COVID-19 مرگ و میر عبور از 1000 در مینه سوتا

به عنوان پیش بینی کرد با بیم و هراس توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz برخی 21 روز پیش دولت به پایان رسید ماه مارس

توسط NEWSATROPAT در 10 خرداد 1399

به عنوان پیش بینی کرد با بیم و هراس توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz برخی 21 روز پیش دولت به پایان رسید ماه مارس با بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز شنبه, مارس 30. با 30 جدید مرگ و میر ثبت شده روز شنبه دولت در حال حاضر از دست داده است 1,026 Minnesotans به این بیماری است.

این بیماری مورد نیاز فقط سه هفته به کشتن 500 Minnesotans بین ممکن است 7-30 یک تلفن که قبلا مورد نیاز هفت هفته.

که این بیماری بیش از دو برابر مرگ و مير تعداد تحت شرایطی گسترده stay-at-home سفارشات در طول ماه های آوریل و مه -- سفارشات در حال حاضر در مورد به آرامش -- می شود حتی بیشتر نگران کننده در نور گسترده تظاهرات بزرگ در شهرهای دوقلو در این هفته بیش از کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

هر خوشه است که رخ می دهد به عنوان یک نتیجه از تظاهرات این هفته اما به احتمال زیاد سه هفته به آشکار با توجه به دوره کمون از موارد جدید و پس از آن زمان تاخیر برای آزمون نتایج به بازگشت. که مکان آن موارد در اواخر ماه ژوئن یک دوره در حال حاضر به تصویر کشیده شده به عنوان یک پنجره برای حداکثر شیوع.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

شنبه مشخص چهارمین روز متوالی با مرگ نزدیک و یا بالاتر از 30 برای اولین بار برای دولت است. دو برابر شدن میزان موارد جدید شده اند کند و برای هفته ها اما مقامات بهداشتی دولت بر این باورند که روند رو به بالا در مرگ و میر است و در ادامه به سمت قله آنها نیز قرار داده شده اند مدتی در اواخر ماه ژوئن اگر نه ماه جولای.

دولت گزارش روز شنبه یک مورد مرگ در هر یک از اشراف ایتاسکا, Crow Wing, و رس, استان ها, سه در آنوکا و داکوتای شهرستان و هفت در شهرستان رمزی و 13 در شهرستان Hennepin.

تست شناسایی 660 موارد شنبه, آوردن ایالت مورد تایید شده کل 24,190 تعدادی معتقد به یک undercount. موارد جدید توزیع شد به طور گسترده ای در سراسر کشور به استثنای مداوم سنبله است که به نظر می رسد ربطی به پردازش گوشت در چمن شهرستان است.

در روز شنبه چمن شهرستان اضافه شده 49 موارد جدید. در زمان دو هفته جنوبی مینه سوتا شهرستان است که به Austin دیده است آن مورد تعداد پرش نزدیک به 600 % از 54 on May 16, به 303 در 30 مه. محلی مقامات بهداشتی می گویند که این موارد به نظر می رسد ضرب در خانواده بزرگ.

تعداد Minnesotans که برای درمان COVID-19 در ICU به بالا در 263 روز شنبه. اضافی 326 ساکنان بستری هستند با این بیماری در غیر ICU تنظیمات.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

COVID-19 تبعیض تدریس خصوصی در خانه: 833-454-0148

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب