خداحافظی جورج آزبورن – بدون از دست دادن به روزنامه نگاری در همه

هنگامی که شما نمی توانید باور یا اعتماد به آنچه شما به عنوان خوانده شده, شما به دنبال به عنوان توماس جفرسون قرار داده و آن را در آلوده خودرو.

این است که جورج آزبورن نهایی هفته به عنوان سردبیر لندن ایونینگ استاندارد. در طول سه سال تصدی سابق صدراعظم از خزانه شد گل سرسبد روزنامه آلوده-کننده-در-ارشد. بدبینانه و بیمار-مجهز به ویرایشگر که نمی بینم اخلاقی تعارض در ارائه شرکت های بزرگ مانند Uber و گوگل یک “پول نمی توانند خرید” وعده بازگشت مطلوب سرمقاله پوشش – فریب خوانندگان را به تفکر در آنها خواندن اخبار که در واقع آنها را مطالعه advertorial.

و نه او مراقبت که باهم ترفند foisted روی خوانندگان قرار گرفت توسط # teamnigel و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت. کار را پس از آن معاون-رهبر تام واتسون آن را به نام “نقدی-برای-اینچ ستون رسوایی” و “شرکت جعلی اخبار کارخانه در مقیاس بزرگ است.” روزنامه نگاران از سراسر طیف سیاسی به نام برای آزبورن استعفای.

آزبورن به سادگی نادیده گرفته خشم عمومی. و با همان غرور او نمایش داده شده در خزانه به سادگی به تعویق افتاد و rebranded فریب. به عنوان روزنامه نگاری میراث, رفتن, که در مورد احساساتی به عنوان آنها می آیند.

روسیه صاحب لندن رفت و آمد رایگان-ورق Alexander Lebedev شاید فکر در سال 2017 که آزبورن را در مهارت های اقتصادی کمک خواهد کرد که به نوبه خود در اطراف یک عنوان در حال حاضر در حال مبارزه. آن را به طور جدی بد تماس بگیرید.

هیچ سابقه ای در روزنامه نگاری

به عنوان نخست معمار از یک شرکت-بی اعتبار تثبيت های ریاضت اقتصادی در زمان نخست وزیری دیوید کامرون و پس از ریخته شدن از ترزا می در دولت آزبورن تا به حال هیچ تجربه ای در روزنامه نگاری زمانی که او اعلام کرد به عنوان سردبیر جدید لندن گل سرسبد روزنامه.

اوایل تصمیم به طرف تجاری جناح – در حال حاضر در تعالی داخل استاندارد – احتمالا انتظار می رود. در طول سه سال در ویرایشگر صندلی آزبورن خود را ادامه داد £650,000 از یک سال و مشاوره, نقش, برای سرمایه گذاری, صندوق, Blackrock. این تضاد منافع بود نه ظریف. Blackrock برگزار سهام در حال بارگذاری ارزش £500 متر و آزبورن رهبری تیم را که مرتب £500,000 قرارداد تجاری که شامل استاندارد ارائه مثبت و مطلوب سرمقاله. شرم آور به سختی عدالت به این مجموعه.

او همچنین باقی مانده از صندلی های شمالی نیروگاه مشارکت. اغلب غایب به روز از استاندارد کنزینگتون دفاتر و به ندرت قادر به ارائه یک روز کامل تعهد بسیاری در تیم خود به این نتیجه رسیدند که او هرگز واقعا درک و یا حتی ارزش نقش ویرایشگر.

ویراستاران خوب خود را ترک. هری ایوانز در ساندی تایمز در معرض گرفتاری از کودکان مبتلا به نقص هنگام تولد از تالیدومید. بن Bradlee در واشنگتن پست, سازی کشتی در طول واترگیت. حتی پایین تر لایه روسای می توانید تفاوت را. در انگلستان خواهد لوئیس در تلگراف رهبری تیم را که در معرض نمایندگان مجلس هزینه رسوایی. آلن Rusbridger در نگهبان تصمیم به چشم پوشی از یک دولت به منظور به دست بیش از تجهیزات کامپیوتری مورد استفاده توسط آمریکا افشاگر ادوارد اسنودن به نشت top secret امنیت داده ها.

چه خواهد شد آزبورن به خاطر دارید ؟ او خروجی استاندارد در 1 جولای با کاغذ haemorrhaging خوانندگان رو نصب بدهی و آینده نامشخص. این گلایه ها نه همه اش تقصیر. اما او همچنین برگ این عنوان را با مخدوش اعتبار برای پرداخت می شود-اخبار و مشکوک داخلی فرهنگ و تجاری که در آن روسای هنوز پروردگار ضعف اراده و سازگار سرمقاله مدیران.

یک روزنامه نگار ارشد در این استاندارد به من گفت که آن را غیر معمول برای یک تبلیغات اجرایی برای آمدن به میز خود و نشان می دهد هر دو بالقوه داستان و چگونه باید آن را نوشته شده است. او گفت: “غریزه خود را به آنها بگویید به تماشا کردن. اما این آزبورن استاندارد است. بنابراین شما آنها را به یاد ما چگونه گرفتار شدم بیش از Uber و گوگل معامله – و امیدوارم که شما آن را به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>