رهبران اتحادیه اروپا در مبارزه با "ماموریت غیر ممکن" در بن بست رسیده بازیابی اجلاس

توسط: رویترز | بروکسل | به روز شده در: جولای 20, 2020 9:15:55 am رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استق

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399
توسط: رویترز | بروکسل | به روز شده در: جولای 20, 2020 9:15:55 am
رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

رهبران اتحادیه اروپا بود در یک کوچه بن بست در روز دوشنبه پس از سه روز چانه زنی بیش از یک طرح برای احیای اقتصاد متوقف شده توسط COVID-19 همه گیر اما رئیس خود را نزدیک به رکورد طول اجلاس خواست آنها را به یکی از آخرین فشار بر "ماموریت غیر ممکن".

رئیس شورای اروپا چارلز میشل (L) آلمان آنگلا مرکل صدر اعظم (C) در فرانسه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی (2 R) و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen مطرح در طول یک جلسه در اولین چهره به چهره سران اتحادیه اروپا پس از coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع برسلز, بلژیک در ژوئیه 19 سال 2020 است. فرانسوا Walschaerts/استخر کرج
چارلز میشل یادآوری 27 رهبران اتحادیه اروپا که بیش از 600 ، 000 نفر در حال حاضر مرده به عنوان یک نتیجه از coronavirus در سراسر جهان و آن را به آنها را به ایستادگی در کنار هم در مواجهه با یک بحران بی سابقه ای.

"امید من این است که ما رسیدن به توافق است و تیتر ... فردا است که اتحادیه اروپا انجام ماموریت غیر ممکن" به رئیس شورای اروپا گفت: در سوم شام در یک ردیف در کنفرانس بروکسل مرکز. "است که من صمیمانه آرزو می کنم ... بعد از سه روز بدون وقفه کار کند."

رهبران در تضاد هستند بیش از چگونه به حک کردن یک گسترده بازیابی صندوق طراحی شده برای کمک به حمل و نقل اروپا را از آن خود عمیق ترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم و چه رشته به ضمیمه کشورها از آن بهره مند شوند.

دیپلمات گفت که رهبران ممکن است رها نشست و دوباره سعی کنید برای یک توافق در ماه آینده, اما آنها به عنوان مذاکره به ساعات اولیه روز شنبه یک معامله هنوز هم نگاه ممکن است.

در جدول 1.8 تریلیون دلار-یورو ($2.06 تریلیون دلار) بسته به اتحادیه اروپا در آینده دراز مدت بودجه و بازیابی صندوق.

750 میلیارد یورو پیشنهاد برای بهبود صندوق خواهد بود مطرح شده از طرف همه آنها را در بازار سرمایه توسط اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون اروپا خواهد بود که یک گام تاریخی نسبت به ادغام بیشتر و سپس funnelled بیشتر به سخت ضربه مدیترانه لبه کشور است.

بهتر است بلند پروازانه تر از عجله

بانک مرکزی اروپا (ECB) رئیس جمهور کریستین لاگارد گفت: این امر می تواند بهتر برای این رهبران به توافق یک "بلند پروازانه" بسته کمک از سریع معامله به هر قیمتی.

"در حالت ایده آل رهبران توافق باید بلند پروازانه از نظر اندازه و ترکیب بسته ... حتی اگر آن را طول می کشد زمان کمی بیشتر" او به رویترز گفت.

لاگارد نظرات پیشنهاد او آرام در مورد احتمال واکنش نامطلوب در بازارهای مالی اگر اجلاس نتواند به خصوص که بانک مرکزی اروپا به 1 تریلیون یورو به علاوه جنگ قفسه سینه به خرید بدهی های دولت.

یک گروه از "صرفه" ثروتمند شمال کشورهای اروپایی تحت فشار قرار دادند و در طول این اجلاس برای کوچکتر بازیابی صندوق و به دنبال محدود کردن چگونه پرداخت شده تقسیم کمک های مالی و پس دادنی وام.

زمان مذاکرات هر چند هنوز هم کمی کوتاه تر است که نشست سران اتحادیه اروپا در شهر خوب 20 سال پیش بر خلیج (فارس) بین اتحادیه اروپا و شمال و جنوب.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته متهم هلند و متحدان آن — اتریش و سوئد و دانمارک و فنلاند — از "باج خواهی".

نخست وزیر هلند موقعیت نشان دهنده واقعیت های سیاسی در کشور خود که در آن رای دهندگان خشمگین که هلند است که تناسب میان بزرگترین شبکه همکاران به بودجه اتحادیه اروپا.

او و محافظه کار VVD حزب صورت یک چالش قوی از راست اتحادیه اروپا احزاب در انتخابات ماه مارس آینده.

تلاش برای رسیدن به یک سازش شکست خورده در روز یکشنبه. یک معامله envisaging 400 میلیارد یورو کمک مالی به پایین از پیشنهاد 500 میلیارد یورو – رد شد شمال گفت که آن را دیدم 350 میلیارد یورو به عنوان حداکثر.

نیز وجود دارد تفاوت بیش از یک پیشنهاد جدید قانون از قانون ساز است که می تواند به توقف کمک های مالی به کشورهای نقض اصول دموکراتیک است. مجارستان حمایت لهستان را تهدید به وتو بسته اگر آن پرداخت شده بود وابسته به جلسه شرایط حمایت از حاکمیت قانون است.

برای برخی از, این اجلاس یک لحظه بحرانی برای نزدیک به 70 سال از پیوستن به اتحادیه اروپا و عدم توافق می تواند هر دو unnerve بازارهای مالی و سوخت و تردید در مورد بلوک آینده.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب