COVID-19 مرگ و میر سینک روز دوشنبه در مینه سوتا

جدید شاهد گسترش به طور گسترده ای در سراسر کشور بدون به وضوح قابل شناسایی نقاط داغ. مرگ و میر ناشی از این ویرو

توسط NEWSATROPAT در 16 تیر 1399

جدید شاهد گسترش به طور گسترده ای در سراسر کشور بدون به وضوح قابل شناسایی نقاط داغ.

مرگ و میر ناشی از این ویروس در ادامه به رها کردن در دولت است. مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش فقط سه مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز دوشنبه آوردن جدید کل 1,474.

شما باید برای رفتن نزدیک به سه ماه -- به صفر مرگ و میر گزارش شده در دوشنبه, آوریل 13 -- برای پیدا کردن چند تا از مرگ و میر در یک روز از این بیماری است.

سه مرگ و میر قرار داشتند در داکوتای Hennepin و رمزی شهرستانهای استان است. ساکن شهرستان داکوتای که فوت شد یک فرد در 40s خود را. فقط یکی از سه مرگ و میر مقیم مراقبت طولانی مدت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با روزانه مورد اعداد بالا رفتن و مرگ و میر رو به کاهش ویروس است که اثبات می شود هر دو بیشتر مسری و کشنده کمتر از آنچه قبلا تجربه کرده است. تحول به احتمال زیاد نشان دهنده سست شدن محدودیت در حرکت و بهتر مهار مردم آسیب پذیر است.

چهارم ژوئیه آخر هفته سرکوب تست به عنوان خانواده در زمان خاموش کار می کنند و لذت می برد به تعطیلات طولانی. دولت را به ارائه دهندگان خدمات سلامت انجام شده فقط 5,687 آزمون COVID-19 روز یکشنبه.

معمولا دولت خواهد انجام دو یا سه برابر این مبلغ است. عمومی است که در حال حاضر تشویق به دنبال تست اگر آنها احساس می کنید که آنها ممکن است در معرض ویروس با یا بدون علائم است. برخی از شرکت های بیمه در حال مقاومت در برابر درخواست به پرداخت برای تست در افراد بدون علامت درگیری که دریافت موشکافی از مقامات بهداشت.

در یکی دیگر از نشانگر کاهش مرگ از بیماری تعدادی از مردم برای درمان COVID-19 در ICU تنظیم همچنان در حال کاهش آهسته انداختن با 7 تخت به 125 بيمار دوشنبه, کمترین آن شده است پس از آوریل 1. بیماران تحت درمان در غیر ICU تنظیمات برای COVID-19 صعود 12 اما به 133.

به دنبال به جلو به هفته های پیش رو, دولت در انتظار یک تصمیم ممکن است در مورد اینکه آیا فرماندار Tim Walz را دستور ماسک-پوشیدن در مکان های عمومی در سطح ایالت. هفته گذشته فرماندار تگزاس مورد نیاز پوشیدن ماسک ایالت پس از شیوع فشار, سیستم بیمارستان در هوستون به ظرفیت.

در حال حاضر هر دو مینیاپولیس و سنت Paul دستور ماسک در تمام اماکن عمومی هستند که در داخل خانه و همه کسانی که در خارج از منزل که در آن مردم نمی توانند حفظ شش پا فاصله. روچستر موظف است ماسک در ساختمان های عمومی و نه در سراسر شهر بود.

مینه سوتا انجمن پزشکی و مینه سوتا وزارت بهداشت تایید شده است اجباری ماسک-پوشیدن در سطح ایالت. کلینیک مایو گرفته است نه رسمی poisition در حمایت از اجباری ماسک-پوشیدن در روچستر یا ایالتی اگر چه آن نیاز به ماسک در محوطه دانشگاه.

عمومی تقسیم اجباری ماسک ماندگاری و کسب و کار متغیر است در مورد نیاز خود را که مشتریان پوشیدن ماسک. طرفداران یک ماسک حکم استدلال می کنند که تنها در شرایط اضطراری به منظور ایجاد ثبات در چه می توان انتظار داشت کسانی که سرپرستی کسب و کار و دیگر اماکن عمومی و عادی سازی استفاده از ماسک های گسترده در سراسر کشور.

این داستان به روز خواهد شد. به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de