آتش تظاهرکنندگان گفته متوقف ترافیک پس از آنها قفل شده است و اسلحه و پیاده کردن یک بزرگراه اصلی — مسدود کردن آن برای مسافران است. با وجود هشدارهای از پلیس و سربازان دولت این معترضان همچنان به اشغال بزرگراه منجر به دستگیری چند طبق گزارش. با توجه به گزارش رسانه های محلی, پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک در تلاش برای متفرق کردن جمعیت.

بروکس' مرگ در می آید دو هفته پس از وادار سازد کشتار غیر مسلح آمریکایی آفریقایی جورج فلوید در مینیاپولیس که باعث گسترده جنبش علیه خشونت پلیس و سیستماتیک سرکوب مواجه با مردم سیاه و سفید در ایالات متحده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن