معامله در ایالات متحده coronavirus کمک بیل گریزان به عنوان بیکاری بهره مند شوند نزدیک انقضا

فاقد یک معامله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مانور اجازه می دهد تا رای هفته آینده در یک جمهوری خواه طرح به گسترش

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399

فاقد یک معامله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل مانور اجازه می دهد تا رای هفته آینده در یک جمهوری خواه طرح به گسترش انقضای بیکاری اما بریده بریده آن را به 200 دلار در هفته است.

در حالی که این اقدام ممکن است مسدود شده توسط دموکرات ها که می خواهند برای ادامه زمان به نفع آن می تواند خار قانونگذاران و کاخ سفید به سرعت بخشیدن به مذاکرات در هفته آینده نسبت به یک مصالحه.

سنا موکول برای آخر هفته و بازگشت جمعه پس از بیمه بیکاری بهره مند شوند منقضی شده است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس خبری گفت که علاوه بر گسترش مزایای بیکاری, او می خواست برای کمک به گسترش حفاظت از اخراج برای مستاجرها که از دست داده اند شغل خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دموکرات ها در حال حاضر پیشنهاد تمدید یک مهلت قانونی برای اخراج که تمام شده در جولای 25, اما باید در برابر کاخ سفید entreaties برای انجام یک معامله جداگانه در آن و مزایای بیمه بیکاری در حالی که ترک دیگر coronavirus امداد مسائل برای بعد.

"ما خواهید بود با قرار دادن برخی از چیزهایی روی میز" مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه به خبرنگاران گفت: بدون دادن جزئیات. "ما می خواهید برای دریافت پول به مردم, و آن را به طور قابل توجهی. این تقصیر آنها نیست چه اتفاقی افتاده است. ... آن را به چین بوده است."

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود برای دیدار با رهبران دموکرات بعد در روز پنج شنبه بر سر نحوه کمک به این کشور در مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

در ضمن دموکرات جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که به چالش کشیدن مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات متهم مک کانل و مغلوب ساختن پیشی جستن از خطر بیشتر کاهش رشد اقتصادی با امتناع از اعطای اضافی بودجه فدرال به دولت های ایالتی و محلی.

"این ناچیز حمایت از آنها در حال ارائه به مدارس و دولت های محلی" بایدن گفت: فدراسیون معلمان آمریکا اتحادیه.

دموکرات ها تحت فشار بوده اند برای گسترش مکمل بیکاری بهره مند شوند به عنوان بخشی از 3 تریلیون دلار coronavirus کمک لایحه مجلس نمایندگان به تصویب رسید در ماه مه در حالی که جمهوری خواهان می خواهند $1 تریلیون کلی. این مکمل بهره مند شوند برای بیکاران پیشنهاد شده توسط هر دو طرف خواهد بود در بالای بیکاری در دولت پرداخت.

چهار روز گذشته از خصوصی مذاکرات مربوط به ارشد کاخ سفید و مقامات کنگره را به همراه داشت هیچ نتیجه ملموس و جمهوری خواهان و دموکرات ها صرف دوشنبه مبارزه خود را بیش از تفاوت.

"جمهوری خواهان نمی خواهند این کمک ها به پایان می رسد" مک کانل گفت. "اما سخنران و (سنا) رهبر حزب دموکرات می گویند که آنها نمی خواهد به توافق برسند به هر چیزی مگر اینکه برنامه می پردازد و مردم بیشتر به ماندن خانه از محل کار."

شومر در پاسخ گفت که یک "لاغر لایحه" شناور توسط کاخ سفید برای ارائه به کاهش مزایای بیکاری را ندارند و رای به تصویب مجلس یا سنا. "این یک شیرین کاری," او گفت:.

جمهوری خواهان با انتقاد از $600 هفتگی تکمیلی بهره مند شوند چرا که همراه با دولت مزایای بیکاری برخی از مردم تا پایان با پول بیشتر از زمانی که آنها مشغول به کار بودند.

کنگره در حال حاضر به تصویب بسته کمک بالغ بر 3 تریلیون دلار برای کاهش اثرات این ویروس که به کشته 150,000 آمریکایی است.

جمهوری خواهان مخالف دموکراتیک تماس برای حدود $1 تریلیون دلار برای کمک به دولت و دولت های محلی در حالی که دموکرات ها را رد جمهوریخواه خواست برای جلوگیری از دعاوی مسئولیت برای کسب و کار و مدارس به عنوان آنها بازگشایی در طول بیماری همه گیر. (گزارش شده توسط سوزان Cornwell و دیوید مورگان در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط مایکل مارتینا در دیترویت; نوشتن توسط ریچارد کوان و پاتریشیا Zengerle; ویرایش توسط Scott مالون پیتر کونای تام براون و لسلی آدلر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب