Crappies در داکوتای شمالی: Devils Lake تولید گاه به گاه 'دال' و چندین مخازن ارائه با کیفیت فرصت های

گرفتن یک crappie در Devils Lake, چند, و, شانس هستند آن را برای رفتن به یک دال (به عنوان ماهیگیران تفننی می گوی

توسط NEWSATROPAT در 24 تیر 1399

گرفتن یک crappie در Devils Lake, چند, و, شانس هستند آن را برای رفتن به یک دال (به عنوان ماهیگیران تفننی می گویند در crappie-صحبت می کنند). کجا و چه زمانی و چگونه به آنها را – که بخشی از روی حیله و وقتی که می آید به ماهیگیری crappies در Devils Lake.

"این بیشتر یک اتفاقی چیزی که اما زمان های خاص از سال است که ما می توانید آنها را بر روی هدف" گفت: Jason میچل از Devils Lake, جانباز, هوای آزاد ارتباط برقرار و میزبان از "Jason میچل در خارج از منزل" تلویزیون نشان می دهد. "در زمان وجود دارد در بهار و سپس از طریق یخ هنگامی که ما به طور معمول بسیاری از آنها گرفتار شده است.

"تابستان و پاییز آن را واقعا اتفاقی است."

در بهار گذشته میچل می گوید او fishing in Black Tiger Bay زمانی که او رو به 15 اینچ crappie. به هر حال شما را اندازه گیری کند که دال.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

"بسیاری از آنها تقریبا همیشه بیش از 12 اینچ" گفت: Mitchell که صدها ساعت ماهیگیری Devils Lake در 20 سال گذشته. "من گرفتار چند کوچک آنهایی که در طول سال اما من گرفتار تر crappies بیش از 14 اینچ از من کمتر از 14 اینچ.

"فکر می کنم که چگونه دیوانه است – هنگامی که شما گرفتن آنها بزرگ است. شیاطین دریاچه می سازد بسیار زیبا crappie."

شیلات دیدگاه

تاد Caspers شیاطین دریاچه شیلات زیست شناس برای North Dakota Game and Fish بخش گفت: شیلات خدمه گاهی اوقات گرفتن بزرگسالان crappies در دام شبکه در بهار در حالی که تلاش برای گرفتن پیک یا walleyes به جمع آوری تخم ها و اسپرم برای تخم ریزی اهداف است.

مانند بسیاری از ماهی گیر جلب این crappies که شیلات خدمه روبرو می شوند و در دام شبکه در Devils دریاچه اتفاقی Caspers می گوید.

Todd Caspers

تاد Caspers

"ما به ندرت گرفتن آنها در طول عادی ما تابستان gill تور نظرسنجی," او گفت:. "Crappies نیست یک ماهی است که بسیار مستعد ابتلا به gill شبکه هر چند پس از آن تعجب آور نیست که ما اصلا به آنها روبرو می شوند اغلب در حالی که gill تور."

هیچ سوالی وجود دارد که crappies در حال بازتولید در Devils Lake هر چند به دلیل بازی و ماهی خدمه برخورد جوان-of-the-year ماهی در دام شبکه در اواخر ماه ژوئیه در حالی که نمونه ماهی برای تعیین بهار تخم موفقیت برای شیاطین دریاچه گونه های ماهی.

بسیاری از کسانی که crappies به احتمال زیاد در حال خوردن آهو توسط درنده ماهی مانند ماهی و walleyes قبل از آنها می تواند رسیدن به بزرگسالی Caspers گفت.

"چند که برای زنده ماندن انجام به خوبی رشد می کنند و می تواند به رشد و بزرگ," او گفت:. "ما باید نمونه crappies در سراسر Devils Lake سیستم از دریاچه ارواین از طریق بیخ و بن لیک اما شش مایل خلیج و مرغ ماهیخوار دریاچه به نظر می رسد در مکان های که در آن crappies هستند و شایع ترین."

که مش با میچل تجربه و همچنین او می گوید.

"بسیاری از crappies که من گرفتار هستند در دو حوزه کلیدی: شمال پایان شش مایل خلیج و یا مرغ ماهیخوار دریاچه که در برکه طلایی منطقه شمال Mauvais Coulee," میچل گفت. "من گرفتار چند در سیاه و سفید ببر و شرق خلیج و کریل بای.

"و من نمی لاف زدن که من فقط می تواند بیرون رفتن و گرفتن آنها را در خواهد شد. وجود دارد فقط در زمان های خاص که در آن اگر من واقعا دنبال اونا من می گرفتن چند."

برخی از ماهیگیران تفننی به خصوص از crappie ماهیگیری باغ مانند, مینه سوتا و ویسکانسین را به خوبی هدف قرار دادن crappies در Devils Lake, او گفت:.

"و گاهی موفقیت آنها خواهد شما را متعجب,," میچل گفت. قول او می گوید وجود دارد به نظر می رسد بیشتر اتفاقی crappie جلب این سال است.

"من می دانم که افرادی که به طور خاص هدف قرار دادن آنها, ابتلا, بیشتر, بیش از حد" میچل گفت. "من فکر می کنم راه بیشتر وجود دارد crappies در این دریاچه بیش از آنچه که مردم هرگز تصور و آنها بزرگ است."

بالا شیلات

جستجو بازی ها و ماهی های بخش آنلاین پایگاه داده را نشان می دهد ماهیگیران تفننی گزارش شده 89 Devils Lake crappies به اندازه بزرگتر باشگاه, قدمت آن به سال 1987 است. Crappies باید به وزن حداقل یک پوند و نیم به واجد شرایط.

وجود دارد دو راه برای بستن داکوتای شمالی را دولت ضبط crappie. دریاچه Oahe تولید 3-و پوند و 4 اونس crappie در فوریه سال 1998 بود که به عنوان تنها دارنده رکورد تا ژانویه 2013, هنگامی که یک ماهی گیر ماهیگیری در جیمز تاون مخزن گرفتار 15-inch crappie که گره خورده علامت.

Oahe و جیمز تاون مخزن هر دو در میان داکوتای شمالی برتر crappie شیلات گفت: Scott Gangl, مدیریت شیلات بخش رهبر برای بازی و ماهی در بیسمارک.

Jamestown Reservoir is perhaps North Dakota's most consistent producer of crappies, both for size and numbers, based on angler catches and fish sampled in North Dakota Game and Fish Department surveys, which yielded this catch. (Photo/ North Dakota Game and Fish Department)

جیمز تاون مخزن است که شاید داکوتای شمالی سازگار ترین تولید کننده crappies هر دو اندازه و تعداد بر اساس ماهی گیر جلب و ماهی نمونه برداری در داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش نظرسنجی که به همراه داشت این گرفتن. (عکس/ داکوتای شمالی بازی و ماهی بخش)

Pipestem مخزن در طول تاریخ خوب است crappie شیلات و همچنین, اما یک winterkill یک زن و شوهر از سال پیش نابود جمعیت Gangl گفت.

استخدام – علاوه بر این از ماهی های جدید به جمعیت از یک سال خاص را hatch – گرایش به مغایر با crappies در داکوتای شمالی Gangl گفت. بازی و ماهی نیست سهام crappies به جز در موقعیت های نادر گفت: به جای تکیه بر تولید طبیعی.

Scott Gangl, fisheries management section leader, North Dakota Game and Fish Department.

اسکات Gangl, شیلات, مدیریت, بخش, رهبر, North Dakota Game and Fish بخش.

"ما واقعا خوب تولید مثل فقط در مورد هر سال اما ما نمی بینیم بسیاری از بقا را در سال آینده" Gangl گفت. "هنگامی که ما یک سال خوب-کلاس – و این بسیار رایج در مخازن مانند Pipestem و جیمز تاون – آن را یکی از بزرگ و کسانی که ماهی فقط در ادامه به رشد می کنند و رشد می کنند و رشد می کنند تا زمانی که آنها به یک اندازه است که ماهیگیران تفننی آنها را کشف و شروع به استخراج آن سال کلاس. که نوع کلاسیک روند است که ما دیده ایم."

که قطعا مورد بود که ماهیگیران تفننی برای اولین بار کشف بزرگ crappies چند سال در دریاچه Oahe, Gangl گفت.

"آنها فقط تپش بر روی آنها" Gangl گفت. "Crappies در این مخازن به ویژه از طریق یخ اگر شما می توانید پیدا کردن پیر کانال رودخانه یا نهر و کانال و یا هر نوع ساختار, شما می توانید پیدا کردن کسانی که ماهی به حالت تعلیق در خارج وجود دارد و آنها در مدرسه خیلی خوب است."

Lake Oahe has been a prime producer of big crappies in North Dakota in recent years, driven by a strong hatch about 10 years ago. (Photo courtesy of Jason Mitchell/ Jason Mitchell Outdoors)

دریاچه Oahe شده است نخست تولید کننده بزرگ crappies در داکوتای شمالی در سال های اخیر رانده شده توسط یک قوی تخم حدود 10 سال پیش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از جیسون Mitchell/ Jason Mitchell, خارج از منزل)

مخازن تمایل به ارائه بهترین crappie ماهیگیری در داکوتای شمالی Gangl گفت: به عنوان مخالف متعدد طبیعی دریاچه ها که به نظر می رسد در چشم انداز پس از مرطوب چرخه آغاز شد. نلسون دریاچه 573 هکتار مخزن فراهم می کند که آب برای میلتون R. جوان نیروگاه دیگر است خوب یکی برای crappies او می گوید.

"که یکی می بیند کمی بیشتر سازگار تولید در crappies شاید به دلیل آن است که کمی گرمتر و آنها می توانند رشد کمی بهتر در خارج وجود دارد" Gangl گفت. "در جنوب غربی بخشی از دولت ما رو چند کوچکتر مخازن که نسبتا خوب جمعیت crappies. آنها نمی تواند به 12 تا 14 اینچ اندازه به طور مداوم اما شما ممکن است برخی از 8 - تا 10-inchers – ماهی زیبا است که سرگرم کننده برای گرفتن است."

منابع محدود

بازی ماهی و خدمه تجربه با crappies در چند طبیعی دریاچه در جنوب شرقی داکوتای شمالی Gangl گفت: اما مثل Devils Lake جلب تمایل به اتفاقی است.

"هیچ یک از آنها واقعی بزرگ و رفتن به مقصد آنها را تولید چند ماهی" Gangl گفت.

Crappies در داکوتای شمالی ممکن است هرگز رقیب قرار گرفتن و walleyes در ماهیگیران تفننی قلب اما افرادی که هدف crappies آن را به طور جدی Gangl گفت.

همانطور که در کشورهای همسایه crappie ماهیگیران تفننی در داکوتای شمالی نیز تمایل به پنهان.

"مردم که واقعا مانند crappies من فکر می کنم آنها متوجه این نوع منابع محدود است و ما هم" Gangl گفت. Crappies اولین کسانی بودند که panfish گونه به دیدن یک کاهش محدودیت روزانه در حال حاضر در 10 در داکوتای شمالی.

"ما می دانیم که آن سال کلاس ها نیست به طوری که با کاهش حد شما می توانید گسترش است که شیلات کمی طولانی تر از مردم خارج وجود دارد در نظر گرفتن دو بار به عنوان بسیاری هر روز" Gangl گفت. "وقتی که می آید به panfish من فکر می کنم crappies نوع آن گوهر که شما می توانید پیدا کردن یک بار در در حالی که."

Dokken گزارش در خارج از منزل. او را در (701) 780-1148, (800) 477-6572 ext. 1148 و یا ارسال ایمیل به bdokken@gfherald.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن