آیا ژاپن فقط ضرب و شتم ویروس بدون مستندات و یا توده تست ؟

توسط: تابناک | منتشر شده: مه 26, 2020 10:59:50 pm ژاپن وارد شده و قرار است به ترک آن اورژانس فقط در

توسط NEWSATROPAT در 6 خرداد 1399
توسط: تابناک | منتشر شده: مه 26, 2020 10:59:50 pm
coronavirus, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus country wise cases, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus today update, coronavirus total cases ژاپن وارد شده و قرار است به ترک آن اورژانس فقط در هفته با این وضعیت برداشته در حال حاضر برای بسیاری از کشور و توکیو و چهار نفر باقی مانده دیگر مناطق تنظیم برای خروج از دوشنبه.

ژاپن وضعیت اضطراری تنظیم شده است برای پایان دادن به با موارد جدیدی از کروناویروس رو به کاهش به صرف ده. آن وجود دارد با وجود تا حد زیادی نادیده گرفتن پیش فرض راهکار.

بدون محدودیت قرار داده شد در دستياران حرکات و کسب و کار از رستوران ها به آرایشگاه باز ماند. هیچ تکنولوژی بالا برنامه های کاربردی که به دنبال جنبش مردم مستقر شدند. کشور نیست و باید یک مرکز کنترل بیماری. و حتی به سازمان ملل بودند ترغیب به "تست آزمون" ژاپن آزمایش کرده فقط 0.2 درصد از جمعیت آن — یکی از بالاترین نرخ در میان کشورهای توسعه یافته است.

در عین حال منحنی شده است مسطح با مرگ و میر به خوبی زیر 1000 تا کنون بدترین در میان گروه هفت کشورهای توسعه یافته است. در توکیو خود متراکم مرکز موارد باید کاهش یافته و به تک رقمی در اکثر روز. در حالی که احتمال شدیدتر موج دوم از عفونت است که همیشه حاضر و ژاپن وارد شده و قرار است به ترک آن اورژانس فقط در هفته با این وضعیت برداشته در حال حاضر برای بسیاری از کشور و توکیو و چهار نفر باقی مانده دیگر مناطق تنظیم برای خروج از دوشنبه.

تجزیه و تحلیل چقدر ژاپن به مبارزه طلبیده شانس و شامل ویروس در حالی که نادیده گرفتن این راهکار استفاده می شود موفق کشورهای دیگر تبدیل به یک مکالمه ملی. تنها یک چیز توافق: که هیچ گلوله نقره ای, هیچ یکی از عوامل است که ساخته شده تفاوت.

"فقط با نگاه کردن به مرگ و شماره شما می توانید می گویند ژاپن با موفقیت انجام شد" گفت: Mikihito Tanaka یک استاد در دانشگاه واسدا متخصص در علوم ارتباطات و عضو یک گروه مشاوره از کارشناسان در مورد این ویروس. "اما حتی کارشناسان نمی دانم دلیل."

یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده لیست مونتاژ 43 ممکن است دلایل ذکر شده در گزارش های رسانه ها اعم از فرهنگ ماسک پوشیدن و معروف کم چاقی رای دادن به نسبتا زود تصمیم به بستن مدارس. در میان بیشتر خیالی پیشنهادات شامل یک ادعای سخنرانان ژاپنی منتشر می کنند کمتر به طور بالقوه ویروس مملو از قطرات هنگامی که صحبت کردن در مقایسه با زبان های دیگر.

تماس با ردیابی

کارشناسان مشورت با خبرگزاری بلومبرگ همچنین پیشنهاد بی شمار از عوامل که منجر به نتیجه و هیچ کدام می تواند نقطه به نقطه منحصر به فرد در بسته سیاستی است که می تواند تکرار در کشورهای دیگر.

با این وجود این اقدامات هنوز هم ارائه دراز مدت درس برای کشورهای در وسط همه گیر است که ممکن است در عین حال برای سال گذشته.

اوایل مردمی پاسخ به افزایش عفونت بسیار مهم بود. در حالی که دولت مرکزی شده است برای انتقاد از آن آهسته سیاست مراحل کارشناسان ستایش نقش ژاپن در تماس با ردیاب که چرخش به عمل پس از اولین عفونت به ترتيب در ماه ژانویه است. پاسخ سریع فعال شد توسط یکی از ژاپن داخلی مزایای آن مراکز بهداشتی درمانی که در سال 2018 شاغل بیش از نیمی از 50,000 سلامت عمومی پرستاران که با تجربه هستند در عفونت ردیابی. در زمان عادی این پرستاران خواهد بود ردیابی پایین شایع تر بیماری های عفونی مانند آنفلوآنزا و سل.

"این بسیار آنالوگ — این یک برنامه مبتنی بر سیستم مانند سنگاپور گفت: Kazuto سوزوکی استاد سیاست عمومی در دانشگاه هوکایدو که نوشته است در مورد ژاپن در پاسخ. "اما آن را بسیار مفید بوده است."

در حالی که کشورهایی مانند آمریکا و انگلستان هستند و فقط شروع به استخدام و آموزش تماس با ردیاب آنها به عنوان تلاش برای بازگشایی اقتصاد ژاپن شده است ردیابی حرکت این بیماری پس از اولین انگشت شماری از موارد مورد یافت شد. این کارشناسان محلی با تمرکز بر مقابله با به اصطلاح خوشه یا گروه از عفونت ها از یک محل مانند باشگاه ها و یا بیمارستان و حاوی موارد قبل از آنها خارج از کنترل است.

"بسیاری از مردم می گویند که ما لازم نیست که مراکز کنترل بیماری ها در ژاپن گفت:" یوکو Tsukamoto یک استاد کنترل عفونت در علوم سلامت دانشگاه هوکایدو با استناد به اغلب برگزار می شود شکایت در مورد ژاپن عفونت مدیریت. "اما مرکز بهداشت عمومی است که یک نوع محلی CDC."

سوختن ماشین

این پاسخ اولیه نیز همچنان در حال افزایش است بعید است که اتفاق می افتد. ژاپن در جنگ با این ویروس برای اولین بار آمد به جریان اصلی توجه بین المللی با آن بسیار انتقاد پاسخ به الماس شاهزاده کشتی کروز در ماه فوریه که منجر به صدها نفر از عفونت. هنوز تجربه کشتی با اعتبار ارائه کارشناسان ژاپنی با اطلاعات ارزشمند در اوایل بحران در چگونه این ویروس گسترش و همچنین پرتاب آن را به آگاهی عمومی است.

کشورهای دیگر هنوز هم دیدم از این ویروس به عنوان شخص دیگری مشکل گفت: Tanaka. اما در ژاپن, بین المللی موشکافی بیش از عفونت پردازنده و سرعت که در آن ویروس شتافت در سراسر کشتی افزایش آگاهی و شناخت که همان اتفاق می افتد در سراسر کشور, او گفت:. "برای ژاپن آن را مانند در اختیار داشتن یک ماشین سوختن خارج از خانه خود را."

اگر چه رهبری سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته بود فاقد اجازه داده است که پزشکان و کارشناسان پزشکی به ميدان آمده — به طور معمول دیده می شود به عنوان بهترین عمل در مدیریت سلامت عمومی در شرایط اضطراری. "شما می توانید می گویند که تا به حال منجر به متخصص رویکرد بر خلاف کشورهای دیگر" تاناکا گفت.

کارشناسان نیز با اعتبار ایجاد آسان به درک پیام اجتناب از آنچه که به نام "سه C" بسته فضاهای فضاهای شلوغ و تماس با تنظیمات — به جای دور نگه داشتن از دیگران به طور کامل.

"اجتماعی فاصله کار ممکن است, اما این واقعا کمک برای ادامه عادی زندگی اجتماعی گفت:" هوکایدو دانشگاه سوزوکی. "این سه C' هستند بسیار بیشتر رویکرد عملگرایانه و بسیار موثر در حالی که داشتن یک اثر مشابه است."

سویه های مختلف

کارشناسان بیماری های عفونی نیز با اشاره به دیگر عوامل با Shigeru امی معاون رئیس خبرگان ارائه مشاوره به دولت ژاپن و رئیس سابق این که غربی اقیانوس آرام, اتاق کار, ژاپنی با استناد به سلامت مردم آگاهی که احتمالا مهم ترین عامل است.

احتمال این که ویروس فشار در ژاپن ممکن است متفاوت و کمتر خطرناک را که در مواجهه با کشورهای دیگر نیز مطرح شده است.

محققان در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس در آمریکا مورد مطالعه قرار coronavirus مدل ها در یک پایگاه داده یافت و یک سویه از گسترش ویروس از طریق اروپا که تا به حال چندین جهش های بارز آن را از نسخه آسیایی با توجه به یک مقاله را در اوایل ممکن است. اگر چه مطالعه شده است peer-reviewed کشیده و برخی از انتقاد نتايج اشاره به نیاز به بیشتر به طور کامل مطالعه چگونه این ویروس تغییر.

بزرگ پرسش هنوز باقی می ماند بیش از میزان واقعی پاتوژن را گسترش. در آوریل توکیو بیمارستان انجام آزمایشات بر روی یک تعداد انگشت شماری از غیر Covid بیماران و دریافتند که حدود 7 درصد از coronavirus نشان دادن خطر از دست رفته بدون علامت و یا خفیف حامل است که می تواند تبدیل به منبع از شیوع. یک تست آنتی بادی بر 500 نفر در پایتخت پیشنهاد درست شیوع می تواند نزدیک به 20 برابر بزرگتر از آمار و ارقام نشان داده اند. آنالوگ تماس با ردیابی می شکند وقتی عفونت اعداد بالا هستند و گزارش از مردم قادر به تست و یا حتی درمان پزشکی برای Covid علائم مانند فلفلی رسانه های اجتماعی در اوج شیوع بیماری.

و این واقعیت باقی می ماند که ژاپن در پاسخ کمتر از کامل است. در حالی که جمعیت کلی است بسیار کوچکتر آسیایی, همسایه مانند تایوان تا به حال فقط هفت تایید مرگ و میر ناشی از این ویروس در حالی که ویتنام تا به حال هیچ کدام.

"شما نمی توانید می گویند ژاپن پاسخ شگفت انگیز بود" گفت: Norio Sugaya یک استاد مدعو در دانشگاه Keio دانشکده پزشکی در توکیو و عضو سازمان بهداشت جهانی پانل مشاوره در بیماری همه گیر آنفلوآنزا. "اگر شما نگاهی به دیگر کشورهای آسیایی همه آنها تا به حال یک مرگ و میر است که در حدود 1/100th از کشورهای غربی است."

خرید زمان

در حالی که ژاپن ممکن است باید اجتناب شود بدترین سلامت شل مستند نشده حفاظت شده کشور از تاثیر اقتصادی. اقتصاد آن در حال حاضر در برخورد با تاثیر افزایش مالیات بر فروش در ماه اکتبر رسما تضعیف رکود اقتصادی در سه ماه اول سال. اقتصاددانان هشدار داده اند سه ماهه دوم خواهد بود در بدترین شرایط رکورد و شبح رکود قیمتی که خالی از سکنه اقتصاد برای چند دهه یک بار دیگر در یمن ، تعداد توریست کاهش یافت 99.9% در ماه آوریل پس از این کشور تعطیل مرزهای خود با قرار دادن ترمز در یک صنعت پررونق که وعده داده بود به راننده و رشد برای سال. همانطور که در کشورهای دیگر ورشکستگی به شدت افزایش یافته است.

حتی با وضعیت اضطراری در مورد پایان دادن به مقامات هشدار می دهند که زندگی را نمی خواهد به حالت عادی بازگشت. هنگامی که در مورد اعداد آهسته در اوایل ماه مارس وجود دارد عمومی خوشبینی که بدترین بود — تنها برای موارد به سنبله دوباره و باعث اضطراری اعلام شده است.

اگر یک مرگبارتر موج دوم آیا, دنبال, عوامل خطر در ژاپن است که جهان قدیمی ترین جمعیت بالا باقی می ماند. این کشور به سرعت تایید Gilead Sciences, Inc.'s remdesivir و در حال حاضر در تکاپوی اجازه استفاده از هنوز اثبات نشده Fujifilm منابع Corp. ضد ویروسی Avigan. هستند این کشور را به استفاده از زمان آن را خریداری کرده است خود را به ساحل تا آن تست و یادگیری در راه همسایگان خود را از آمريکا و MERS.

مقامات شروع به صحبت می کنند از یک مرحله که در آن مردم "زندگی با ویروس" با به رسمیت شناختن است که ژاپن در رویکرد بدون امکان پاک کردن پاتوژن.

"ما باید فرض کنیم که موج دوم می تواند بسیار بدتر از موج اول و آماده شدن برای آن گفت:" Yoshihito Niki استاد بیماری های عفونی در Showa دانشگاه دانشکده پزشکی. "اگر بعد از انفجار از موارد بدتر پزشکی سیستم شکسته خواهد شد."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب