نمی خواهید به صحبت کردن با رئیس جمهوری چین در حال حاضر: مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: مارس 16 سال 2020 9:04:10 am چین به عنوان در هر معامله تجار

توسط NEWSATROPAT در 27 اردیبهشت 1399
توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: مارس 16 سال 2020 9:04:10 am
Trump Xi meeting, Donald Trump Xi Jinping, Xi Jinping, Donald Trump, Donald Trump on coronavirus, US to donate ventilators, coronavirus China, world news, Indian Express چین به عنوان در هر معامله تجاری امضا در اوایل این سال است خرید خیلی بیشتر از آمریکا کالا نسبت به سال گذشته.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او نمی خواهید به صحبت کردن با همتای چینی خود شی جینپینگ در حال حاضر نشان می دهد خشم خود را در چین رهبری را از دست داده و از شیوع کروناویروس که در حال حاضر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 4.5 میلیون نفر است.

"فقط نمی خواهید به صحبت کردن با او را در حال حاضر. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد بعد از کمی در حالی که" مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید هنگامی که پرسیده شد که چرا او نمی خواست به صحبت می کنند به Xi.

چین به عنوان در هر معامله تجاری امضا در اوایل این سال است خرید خیلی بیشتر از آمریکا کالا نسبت به سال گذشته.

آنها هزینه های زیادی در ایران, اما ایران, من نمی دانم به نوعی من کمی از دست داده و طعم آن شما می توانید درک مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "نمی خواهم به بحث در مورد معامله تجارت. "من نمی خواهم به بحث در مورد آن. من می گویند چین خرید بسیاری از محصولات ما است. اما معامله تجارت — جوهر بود به سختی خشک — هنگامی که این (coronavirus) در آمد از چین است. پس اینطور نیست که ما در حال هیجان زده, او گفت:.

باید این کار را هرگز اتفاق افتاده است. این از چین آمد. آن را باید متوقف شده است در چین قبل از آن به جهان است. یک-هشتاد و شش کشور مبتلا هستند. هر کشور که تحت تاثیر قرار است همین است. روسیه در حال حاضر به شدت تحت تاثیر قرار. فرانسه به شدت تحت تاثیر قرار. شما نگاه کنید در هر کشور و شما می توانید می گویند "تحت تاثیر" یا شما می توانید می گویند "آلوده" هر راه شما می خواهید آن را قرار داده," او گفت:.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور تهمت نا امید است با چین است.

"من را ترک خواهد کرد آن را به رئیس جمهور به عنوان زمانی که او در رزومه صحبت با رهبر. اما نگاه چین آهسته راه می رفت این. من با شما به اشتراک گذاشته بچه ها قبل از انسان به انسان انتقال است. آن را واقعا مهم بود که جهان می دانستند که جنبه ای از بیماری های, اما این اطلاعات بود آهسته راه می رفت از طریق, به, که, او گفت:.

"ژنتیکی توالی نیز داده نشده بود تا زمانی که استاد در شانگهای را در خود دارد. رئیس جمهور بارها اشاره کرد که چرا آنها اجازه پرواز در خارج از چین است و نه به چین ؟ این تصمیمات قرار دادن زندگی آمریکایی در خطر است. نه فقط زندگی آمریکایی زندگی در سراسر جهان," او گفت:.

"ما می دانیم که این بیماری از چین آمد و به همین دلیل است که اطلاعات به اشتراک گذاشته نشده بود برخی از اطلاعات من فقط پیشنهاد است که واقعا غیر قابل قبول است. پس او را نا امید در این نقطه و من آن را ترک به او" McEnany گفت.

در همین حال وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تحمل نکرده و با تلاش های حزب کمونیست چین به تضعیف حریم خصوصی شهروندان آمریکایی و یا یکپارچگی نسل بعدی شبکه ها در سراسر جهان است.

(چینی تکنولوژی شرکت Huawei است غیرقابل اعتماد فروشنده و یک ابزار از چین حزب کمونیست مدیون به سفارشات خود را. وزارت دادگستری تحت تعقیب Huawei برای سرقت ما تکنولوژی و کمک به ایران برای فرار از تحریم ها و وزارت بازرگانی قرار داده Huawei در نهاد لیست 2019. وزارت امور خارجه مشغول است برای بیش از یک سال برای به اشتراک گذاشتن آنچه که ما می دانیم در مورد هواوی و دیگر غیرقابل اعتماد فروشندگان با متحدان و شرکای خود در سراسر جهان," او گفت:.

روز جمعه وزارت دادگستری گسترش قوانین برای جلوگیری از Huawei از تضعیف ما کنترل صادرات بسته شدن یک راه گریز است که اجازه داده است این شرکت برای بهره برداری از فناوری ایالات متحده و تهدید امنیت ملی است.

"همچنین ما تحمیل صادرات کنترل محدودیت در کشورهایی که استفاده ما از تکنولوژی یا نرم افزار به طراحی و تولید نیمه هادی ها برای Huawei. شرکت های که مایل به فروش برخی اقلام به Huawei تولید شده با فناوری ایالات متحده در حال حاضر باید با اخذ مجوز از ایالات متحده," او گفت:.

ما ادامه خواهد داد برای محدود کردن بیشتر آمریکا-صادرات به هواوی و شرکت های وابسته به آن در نهاد لیست فعالیت های است که ما را تهدید امنیت ملی و بین المللی و ثبات Pompeo گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن