دا: مرد جعلی مرگ برای جلوگیری از زندان اما تایپی به او دور

توسط: AP | نیویورک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 2:51:15 pm واقعی, نیوجرسی وزارت بهداشت آمار حیاتی و ر

توسط NEWSATROPAT در 1 مرداد 1399
توسط: AP | نیویورک | منتشرشده: ژوئیه 22 سال 2020 2:51:15 pm
Man faked death to avoid jail but typo gave him away واقعی, نیوجرسی وزارت بهداشت آمار حیاتی و رجیستری تایید کرد که برگر گواهی فوت جعلی بود دادستان گفت.

یک جزیره کیفری متهم سعی faking مرگ او برای جلوگیری از حکم زندان اما ساختگی گواهی فوت وکیل او فرستاده شده بود خودنمایی خطای املایی ساخته شده است که آن را به سادگی مرده برای تقلب دادستان روز سه شنبه گفت.

رابرت برگر, 25, از هانتینگتون نیویورک در حال حاضر چهره به چهار سال زندان اگر در دادگاه به اتهام طرح.

که در علاوه بر این به انتظار جملات قبلی برای گناه درخواست به اتهام در اختیار داشتن یک سرقت لکسوس و تلاش grand larceny از یک کامیون مجازات دادستان ها می گویند او به دنبال جلوگیری از.

"آن هرگز متوقف به مات کردن من طول برخی از مردم می خواهد تا برای جلوگیری از پاسخگو در اتهامات جنایی" Nassau County District Attorney مادلین Singas گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

Arraigned توسط ویدئو جمعه به دلیل coronavirus همه گیر برگر التماس کرد گناه نیست به یک تعداد از ارائه یک ابزار نادرست برای پر کردن.

یک قاضی تعیین وثیقه در USD 1 اما دستور برگر بازگشت به زندان به دلیل زمینه ای موارد. تاریخ دادگاه بعدی او این است که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 29.

یک پیام به دنبال نظر باقی مانده بود با یک مدافع که در زمان بیش برگر صورت پس از وکیلی که ارائه مرگ مشکوک گواهی ادعا کرد او شده است می خواهم به عنوان یک پیاده و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با این ادعا shenanigans.

برنامه ریزی شده بود محکوم به یک سال زندان در ماه اکتبر گذشته در سرقت های مربوط به اتهامات برگر گریخت و دولت در حالی که در نظر گرفتن مراحل را برای متقاعد کردن او پس از آن-وکیل و دادستان و قاضی که او خودش را کشته بود — از جمله گفته می شود با استفاده از نامزد خود را برای تصویب در طول جعلی گواهی مرگ دادستان گفت.

در نگاه اول برگر ادعا گواهی فوت شبیه یک سند رسمی صادر شده توسط نیوجرسی وزارت بهداشت آمار حیاتی و رجیستری, اما یک مشکل بزرگ وجود دارد: رجیستری بود املای "Regsitry," دادستان گفت.

نیز وجود دارد تناقضات در نوع فونت و اندازه آن مطرح سوء ظن آنها گفت.

واقعی, نیوجرسی وزارت بهداشت آمار حیاتی و رجیستری تایید کرد که برگر گواهی فوت جعلی بود دادستان گفت.

برگر زنده بود اما نه به طور کامل هست. در حالی که ظاهرا مرده او دستگیر شده در حومه فیلادلفیا در اتهامات از جمله اتهامات او ارائه یک هویت کاذب به اجرای قانون و سرقت از یک کاتولیک ،

او محکوم شد در ماه ژانویه به یک سال در زندان با توجه به پنسیلوانیا پرونده های دادگاه. برگر مورد بود یادآور یکی از شش سال پیش که در آن سابق گارد ساحلی افسر-تبدیل-فروشنده کفش مطرح شده به عنوان یک نظامی سابق وکیل درخواست مشتریان و ظاهر شدن در دادگاه است.

که کنت گلدشتاین بود خواست به عنوان یک تقلب در زمانی که او شروع به درهم و برهم در سازمان ملل متحد lawyerlike مد در جزیره دادگاه. "میخوای گرفتار" Singas گفت.

"ما می گویند آن را در همه زمان. جرم و جنایت را پرداخت نمی کند. ما گرفتن تا با شما در نهایت. در این مورد هرگز یک ایده خوب برای ارسال اسناد ساختگی به دادستان منطقه. ما قادر به مطمئن شوید که او قادر به گرفتن دور با آن."

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن