مقررات منع رفت و آمد الکل بان به عنوان S آفریقا گسترش دولت ملی از حوادث شایع در میان COVID-19 عفونت

توسط: PTI | ژوهانسبورگ | به روز شده: ژوئیه 13 سال 2020 10:16:13 am ANC جمهور سیریل Ramaphosa. جمهوری آ

توسط NEWSATROPAT در 27 تیر 1399
توسط: PTI | ژوهانسبورگ | به روز شده: ژوئیه 13 سال 2020 10:16:13 am
ramaphosa covid, south africa corona, coronavirus ramaphosa cases ANC جمهور سیریل Ramaphosa.

جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa اعلام کرده است یک فرمت از کشور وزارت امور خارجه از فاجعه تا 15 آگوست به عنوان تعدادی از COVID-19 مورد افزایش یافته است و به صورت تصاعدی در کشور است.

Ramaphosa همچنین اعلام کرد فوری حکومت نظامی از ساعت 9 تا 4 هستم روزانه و دوباره به راه افتادند ممنوعیت فروش و توزیع الکل برای کاهش فشار بر روی تجهیزات پزشکی.

خانواده بازديد و اجتماعی بازدیدکننده داشته است را نیز مجاز نمی باشد.

اما وجود خواهد داشت نه رو به بالا تغییر از سطح فعلی در سه سطح پنج طرح استراتژیک برای مبارزه با این بیماری همه گیر به دلیل فاجعه اقتصادی تاثیر این امر باید در کشور است.

Ramaphosa گفت: در حال حاضر وجود دارد 2,76,242 تایید COVID-19 موارد در آفریقای جنوبی و 4,079 مرگ و میر به دلیل بیماری یک چهارم از کسانی که در هفته گذشته به تنهایی.

به طور متوسط از 12 ، 000 نفر در حال حاضر در حال گزارش روزانه رئیس جمهور گفت: به عنوان او اظهار تاسف از بی توجهی که بسیاری از شهروندان شد برای اقدامات پیشگیرانه از پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

"وجود دارد برخی از میان ما که همچنان به نادیده گرفتن (مستند) قوانین و مقررات. آنها نیز عمل می کنند و بدون هر گونه مسئولیت به احترام و محافظت از دیگران است.

"در میان تلاش های ما برای مبارزه با این ویروس وجود دارد تعداد زیادی از مردم که گرفته اند به سازماندهی احزاب که نوشیدن sprees و برخی که راه رفتن در اطراف در مکان های شلوغ و بدون حفاظت از ماسک" Ramaphosa گفت.

او گفت: اگر چه مراسم بودند محدود به 50 نفر وجود دارد اطلاعات در مورد بیش از 1000 نفر در تشییع جنازه بیشتر گسترش ویروس.

"این است که چگونه این ویروس از طریق بی دقتی و بی مبالاتی.

"بحران است بر ما. این لحظه از بحران در کشور ما نیاز دارد که ما بسیج جامعه در یک مقیاس گسترده برای مبارزه با این بیماری همه گیر" Ramaphosa گفت.

"من می دانم که این مکان یک بار بزرگ در خانواده ها و افراد است و می تواند محل عاطفی بزرگ فشار به خصوص در کسانی که با پدر و مادر سالمند.

"آن می رود در برابر ما طبیعت به عنوان موجودات اجتماعی است اما سختی که ما باید تحمل برای آن بسیار طولانی برای محافظت از کسانی که ما را دوست دارم و کسانی که ما برای مراقبت از این بیماری" رئیس جمهور گفت:.

او همچنین اعلام کرد برنامه های متعددی برای تقویت مبارزه با این بیماری همه گیر.

این شامل یک زمان چرخش از 48 ساعت برای COVID-19 آزمون, افزایش تعداد تخت در بیمارستان انحراف از اکسیژن لوازم غیر ضروری اهداف و سریع ایجاد هواکش متنوع آفریقای جنوبی سازمان از جمله فولاد و خودرو های تولیدی.

Ramaphosa اذعان کرد که این ظرفیت در برخی از استان ها تحت فشار بزرگ با وجود آماده سازی است که این مستند تا به حال مجاز است.

تصدیق کرد که وجود دارد کمبود 12,000 کارگران عمدتا پزشکان و پرستاران و فیزیوتراپیست او تقدیر دانشجویان پزشکی که تا به حال به طور داوطلبانه برای کمک به بیمارستان ها.

"ما درمانده در برابر این طوفان" رئيس جمهور گفت: به عنوان او با اشاره به پیش بینی توسط دانشمندان است که وجود دارد خواهد بود 40000 تا 50000 مرگ و میر در آفریقای جنوبی قبل از پایان سال است.

"ما باید آن را از ما تنها مهم ترین وظیفه برای اثبات این پیش بینی ها اشتباه است. از طریق اقدامات خود ما به عنوان افراد و به عنوان خانواده به عنوان جوامع ما می توانیم و ما باید با تغییر این دوره از این بیماری همه گیر در کشور ما" Ramaphosa گفت.

ممنوعیت الکل برداشته شد با محدود فروش ساعت زمانی که کشور نقل مکان کرد و به سطح سه در ژوئن 1 پس از آن به طور کامل ممنوع از آنجا شروع ملی مستند در ماه مارس است.

اما تصادفات مربوط به الکل و خشونت قرار داده اند فشار بر روی امکانات بیمارستان است که به شدت مورد نیاز برای COVID-19 بيمار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de