کارشناسان ستودن درمانی مزایای پخت و پز, پخت

امروز Tillman صاحب روح مادر یک کلبه آشپزخانه, کسب و کار که در آن او در صنایع تخصص کیک. او همچنین یک درمانگر در

توسط NEWSATROPAT در 23 تیر 1399

امروز Tillman صاحب روح مادر یک کلبه آشپزخانه, کسب و کار که در آن او در صنایع تخصص کیک. او همچنین یک درمانگر در PAVSA که در آن کار می کند با بازماندگان خشونت های جنسی.

به استرس, Tillman پزد.

آن را کامل معادله برای تمرکز حواس, او گفت:. شما باید برای انجام همه چیز در نظم و واقعا عمدی و متمرکز راه است.

تحقیقات آمده است که پخت و پز و پخت می تواند به کاهش علائم افسردگی و اضطراب و ترویج خلق و خوی مثبت و اعتماد به نفس گفت: آنی Leusman, MSAW / مددکار اجتماعی در سنت لوک سلامت روان درمانگاه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Annie Leusman

آنی Leusman

پخت و پز و پخت فراخوان شناختی و جسمی و اجتماعی و عاطفی فرآیندهای. آن را به طور کامل شما غرق و آن را با استفاده از تمام حواس.

"هنگامی که شما در حال پخت و پز شاید شما بوی سیر sauteing روغن زیتون. شما ممکن است طعم سوپ را به مطمئن شوید که شما باید چاشنی راست. شما می توانید پخت و پز سفت سبزیجات چاقو برش هیئت مدیره" Leusman گفت.

Kaitlyn Tillman laughs as she helps her son Roland, 6, add extra frosting to already decorated cupcakes in her kitchen in Gary Thursday morning, July 2. Tillman, a PAVSA therapist, uses baking to destress. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

Kaitlyn Tillman می خندد به او کمک می کند پسر او Roland, 6, اضافه کردن اضافی پوشش برای در حال حاضر تزئین کیک در آشپزخانه خود را در Gary صبح روز پنج شنبه, جولای 2. Tillman یک PAVSA درمانگر با استفاده از پخت به destress. (Jed کارلسون / jcarlson@superiortelegram.com)

این نیز هدف گرا وظایف است که کاهش اهمالکاری. آن را با می آید که رضایت بخش حس موفقیت و سپس شما لذت بردن از میوه ها از کار خود را.

COVID-19 و قرنطینه وادار بیشتر در خانه پخت و پز و پخت ضرورت می باشد. و اگر وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که ما احساس ناراحت کننده unaccomplished شده اضافه کردم و نا امنی آن را در حال حاضر با قطعیت در مورد مدرسه و اشتغال و بهداشت و درمان.

ایجاد در آشپزخانه است و مولد کار است که به مغز شما "یک مینی تعطیلات" که کمک می کند تا در دراز مدت عملکرد Leusman گفت.

نیز وجود دارد که جنبه های اجتماعی برای پخت و پز و پخت است که کمک به بهبود زخم.

Kaitlyn Tillman adds sprinkles to her cupcakes in her kitchen in Gary Thursday morning, July 2. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

Kaitlyn Tillman می افزاید: sprinkles در, برای او کیک را در آشپزخانه خود را در Gary صبح روز پنج شنبه, جولای 2. (Jed کارلسون / jcarlson@superiortelegram.com)

بسیاری از پزشکان با استفاده از آنچه به نام هنر آشپزی درمان که ترکیبی از بیان پخت و پز سنتی مشاوره. و در حالی که آن را نه ضربه Northland در عین حال کارشناسان محلی می گویند وجود اعتبار برای آن است.

آشپزی درمانی استفاده شده است برای درمان اختلالات خوردن. کار در آشپزخانه است و مثبت در ارتباط با بهتر ارتباط خانواده و آشپزی, گروه ممکن است کمک به پرورش اجتماعی و بهبود انزوای اجتماعی, با توجه به U. کتابخانه ملی پزشکی در موسسه ملی بهداشت.

و به طور معمول پخت مرتبط با های و هنگامی که شما به اشتراک بگذارید "شما که دو ضربه دوپامین" Tillman گفت.

Janice Crede

جانیس Crede

"غذا درمانی برای من یک راه برای کمک به عزیزان" گفت: جانیس Crede. پدر او مبتلا به بیماری پارکینسون زمانی که او 3 بنابراین او شروع به پخت و پز در سنین پایین که موجب علاقه به تغذیه و بهداشت محیط.

جامعه و پایداری مدرس دانشگاه در کالج St. Scholastica به مدت طولانی پس از پخته شده از ابتدا و این یک راه مثبت داشتن کنترل بر زندگی خود.

"این کمک می کند من فکر می کنم آن را به من کمک می کند سازماندهی افکار من, این من کمک می کند تا خلاق تر. این کمک می کند من احساس می کنم خودم پرورش و سپس نتیجه نهایی این است که من را وادار به نشستن و خوردن" Crede گفت.

همراه با افزایش در پخت و پز با توجه به همه گیر بیشتر مردم باغبانی.

Kaitlyn Tillman helps her son Roland, 6, take a bite of the cupcakes they decorated cupcakes Thursday morning, July 2. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

Kaitlyn Tillman کمک می کند پسر او رولاند 6 را نیش کیک آنها تزئین کیک صبح روز پنج شنبه, جولای 2. (Jed کارلسون / jcarlson@superiortelegram.com)

تحقیقات نشان داده است که هنگامی که شما قادر به دست زدن به زمین در راه صمیمی بود که آن را به یک اثر تسکین دهنده بر روی بدن و ذهن است.

Crede همچنین با اشاره به سازگار با محیط زیست-روانشناسی این ایده که ما باید یک ارتباط صمیمی با زمین است. هنگامی که ما ولگرد که از ما رنج می برند روانی, روانی, جسمی, روحی,, او گفت: پس از درگیر شدن با مواد غذایی ما از یک مرحله اولیه درو مزایای اضافه به سلامت کلی.

دیگر عامل آرامش در آشپزخانه پخت و پز دستور العمل از عزیزان می توانید التماس بویایی بصری و طعم خاطرات است که می تواند منجر به یک تجربه بیشتر از راحتی.

وجود دارد کسانی که برای آنها پخت و پز و پخت ممکن است ناراحت کننده از مثبت است.

اگر اضطراب در اطراف آشپزخانه مخل به سلامت روان خود را در نظر بگیرید شکل دیگری از هنر یا بیان این که کار سوزن های بافندگی و یا رنگ آمیزی.

Kaitlyn Tillman gets help from her son Roland, 6, as she adds sprinkles to her cupcakes Thursday morning, July 2. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

Kaitlyn Tillman می شود کمک از او پسر رولاند 6 به عنوان او می افزاید: sprinkles در, برای او کیک صبح روز پنج شنبه, جولای 2. (Jed کارلسون / jcarlson@superiortelegram.com)

اما اگر شما می خواهم به درو مزایای پخت و پز شروع با یک دستور است که نیاز به مهارت های اولیه و حداقل مراحل. "قبل از اینکه شما حرکت بر روی سوفله شکلات, شما ممکن است می خواهم به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد یک املت یا تخم مرغ deviled شده," Leusman گفت.

رویکرد آشپزخانه با کنجکاوی و مهربانی. بازی آرامش موسیقی در حالی که شما طبخ. سعی کنید به اجازه رفتن از کمال گرایی و نمی شود بیش از حد سخت خود را.

"برخی از بهترین چیزهایی است که می تواند اتفاق می افتد در زندگی کسانی هستند که اشتباهات" Tillman گفت.

برای Leusman پخت و پز و پخت یک فرصت برای یادگیری صبر و دلسوزی.

"در اواسط 50s من همچنان به گرفتن بهتر در اجازه دادن به پخت و پز اشتباهات زحمت من و یا من باعث استرس. آن شده است یک روش برای من به کار بر روی ... داشتن برخی از گریس با خودم."

Kaitlyn Tillman added bits of Butterfinger to the frosting in her chocolate cupcakes in her kitchen in Gary Thursday morning, July 2. (Jed Carlson / jcarlson@superiortelegram.com)

Kaitlyn Tillman اضافه شده بیت Butterfinger به رویه خامهای کیک یا شیرینی در کیک شکلات در آشپزخانه خود را در Gary صبح روز پنج شنبه, جولای 2. (Jed کارلسون / jcarlson@superiortelegram.com)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب