رهبران اتحادیه اروپا با تمدید اجلاس به عنوان آنها چانه زدن بر بودجه ویروس

توسط: AP | بروکسل | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 7:50:21 am رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آن

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399
توسط: AP | بروکسل | منتشرشده: ژوئیه 19 سال 2020 7:50:21 am
رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

سران اتحادیه اروپا در روز شنبه تمدید نشست خود را با یک روز اضافی متقاعد شده بودند در نهایت بسته شدن در یک معامله به صورت بی سابقه ای 1.85 تریلیون یورو (تومان 2.1 تریلیون دلار) بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق اتحادیه اروپا گفت.

به عنوان تابستان خوشبو شب یک معامله هنوز دور اما چند کلید سازمان ملل گفت: مذاکرات بودند حداقل در مسیر درست با وجود تنش های که در حال اجرا پس از چند ماه مبارزه با بیماری همه گیر.

دو روز و یک شب بحث بلوک 27 رهبران oscillated بین خام تحریک بیش از مبالغ هنگفتی باید صرف شود و چه رشته باید متصل به یک بارقه امید است که به نوعی یک معامله می تواند تحقق و اگر نه این آخر هفته و پس از آن حداقل در عرض چند هفته.

"همه چیز در حال حرکت در مسیر درست" گفت: صدراعظم اتریش Sebastian Kurz. "این آن است که البته همانطور که شما انتظار می رود سختی مبارزه دشوار مذاکره, اما ما در حال حرکت در مسیر درست است که مهم ترین چیز است."

اتحادیه اروپا مقام که خواست ناشناس باقی می ماند به این دلیل که مذاکرات ادامه دارد گفت: در اجلاس سران اتحادیه اروپا میزبان رسمی چارلز میشل شد "بستن برخی از به پایان می رسد در حال حاضر" در طول یک شام با رهبران اتحادیه اروپا قبل از شکستن شب و reconvening با یک پیشنهاد جدید در اوایل یکشنبه.

"ما در حال هل دادن از طریق. میشل در حال کار با دقت و نمی خواهند به اجازه دهید آن را به لغزش دور در حال حاضر" این مقام گفت.

این اجلاس قرار بود تا پایان روز شنبه اما بیشتر در مذاکرات باقی مانده برای رهبران آنها در برخورد با سخت ترین بحران در سال است که بر دوش بلوک با بدترین رکود اقتصادی تا کنون.

این بیماری همه گیر است فرستاده اتحادیه اروپا به یک سقوط با 27 کشور اتحادیه اروپا اقتصاد تخمین زده می شود به قرارداد 8.3 درصد در سال جاری با توجه به آخرین پیش بینی. حدود 135.000 از شهروندان خود را از درگذشت COVID-19.

میشل مذاکرات با Geman صدراعظم آلمان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و رهبران اصلی درگیر در مناقشه در فضای هوایی بالای اروپا نشست مرکز قبل از پیوستن به دیگر رهبران اتحادیه اروپا برای شام.

اجرایی اتحادیه اروپا پیشنهاد کرده است که 750 میلیارد یورو صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به نیازمندان کشور است. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون دلار-یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران مبارزه شد بیش از حتی قبل از COVID-19 ناودان خود را به قاره است.

با وجود این ضرورت و جدیت از بحران وجود دارد شکاف عمیق بین برخی از کشورهای ثروتمندتر در شمال به رهبری هلند که می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا شده اند که به خصوص ضربه سخت گیر هستند و به دنبال کمک به همان اندازه به عنوان آنها می توانند.

میشل آخرین پیشنهاد کاهش بسیاری از کمک های مالی در بسته نجات و افزایش تعداد وام است که نیاز به پرداخت می شود و در آشکار ترفند برای یک گروه از "صرفه" سازمان ملل به رهبری هلند گفت: اتحادیه اروپا یک دیپلمات که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که مذاکرات هنوز ادامه دارد.

اما این موضوع چگونه برای ردیابی نجات پول باقی مانده کلید چسبیده نقطه دیپلمات است. میشل پیشنهاد کرده است یک اندازه گیری است که جلوگیری از اجازه دادن به هر کشور حق وتو در دولت چگونه صرف پول است.

یکی دیگر از دیپلمات توصیف میشل طرح جدید به عنوان اولین گام در چه چیزی می تواند یک سفر طولانی به توافق. این دیپلمات همچنین صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به عموم در مورد بسته-درب مذاکرات است.

Kurz گفت: عمده مسائل هنوز هم مورد بحث عبارتند از: حاکمیت قانون در اتحادیه اروپا سازمان ملل و یقین در مورد نحوه بودجه استفاده خواهد شد.

Kurz و نخست وزیر هلند در میان رهبران چهار "صرفه" سازمان ملل نیز از جمله سوئد و دانمارک که می خواهید شرایط مانند اصلاحات اقتصادی متصل به اتحادیه اروپا جزوه برای کمک به کشورهای در حال بهبود یافتن از لحاظ اقتصادی ویرانگر آمار بیماری همه گیر کوروناویروس و چک پول را چگونه خرج میشود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن