DemocracyWatch: Pandemic رشته هزار نفر در مرز به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد

گام به جلوهزینه بیشتر جلوگیری از بیماری های همه گیر در دهه آینده با حفاظت از حیات وحش و جنگل ها را برابر با فق

توسط NEWSATROPAT در 9 مرداد 1399

گام به جلو

هزینه بیشتر جلوگیری از بیماری های همه گیر در دهه آینده با حفاظت از حیات وحش و جنگل ها را برابر با فقط 2 درصد از برآورد خسارت مالی ناشی از COVID-19 با توجه به تجزیه و تحلیل جدید.

گام به عقب

همه گیر می تواند مجموعه ای به مبارزه با فقر جهانی توسط بین هشت تا ده سال با توجه به جدید سازمان ملل متحد-حمایت مطالعه است. محققان دریافتند که حداقل 131 میلیون نفر را می تواند تحت فشار قرار دادند به غیر پولی فقر در سراسر هفتاد و کشورهای مگر اینکه پیش بینی افزایش گرسنگی جلوگیری و یا به سرعت معکوس شود.

آسیا

مالزی هر کس از از رسانه های جریان اصلی تولید به افراد ارسال فیلم های شخصی خود را در حال حاضر به درخواست برای تولید فیلم گواهینامه, فیلم تیراندازی گواهی از فیلم ملی توسعه شرکت.

نیاز می آید در پی اخیر Al Jazeera documentary, 'قفل کردن در مالزی مستند' که برجسته سرکوب کارگران مهاجر. به زودی پس از آن پخش شد, مالزی, پلیس تحقیقات به الجزیره و روزنامه نگاران که در تولید فیلم مستند است.

مقامات دستگیر Rayhan کبیر یک مرد بنگلادشی که در انتقاد این کشور از درمان از مهاجران مستند نشده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در این مستند. او اخراج شود.

فیلیپین و پلیس باید اجرا جدید مستند اقدامات به عنوان موارد همچنان به افزایش است. دولت دستور داده است تا پلیس به همراه پزشکان و انتقال هر گونه بیماران آلوده به انزوا امکانات و تشویق شهروندان برای گزارش هر گونه آلوده همسایگان در پنهان شده است.

چین شرکت های چینی در حال تولید تجهیزات حفاظت فردی برای هر دو داخلی و بین المللی مصرف کنندگان با استفاده از کار اجباری از Uighurs و دیگر گروه های اقلیت.

سریلانکا در 13 جولای شهروندان پستی شروع رای گیری پیش از تاریخ 5 آگوست کلی انتخابات که از آوریل به تعویق افتاد. رئیس جمهور ماهیندا Rajapaksa متهم شده است اظهار استبدادی گرایش با حمایت نظامی. این کشور شده است بدون یک مجلس برای نزدیک به پنج ماه است.

اندونزی به عنوان بسیاری از پناهگاه بسته اند با توجه به coronavirus نگرانی افراد جوان را مجبور به دفع کردن برای خود. این ساخته شده است که زندگی بیشتر خطرناک برای کودکان کار و خیابان که در حال حاضر حتی بیشتر در معرض خطر سوء استفاده جنسی.

گرجستان در یک رای گیری را تحریم توسط مخالفان, مجلس تمدید آن بحث اورژانس قدرت به پایان سال. سیاستمداران مخالف را متهم کرد که حزب حاکم با استفاده از coronavirus به "تقویت حکومت استبدادی".

ازبکستان پزشکان می گویند آنها که مجبور به نوشتن نامه absolving مافوق خود را اگر آنها آلوده با COVID-19.

ازبکستان ده ها شکایت دارند که بیمارستان در حال اجبار آنها برای ثبت مقالات گفت: آنها به سر برد تا 35 میلیون soms (حدود 3400) در درمان حتی برای منفی coronavirus آزمون. با یک حساب کارگران بیمارستان را تهدید به قطع کردن جسد یک زن مسن که مرده بود از COVID-19 اگر بستگان او نه نشانه ای ادعا می کنند که درمان او تا به حال هزینه این مقدار. مطالبات سوخت و پرکن-سوء ظن از یک بیماری همه گیر اختلاس طرح: در حال حاضر تعدادی از پزشکان بازداشت شده اند برای دستکاری پول بیمارستان خرید پس از شروع شیوع.

ازبکستان حدود یک هزار ازبک مهاجران سرگردان در روسیه و قزاقستان مرز زندگی در فضای باز در خفقان درجه حرارت.

قرقیزستان: پلیس در حال تحقیق در سردخانه کارکنان به اتهام اخاذی از خانواده های قربانیان به انتشار بدن بدون کالبد شکافی.

خاورمیانه و شمال آفریقا

عراق اردن کویت لبنان لیبی مراکش و قطر و عربستان سعودی در یک اینترپل عملیات هماهنگ مقامات کشف و ضبط هزاران نفر از تقلبی ماسک های پزشکی و مواد مخدر به ارزش 14 میلیون دلار.

کویت از دولت این است که با توجه به پیشنهاد اخیر در سهمیه که تقریبا نیمی از آن دو تا از بزرگترین جوامع 920,000 سرخپوستان و 520,000 مصر خارج شده.

پاکستان یک سیستم نظارت ساخته شده توسط اطلاعات نظامی برای مبارزه با تروریسم تبدیل شده است به یک تماس-ردیابی پلت فرم افزایش نگرانی در میان گروه های حقوق است که این بیماری همه گیر است که استفاده می شود به عنوان بهانه ای برای نظارت بر شهروندان است.

مصر حداقل چهارده زندانیان و بازداشت شدگان احتمالا از درگذشت COVID-19. گروه های حقوق بشر و سازمان ملل متحد بارها و بارها نام دولت برای بهبود شرایط برای زندانیان است.

مصر دولت در پاسخ به افزایش محبوبیت رسانه های اجتماعی سایت Infinite در طول مستند با دستگیری دو برجسته زن جوان Infinite اثرگذارندهها.

اسرائیل حداقل 34 نفر دستگیر شده بودند در اعتراض به آینده رای گیری به کمک مالی دولت فراگیر اقتدار به دور زدن مجلس در مقابله با گسترش coronavirus.

اسرائیل و فلسطین چشمگیر وخامت هماهنگی بین اسرائیل و مقامات فلسطینی است که مانع تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که اسرائیل را تهدید می کند به ضمیمه بخش های بزرگی از کرانه و پلیس اسرائیل برای تخریب یک مرکز قرنطینه در الخلیل جرقه خشم.

عراق حداقل دو نفر کشته و بسیاری مجروح به عنوان پلیس آتش به روی معترضان در شهر بغداد که در آن همه گیر و یک موج گرما باعث سقوط در خدمات اساسی.

آفریقا

نیجریه روزنامه نگاران به طور فزاینده ای مورد آزار و اذیت و تهدید دولت و ماموران امنیتی با حداقل پنج نیجریه مورد آزار و اذیت روزنامه نگاران بازداشت و زندانی برای گزارش در طول COVID-19 مستند.

نیجریه پلیس مورد حمله قرار گرفته و به ضرب گلوله در حالی که اجرای COVID-19 محدودیت با دستگیری 150 نفر و ضبط ده اتوبوس برای نقض سفر بین ایالتی محدودیت.

گامبیا روزنامه نگار Ebou Ndye Keita بازداشت شد حدود شش ساعت پس از عکاسی پلیس در دستگیری مردم معترض علیه این کشور COVID-19 محدودیت.

زیمبابوه روزنامه نگار Hopewell چانه'ono دستگیر شد توسط دولت امنیتی در 20 جولای. او به تازگی منتشر شده یک گزارش آشکار COVID-19 تدارکات تقلب در وزارت بهداشت که منجر به اخراج از وزیر بهداشت. بازداشت که گفته می شود بخشی از یک دولت سرکوب مخالفان قبل از عمده تظاهرات علیه فساد برنامه ریزی شده برای پایان ماه.

آنگولا و موزامبیک چندین شهروندان شکایت از اخاذی توسط ماموران پلیس زمانی که آنها گرفتن مردم نقض این کشور قوانین در پوشیدن یک ماسک با ماموران آنها را مجبور به پرداخت به بازداشت شده است.

غرب و مرکز آفریقا مهاجرت کاهش یافته است و نزدیک به 50 درصد در منطقه با توجه به COVID-19 محدودیت های مسافرتی که در سمت چپ 21,000 مهاجران سرگردان و 1500 قرنطینه.

جمهوری دموکراتیک کنگو حداقل 5000 پناهندگان کنگو گرفتار شده بودند در مرز اوگاندا برای یک ماه بدون دسترسی به هر گونه خدمات بشردوستانه.

آمریکا

آرژانتین حداقل دوازده نفر کشته شده اند و یا ناپدید شد ' توسط نیروهای امنیتی پس از این کشور COVID-19 مستند تحمیل شد, حقوق گروه می گویند.

ما دو هکرهای چینی به اتهام هدف قرار دادن آسیب پذیری در شبکه های کامپیوتری از شرکت های درگیر در توسعه COVID-19 واکسن آزمایش فن آوری و درمان است.

ما به عنوان coronavirus حمایت منقضی حدود 30 میلیون می تواند در معرض خطر اخراج در ماه های آینده مگر اینکه قانون گذاران اقدام است.

ما گرجستان جمهوریخواه فرماندار شکایت کرد آتلانتا مقامات به دنبال جلوگیری از یک دستور است که نیاز ساکنان به پوشیدن ماسک ، بیش از نیمی از ایالات آمریکا را صادر کرد دستور به پوشیدن ماسک در اکثر تنظیمات عمومی اما برخی از افسران مقاومت در برابر اجرای قوانین.

ما دولت را کنار بگذارند قوانین در درمان کودکان مهاجر است. کودکان به عنوان جوان به عنوان یک, بازداشت هستند, گاهی اوقات برای چند هفته در یک زمان در هتل قبل از اخراج. سیاست ها باید به طور موثر به تعطیل این کشور پناهندگی سیستم در طول بیماری همه گیر.

ما بیمارستان ها دستور داده شده است که برای دور زدن مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و ارسال تمام اطلاعات بیمار به یک پایگاه داده مرکزی در واشنگتن بالا بردن سوال در مورد شفافیت. رئیس جمهور تهمت پیشنهاد اعزام گارد ملی به امکانات آن منطبق نیست.

ما سر از سازمان بهداشت جهانی به نام "نادرست و غیر قابل قبول" اتهامات وزیر امور خارجه مایک Pompeo که این گزارش گفت: سلامت رسمی تا به حال زده مقابله با چین است که تحت تاثیر قرار بدن تصمیم گیری. پاسخ می آید که پس از انتقاد از آژانس سلامت سازمان ملل متحد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

بولیوی پلیس بهبود بیش از 400 جسد در خیابان ها و وسایل نقلیه و خانه های برخی از کشور بزرگترین شهرستانها در ظرف پنج روز با 85 درصد از قربانیان اعتقاد به درگذشت coronavirus

کلمبیا حقوق گروه های به نام در این دولت به انجام بیشتر برای حفاظت از غیرنظامیان از کارتل کشتن کسانی که اطاعت نمی خود را COVID-19 مستندات بعد از حداقل هشت نفر کشته شدند.

کلمبیا پزشکی کارگران به نام برای کل مستندات به ارمغان بیاورد عفونت تحت کنترل به عنوان یک افزایش در coronavirus عفونت مجبور مقامات به اعمال محدودیت های جدید در تعدادی از شهرستانها.

مکزیک جدید آمار و ارقام حاکی از افزایش خشونت علیه زنان در همه گیر در حالی که دولت در حال اجرای اقدامات ریاضت.

برزیل یک گروه از سازمان های جامعه مدنی به ارمغان آورده است اتهامات علیه دولت در اینتر کمیسیون آمریکایی حقوق بشر برای نقض دسترسی به اطلاعات و شفافیت در این بیماری همه گیر.

آمریکا و مکزیک بیش از 20 ، 000 متقاضیان پناهندگی در مکزیک در انتظار جلسات آنها در ایالات متحده مهاجرت دادگاه شده اند که به تعویق افتاد و با توجه به دادگاه نرسیده است.

آمریکا و مکزیک و آمریکا-کانادا 40,000 پناهندگی پناهجویان شده اند "اخراج" و بدون تشریفات در مرز آمریکا و مکزیک با توجه به بهداشت عمومی قانون به اجرا در اواسط ماه مارس.

از کانون وکلای شهر نیویورک به نام برگ برنده دولت برای بازگرداندن انسان دوستانه و روند به دلیل حمایت از متقاضیان پناهندگی در این کشور کرده است.

ال سالوادور هندوراس و گواتمالا کامل مرز تعطیلی قفل شده اند افرادی که مایل به فرار از خشونت در کشور با برخی از بالاترین قبل از نرخ های موجود شهری و باند خشونت در جهان است.

آمریکای لاتین در گیر خشونت مبتنی بر جنسیت نمایی افزایش یافته است در برخی از کشورها رو به افزایش بیش از 60٪.

اروپا

اتحادیه اروپا اتحادیه اروپا علاقه مند است در خرید بالقوه COVID-19 واکسن از طریق یک ابتکار شرکت-led توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان آن را بداند آن را آهسته و با هزینه بالا.

ایتالیا و بنگلادش یک بیمارستان صاحب و عضو بنگلادش حزب حاکم متهم شده است از صدور هزاران جعلی منفی COVID-19 نتایج آزمون در ازای پول است. برخی از خریداران سپس به اروپا بازگشت و با جعلی گواهی فقط به آزمایش مثبت با این ویروس پس از ورود در رم. بنگلادشی زندگی در رم گزارش داده اند stigmatisation.

بریتانیا شدید تاثیر COVID-19 روز مردم از گروههای اقلیت های قومی شده است مربوط به آلودگی هوا و پر جمعیت و فقیر-خانه های استاندارد.

انگلستان تقریبا سه چهارم مادران در انگلستان مجبور به کاهش ساعات کار خود را در طول بیماری همه گیر به دلیل عدم مراقبت از کودکان.

انگلستان در اوج این بیماری همه گیر دولت محروم, کودکان در مراقبت از تعدادی از حقوق قانونی و حمایت یک موسسه خیریه پیدا کرده است.

یونان و تحلیل نشان داده است که رسانه ها به عنوان 'مخالفت' رسانه ها دریافت نامتناسب سطوح پایین تر دولت درآمد حاصل از تبلیغات در مقایسه با بیشتر دولت-دوستانه های رسانه های, با وجود این واقعیت است که بسیاری از آنها بالاتر گردش و خوانندگان.

ترکیه پس رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در بیانیه ای در تاریخ 1 ژوئیه که سیستم عامل رسانه های اجتماعی "باید به طور کامل تعطیل تحت کنترل در آورد" لایحه پیش نویس توسط حزب حاکم عدالت و توسعه پیشنهاد محدودیت عمده در رسانه های اجتماعی معرفی شد و در مجلس.

آب و هوا و محیط زیست

آفریقا و آسیا شکار در آفریقا و آسیا گزارش شده است که در حال افزایش است چرا که قایق های گشت و نظارت تجهیزات قادر به دور خود را در طول بیماری همه گیر.

چین/اکوادور صدها نفر از کشتی های ماهیگیری کشف شده در نزدیکی Galápagos islands.

چین با توجه به داده های جدید چین استان را تایید مطلب جدید زغال ظرفیت تا کنون در این سال نسبت طول تمام سال 2018 و 2019 در ترکیب.

لهستان و اتحادیه اروپا, نخست وزیر, Mateusz Morawiecki سیراب شرایط آب و هوایی برای بودجه اتحادیه اروپا در طول مذاکرات در بروکسل ، Morawiecki امن دسترسی به بودجه اتحادیه اروپا اختصاص داده شده برای سبز اقتصاد بدون داشتن امضا آب و هوا بی طرفی هدف و پس از دولت او اعلام کرده بود در یک عملیات امداد و نجات برای لهستان بیمار معدن زغال سنگ میباشد.

نیجریه COVID-19 محدودیت های مختل کرده زمینه عملیات اياد که در حال تبدیل شدن به خلاق و با تکنولوژی بالا راه حل در پاسخ. آنها از ترس که یک کاهش در گشت و اجرای برگ تنوع زیستی در حال حاضر تحت فشار با توجه به گسترده حیات وحش تجارت بسیار آسیب پذیر است. ممنوعیت سفر بین ایالتی به نظر می رسد به اند و جریان حیات وحش محصولات میان جنگل ها و شهرستانها.

نیجریه تولید نفت در معرض خطر است به عنوان اعداد از coronavirus موارد در میان کارگران در فلات قاره نفت و سیستم عامل افزایش یابد. پوسته شد و مجبور به تخلیه کارگران در دریایی Bonga حوزه نفت با توجه به شیوع.

هند افزایش مقدار پزشکی زباله در سایت دفن زباله با توجه به همه گیر هستند و یک خطر بزرگ برای کسانی که در کار وجود دارد.

کنیا مقدار زباله های پزشکی پر افسردگی قرار دادن هزاران نفر از مردم مشغول به کار در رسمی جمع آوری زباله بخش در معرض خطر است.

ژاپن سواحل و آبهای اخیرا شاهد آشکار افزایش در تعداد از ماسک یکبار مصرف, به گفته فعالان محیط زیست.

سیشل با آن دریایی پناهگاه تا حد زیادی تامین می شود, گردشگری بسیاری از راهنماهای چپ شده اند و بدون درآمد و تبدیل به ماهیگیری.

ما رئیس جمهور تهمت و تضعیف ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند به سرعت مجوز برای بزرگراه نیروگاه و خطوط لوله.

خبر خوب

انگلستان آب و هوا فعالان راه اندازی یک چالش قانونی به دولت به دادگاه بیش از آن COVID-19 بسته کمک مالی, اصرار آن را به صورت تا مسئولیت خود را برای مقابله با تغییر آب و هوا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de