دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین یک راه اندازی مجدد سیستم به ویروس همچنان ادامه دارد

توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 5:05:19 pm رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نش

توسط NEWSATROPAT در 21 تیر 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشرشده: ژوئیه 10 سال 2020 5:05:19 pm
donald trump, re election, us presidential election, trump presidential election, coronavirus, covid-19, indian express رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه یک مدیر اجرایی به منظور اولویت بندی مهارت های شغلی بیش از مدرک دانشگاهی در دولت, استخدام در دیدار با نیروی کار آمریکا سیاست هیئت مشاوران در تالار شرقی کاخ سفید روز شنبه, ژوئن 26 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/اوان Vucci)

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین راه اندازی مجدد است یک راه اندازی مجدد.

او گام های کودک را به عقب بر روی جاده جمعه پس از یک multiweek وقفه ناشی از سراسر کشور افزایش coronavirus موارد و پس از برنامه ریزی گشت در اوکلاهما تبدیل به یک افتضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی در نظر سنجی مشتاق به سیگنال است که زندگی عادی می توانند رزومه با وجود یک مهاجم ویروس است که به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است. او به برگزاری اولین فرد در جمع آوری کمک در یک ماه در روز جمعه در فلوریدا و سپس تجمع در شنبه شب در, New Hampshire.

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در پورتسموث برنامه ریزی شده بود پس از دستیاران هفته را صرف مطالعه آنچه رفت را اشتباه در تولسا سه هفته پیش. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان یک مبارز بازگشت به مرحله سیاسی اما به جای تولید یک تحقیر دریا از صندلی های خالی و سوال در مورد کمپین توانایی جذب مردم به رویدادهای مهم در یک بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه جمع آوری کمک او را طول می کشد به زمین که در آن COVID-19 را افزایش تهدید خود را نگه دارید باید برنده دولت و پرسش در مورد جمهوری خواه هدف خود را نگه دارید نامزدی کنوانسیون در جکسون در ماه آینده.

تهمت نیز بازدید U. s. Southern Command در میامی به برجسته کاهش جریان مواد مخدر به ایالات متحده هر چند مقدار از اعتبار متعلق به همه گیر است که با فلج شدن اقتصاد بسته مرزها و قطع زنجیره تامین.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم را به حضور نیوهمپشایر تجمع انتخاباتی مقامات اذعان دارند. اذعان که دیگر پراکنده جمعیت را در بالا بردن سوال در مورد آینده از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات مبارزات انتخاباتی گرفته و مراحل اضافی به شرکت کنندگان احساس امن است.

بر خلاف یکی در تولسا که برگزار شد در داخل خانه که در آن ویروس بیشتر به راحتی گردش این تجمع در پورتسموث خواهد شد تا حدی خارج از منزل برگزار شد در یک هواپیما آشیانه باز در یک طرف با جمعیت ریختن بر روی آسفالته قبل از اینکه نیروی هوایی یک.

"همه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و تمام حوادث برقی" گفت: کمپین سخنگوی هوگان Gidley. "رئیس جمهور می خواهد برای رفتن وجود دارد و بحث در مورد تمام دستاوردهای او انجام داده در دوره اول خود را و چگونه او ساخته شده زندگی مردم بهتر است." علاوه بر این در حالی که ماسک توزیع شد در Tulsa, چند rallygoers آنها را میپوشید پس از هفته از مغلوب ساختن پیشی جستن deriding خود استفاده کنید. در این زمان مبارزات انتخاباتی شده است به شدت تشویق خود استفاده کنید.

محل خواهد بود به طور قابل توجهی کوچکتر از کاورنو تولسا عرصه و دستیاران در حال عمدا تنظیم پایین تر از انتظارات برای جمعیت اندازه. قبل از اوکلاهما رویداد که موجب روز از تظاهرات مدیر کمپین براد Parscale افتخار است که یک میلیون بلیط درخواست دریافت شده است. تلسا آتش مارشال گفت: 6,000 نفر حضور داشتند.

نیوهمپشایر تا به حال نسبتا کم تعداد COVID-19 موارد در حالی که کسانی که در اوکلاهما در حال افزایش بود قبل از تهمت وارد شده است. اوکلاهما مقامات بهداشت گفت: تجمع و همراه با تظاهرات "به احتمال زیاد کمک" به افزایش عفونت در شهرستان. چندین کمپین کارکنان و عوامل سرویس مخفی تست مثبت برای ویروس.

با وجود این خطرات مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که به آن نیاز دارد برای بازگشت به جاده هر دو به تحریک و تشجیع کرد که تساوی انرژی از جمعیت خود و برای تزریق زندگی به یک کمپین است که در مواجهه با یک چالش قوی از نامزد حزب دموکرات جو بایدن.

"کمپین احساس می کند او نیاز به خارج وجود دارد, اما هر بار که او صحبت می کند در مقابل جمعیت این احتمال وجود دارد که ویروس گسترش می یابد" گفت: Julian Zelizer ریاست جمهوری مورخ در دانشگاه پرینستون.

"اما آن را فقط به عنوان بد اگر او بیرون می آید برای خالی جمعیت که می تواند نشانه آن است که مردم نمی برند و یا آنها می ترسند." انتخاب برای برگزاری تجمع در نیوهمپشایر که در آن رئیس جمهور است که انتهایی به طور قابل توجهی در بخش نشان دهنده عدم از گزینه با توجه به چهار کمپین مقامات ایرانی و آمریکایی نزدیک به تلاش صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها مجاز به عموم بحث داخلی مذاکرات.

میدان نبرد متحده با فرمانداران دموکرات مانند میشیگان و پنسیلوانیا نشان داده اند آنها را نه صرف بهداشت و درمان مقررات اجازه می دهد تا اجتماعات بزرگ هر چند مبارزات انتخاباتی خواهد بود مایل به از نظر قانونی مسابقه که در زمان با توجه به مقامات. نیوهمپشایر رژیم صهیونیستی است. کریس Sununu یک جمهوری خواه ممکن است دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه است اما گفت که او نمی خواهد شرکت در این تجمع است.

مشاوران گفت: مقامات محلی در کشورهای دیگر خواهد بود که به تماشای چگونه شنبه رویداد می رود.

این تجمع در میان مداوم سوال در مورد تهمت را از دست داده و همه گیر و همچنین شتاب خود را با استفاده از تنش های نژادی به عنوان یک انتخاب مجدد سلاح است.

بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن التهابی تجدید نظر شده است دفاع از مؤتلفه نمادها که او خواهرخوانده دفاع از پدران موسس. شده است وجود دارد بحث از نمایش مجسمه های آمریکایی قهرمانان در این تجمع دو کمپین مقامات گفت. مشاوران همچنین پیش نمایش تازه ای از تلاش در روزهای آینده به لینک بایدن به لیبرال و جناح و حزب خود را از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک و Ilhan عمر در مینه سوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دقت از دست رفته, New Hampshire در سال 2016. قبل از همه گیر دولت بود در یک لیست کوتاه همراه با مینه سوتا و نیومکزیکو که تهمت کمپین امیدوار به تلنگر از آبی به قرمز است. مشاوران معتقدند ایالات متحده می تواند در بازی دوباره اگر اقتصاد پرتاب ریباند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن