در طول یک بیماری همه گیر, خشونت خانگی, پناهگاه خدمات ضروری

همه پناهگاه خوش آمدید بازماندگان که تجربه اشکال مختلف خشونت از جمله خشونت جنسی و یا تجاوز به عنف توسط یک غریبه

توسط NEWSATROPAT در 6 مرداد 1399

همه پناهگاه خوش آمدید بازماندگان که تجربه اشکال مختلف خشونت از جمله خشونت جنسی و یا تجاوز به عنف توسط یک غریبه در حالی که اکثر قبول بازماندگان از قاچاق انسان است. بسیاری از پناهگاه قبول معارفه 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته; اما تقریبا همه قوانین و مقررات است که محدود کردن دسترسی به برخی از گروه های زنان که contravenes اصل دسترسی برای همه است. برای مثال چند پناهگاه جای طیف گسترده ای از زنان از جمله زنان مسن, زنان معلول و زنان با سلامت روانی و نگرانی است. زنان ممکن است خود اشاره به تمام پناهگاه های اجرا شده توسط سازمان های غیر دولتی به جز در بحرین و دولت فلسطین. اما پناهگاه های اجرا شده توسط دولتها انجام نشده معمولا قبول خود-ارجاع و تنها میزبان زنان مراجعه کننده از طریق یکی دیگر از کانال دولتی.

در طول یک پناهگاه اقامت دولتی پناهگاه ارائه بازماندگان با ضرورت مشاوره حقوقی پشتیبانی و خدمات بهداشتی و تقریبا تمام ارائه نوعی توانبخشی یا جامعه ادغام مجدد. NGO-اجرا پناهگاه ارائه خدمات مشابه در علاوه بر این به حمایت فوری برای بازماندگان و فرزندان خود را; این شامل پشتیبانی پس از سرپناه ماندن چیزی نیست معمولا ارائه شده توسط دولت اجرا کرد. برخی از سازمان های غیر دولتی-اجرا پناهگاه همچنین ارائه اشتغال و پشتیبانی آموزش و پرورش ادامه داد: مشاوره انتقالی مسکن و حمایت مالی محدود با اجاره.

قابل توجه این تحقیق نشان میدهد که بیش از نیمی از پاسخ پناهگاه صرف نظر از وابستگی پیشنهاد میانجیگری و/یا آشتی خدمات بین بازمانده و مجرم است. گزارشگر ویژه در مورد خشونت علیه زنان, علل و عواقب آن هشدار داده است که اجازه می دهد این خدمات می اندازد بازماندگان و خانواده اش, بنابراین آنها نباید ارائه شده است. Adjacently تنها دو سازمان های غیر دولتی که در اجرای پناهگاه در الجزایر و لبنان به ترتيب ارائه خدمات مشاوره برای مجرمان.

در نهایت تنها هفت کشور در منطقه را تصویب کرده اند خشونت علیه زنان قوانین مانند قانون گرایش به ناقص و یا مبهم در تامین سرپناه. بعلاوه بسیاری از ایالت' چارچوب های حقوقی در حال متناقض در موقعیت خود را در مبارزه با خشونت خانگی منجر به عدم شفافیت در تعریف و راست به پناهگاه. این چارچوب اغلب موفق به نشانی استقرار و مقررات و بودجه از پناهگاه به ویژه در رابطه با سایر مکانیسم های حفاظت.

همانطور که می بینید, در علاوه بر این به یک مکان امن به خواب دولتی و غیر دولتی اجرا پناهگاه در منطقه عربی با هدف ارائه مجموعه ای از خدمات برای بازماندگان زن از خشونت است. اما ما همچنین شکاف در ارائه خدمات یا با توجه به بودجه محدود, محدود, منابع انسانی, نامشخص آگاهی از بازمانده-محور رویکرد یا عدم بتن چارچوب های حقوقی در تلاش خود را برای ارائه خدمات به بازماندگان زن از خشونت است. بر اساس تحقیقات سازمان های غیر دولتی-اجرا پناهگاه بهتر قرار داده شده به ارائه جامع و توانمند سازی خدمات به بازماندگان و جامعه در بزرگ اما این نمی تواند بدون منابع مالی از سوی دولت و همچنین پاک کردن دستورالعمل های قانونی برای اطمینان از این کار مهم از پناهگاه.

با تشدید بیماری همه گیر در حال حاضر شدید خشونت خانگی مشکل در منطقه پناهگاه برای بازماندگان است که در حال حاضر مهم تر از همیشه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن