زنان مصر دو سال زندان برای Infinite فیلم رقص

توسط: AP | قاهره | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 2:22:53 pm هر دو به تازگی طاقی به Infinite, شهرت, جمع آ

توسط NEWSATROPAT در 7 مرداد 1399
توسط: AP | قاهره | منتشرشده: ژوئیه 28 سال 2020 2:22:53 pm
Egypt, TikTok, Egypt women arrested for Tiktok video, Tiktok video, Tiktok dance videos, Indian Express هر دو به تازگی طاقی به Infinite, شهرت, جمع آوری میلیون ها نفر از پیروان خود را قطعه ویدیو مجموعه به جاذب مصر-باشگاه پاپ آهنگ. (AP فایل عکس: Anjum نوید)

یک دادگاه مصر محکوم به اعدام چند زن جوان به دو سال زندان و پنج شنبه برای ارسال "خارج از نزاکت" فیلم رقص در Infinite در یک پر است که منتقدان به عنوان توصیف بیشتر سرکوب خود بیان در جامعه سنتی.

زنان نیز جریمه از 300.000 پوند مصر (حدود 19,000) برای هر یک از "نقض اصول و ارزش های مصر و خانواده" تحریک فسق و ترویج قاچاق انسان با توجه به بیانیه ای از دادستان عمومی و انقلاب.

وکلای خود را متعهد به تجدید نظر در این حکم.

دادستان بیانیه به نام فقط دو نفر از متهمان — 20 ساله دانشجو Haneen حسام و 22 ساله Mawada Eladhm و گفت: سه تن دیگر کمک کرد اجرای خود را در حساب های رسانه های اجتماعی.

هر دو به تازگی طاقی به Infinite, شهرت, جمع آوری میلیون ها نفر از پیروان خود را قطعه ویدیو مجموعه به جاذب مصر-باشگاه پاپ آهنگ. در مربوطه 15-دوم کلیپ های زنان با پوشیدن آرایش مطرح در ماشین رقص در آشپزخانه و شوخی در skits — آشنا و به ظاهر اهلی محتوا برای این پلت فرم.

اما رسانه های اجتماعی خود را ستارگی شد لغو در مصر که در آن شهروندان می توانند زمین را در زندان به صورت مبهم جرایم مانند "سوء استفاده از رسانه های اجتماعی" "انتشار خبر جعلی" یا "تحریک فسق و فساد."

Eladhm وکیل Ahmed el-Bahkeri تایید صدور حکم است. دادستان تلقی Eladhm عکس و فیلم "شرم آور و توهین آمیز است."

"Eladhm گریه میکرد در دادگاه. دو سال ؟ 300,000 مصر پوند ؟ این است که واقعا چیزی که بسیار دشوار است برای شنیدن" گفت: سمر شبانه وکیل دستیار.

"آنها فقط می خواهم پیروان. آنها بخشی از هر فحشا شبکه و نمی دانند این است که چگونه پیام خود را درک توسط دادستان" او افزود: در ارجاع به پست های خود را تشویق زنان جوان به به اشتراک گذاری ویدئو و چت با غریبه ها در ازای پول در یکی دیگر از پلت فرم رسانه های اجتماعی.

اگر چه مصر باقی مانده است به مراتب بیشتر لیبرال از ایران به این کشور با اکثریت مسلمان است به چرخش در یک قطعا محافظه کار جهت بیش از نیم قرن. رقصنده شکم, پاپ, خواننده های بزرگ زن و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی مواجه اند واکنش به نقض هنجارها.

این رشته از دستگیری برای "مسائل اخلاقی" است که به طور گسترده تر بخشی از سرکوب آزادیهای فردی است که دارای شتاب از رئیس جمهور عبد فتاح ال-Sissi به قدرت رسید در سال 2013.

یک کثیرالانتشار آنلاین دادخواست توضیح داده شده این دستگیری به عنوان یک "سیستماتیک سرکوب که اهداف کم درآمد" و خواست مقامات به رایگان نه زنان جوان بازداشت شده در ماه های اخیر برای ارسال Infinite ویدئوها. روز دوشنبه صدور حکم برای اولین بار بود.

در طول هفته گذشته به موضوع حقوق زنان است و گالوانیزه در سراسر کشور توجه در مصر است. ده ها تن از اتهام سریال تجاوز جنسی در این کشور بسیاری از نخبگان دانشگاه باعث شده است تا کفر خشم و بی سابقه فوران پشتیبانی از تبدیل شدن مصر در پاسخ به این #MeToo جنبش است.

اما آیا این طوفان را در دراز مدت تاثیر بر آزادی زنان در مصر باقی مانده است دیده می شود. منتقدان می گویند دولت دادستان' تمایل به پایین آمدن بنابراین به شدت در Infinite زنان که تمایل به آمده از خانواده های کم درآمد که در آن ارزش های سنتی در حال مستحکم کرده است شک و تردید است که این جنبش می تواند برش در سراسر کشور استارک کلاس خط.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن