"آموزش و پرورش است آخرین چیزی که در دولت ذهن" می گوید: سابق وزیر اوکراین

وجود دارد گواهی پانل های که صرف هفته سوزاندن نفت نیمه شب و خواندن صدها پایان نامه در برخی از آنها وجود دارد یک

توسط NEWSATROPAT در 26 تیر 1399

وجود دارد گواهی پانل های که صرف هفته سوزاندن نفت نیمه شب و خواندن صدها پایان نامه در برخی از آنها وجود دارد یک عنصر از سرقت ادبی. اما حتی پس از آن پنل نمی توانید بیرون انداختن کار خود را. در مدت من وجود دارد چند مورد از جمله: من به عنوان وزیر نمی تواند تصمیم در مورد اینکه آیا یک مقاله علمی باید رد شده اند. روش خواستار آن شدند که من تا به حال به ارسال آن به یکی دیگر از موسسه به دانشگاه و یا دانشگاهی پنل برای بررسی.

اما متخصصان در یک منطقه داده شده اغلب وقت خود را صرف پوشش یکی از دیگری پشت. آنها را سفید و اصرار آن سیاه بود. هیچ راهی وجود دارد شما می توانید به رد جایزه علمی عنوان – می تواند وجود داشته باشد هیچ حرفه ای نتیجه رسیدند که این کار به اندازه کافی خوب نیست. وجود دارد, اما یکی نمایشی زمانی که گواهی پنل حاضر به دادن دانشگاهی افتخار به پترو یوشچنکو [برادر اوکراین سوم رئیس جمهور ویکتور یوشچنکو -- اد.].

از ماه ژوئن 2021 علمی, عناوین اهدا خواهد شد توسط یک آژانس ملی برای حفاظت از کیفیت در آموزش عالی است. آن را به توسعه یک سیستم جدید و آن را به وزارت و پس از آن کابینه وزیران را تصویب آن است. من امیدوارم که وزیر آموزش و پرورش انجام خواهد شد.

بین 2014 و 2016 وجود دارد که پنج مورد از عناوین علمی بودن خارج شود. اما پس از سال 2016 پس از برخی تغییرات قانونی این وزارتخانه است و دیگر هیچ حق برداشت موجود افتخار: تنها سازمان ملی می تواند انجام دهد و هنوز هم وجود دارد هیچ قانون برای انجام آن است. وزارت و سازمان باید با هم طراحی شده است تا یک لیست اما با توجه به استعفای دولت آن را برگردانده شده است به ما. وزیر جدید سیاست بر این باید بسیار جالب است: او بعد از همه مورد به تصویب یک قانون است که به طور بالقوه نگرانی های خود را.

در این سال تقریبا پنج میلیارد hryvnya [£146m] خارج شده است از بودجه آموزش و پرورش به منظور ایجاد ثبات در بودجه برای مبارزه با کروناویروس و آموزش و پرورش و علوم نیست اعطا شده است و هر نقدی که از صندوق برای کار در همه گیر شرایط با وجود این واقعیت است که 2.7 میلیارد hryvnya [£78.9 m] به خود اختصاص داده بود بودجه اضافی برای وزارت امور داخلی. چه این وضعیت گفتن به شما ؟

آن را می گوید تنها یک چیز: که آموزش و پرورش است آخرین چیزی که در Shmygal دولت ذهن است. 2020 بودجه شامل تخصیص 360 میلیون hryvnya برای توسعه حرفه ای معلمان. پول را بردند و نمی توان بازگشت. آنها همچنین انصراف اضافی 159 میلیون hrvynya تعیین شده برای خرید تجهیزات مدارس فنی و حرفه ای و کالج ها. سپس میلیارد hryvnya برای نوسازی مدارس. وقتی کسی بام در حال رفتن به نشت آن خواهد بود آقای Shmygal که برای پاسخ به این سوال که: "چرا با یک بودجه جداگانه برای نوسازی برای اولین بار در سال آنها سپس بروید و آن را دور؟"

800px-School_No._25_Melitopol_Zaporizhia_Oblas.width-800.jpg
یک مدرسه در Melitopol شرق اوکراین | Wikimedia Commons / اولگ Dovgal. برخی از حقوق این سایت متعلق به

این صندوق تثبیت تولید کرده است چیزی برای آموزش و پرورش است. من چیزی در مقابل پلیس و گارد ملی (خوب امیدوارم کاربرانی که تجاوز به عنف مردم) گرفتن پاداش. اما من آن را باور نکردنی است که مربیان خارجی مستقل تست اغلب سالمندان از اعضای یک گروه در معرض خطر بالاتر هستند نه شبیه پول اضافی است. قیمت این خواهد بود حدود 30-40m hryvnya [£11m - ed.]

صندوق ارائه چیزی برای خرید ماسک یا دماسنج و یا برای ایجاد شرایط ایمن. همه آنها ارائه شده توسط اهدا کنندگان در کشورهای دیگر. شروع سال تحصیلی در سپتامبر 1 است و نه دور. معاون وزیر گفته است که وجود خواهد داشت بدون آموزش از راه دور, اما نشده است توضیح داد که چه نوع وجود دارد خواهد بود به جای. انگلیسی مدارس به عنوان مثال در حال تقسیم طبقات و دولت خود را ارائه اضافی یک میلیارد پوند از بودجه آن است. چه Shmygal دولت انجام برای اوکراین معلمان? پاسخ این است: هیچ چیز. این خود نمونه نگرش به آموزش و پرورش است.

مستقل خارجی ارزیابی شده است واجب برای امتحانات ورودی برای اوکراین کالج ها و دانشگاه ها از سال 2008. نیز وجود دارد پرداخت می شود آزمون دوره های که در آن داوطلبان می توانند از تمرین چگونه برای امتحان. در این سال خلبان ارزیابی شد کاهش یافته است دو روز قبل از تاریخ اختصاص داده شده برای آنها را به محل. این جای تعجب بود که به هر دو مدرسه leavers و حتی مرکز ارزیابی کیفیت آموزشی (سازماندهی نهاد). به عبارت دیگر تصمیم گرفته شده توسط دولت است. نیز وجود دارد یک بحث در مورد اینکه آیا به رها ارزیابی به طور کامل در آینده اگر چه آنها ادامه داد: در این سال است. چگونه به احتمال زیاد شما فکر می کنم لغو مستقل خارجی ارزیابی خواهد شد و در آینده که علاقه به این موضوع چیست ؟ آیا شما احساس فشار بر روی شما برای لغو آن زمانی که شما در راس وزارت خود را?

وجود دارد هرگز هر گونه گفتگو در مورد لغو ارزیابی. و حتی اگر وجود نداشته است, من مطمئن شوید که از آنچه که من می خواستم: این اصلاحات که مردم با اعتماد بیشتر از کشور ما اعلامیه استقلال.

در این سال دولت در ارزیابی موضوع حیرت زده کرد اما همچنین نشان داد که جامعه بود تمایل به محافظت از آن. من فکر می کنم که پس از این واکنش این ماده خواهد بود کاهش یافته است. اما به عنوان به خوبی به عنوان مدرسه-ترک مستقل ارزیابی مستقل خارجی ارزیابی نیز ضروری است برای تعداد زیادی از افراد در سطح کارشناسی. همچنین ضروری است برای رفتن به دانشگاه بعد از دانشگاه. من فکر می کنم که مستقل خارجی ارزیابی پس از یک استاد دانشگاه و یا دانشکده پزشکی تحت شک و تردید جدی است. Rectors و برخی از دانشجویان (کسانی که کار نمی کنند) نیز آن را دوست ندارم. روسای موسسات آموزشی این علاقه آن هستند. بنابراین من در مورد آن نگران.

آیا شما حمایت اخیر قانون رها مستقل خارجی ارزیابی برای مدرسه leavers از به طور موقت به اشغال مناطق ؟ چگونه بسیاری از مردم خواهد بود قادر به استفاده از این حق در این سال ؟

نفرت نسبت به زندگی کودکان در لوهانسک و دونتسک در خارج از اوکراین کنترل مرا به یاد نوی Sanzhary مورد [حل و فصل در منطقه Poltava که در آن ساکنان اعتراض در برابر هجوم مردم تخلیه از چین – ed.]: اوکراین متحد شده است در نشان دادن آنچه که آنها در مورد احساس خود شخص-شهروندان است. من با دیدن این بچه ها به عنوان شهروندان اوکراین; آنها نیاز به فرصتی برای خارج شدن از وجود دارد. این رویکرد باید یک سیاست های انسان دوستانه از دولت ما در رابطه با این سرزمین. اما وضعیت جذب مقدار زیادی از خبر جعلی.

کودکان به طور موقت از مناطق اشغال شده درست مثل کودکان از کریمه شده اند قادر به رفتن به دانشگاه های اوکراین برای مدت زمان طولانی بدون عبور مستقل خارجی است. در 2019, 1,600 مدرسه leavers از دونتسک و لوهانسک وارد دانشگاه های جریان اصلی در اوکراین, آیا به عنوان 265 نفر جوان از کریمه. و تعداد آن رو به افزایش بوده است در سال در سال پس از سال 2014. قانون در حال حاضر ارائه یک سهمیه ورود به تمامی دانشگاه های بدون خارجی است. لیست دانشگاه های که آنها را مورد استفاده برای محدود شود. تنها سوال اکنون این است که آیا وجود خواهد داشت اضافی دولت تقاضا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de