COVID-19 مرگ و میر صعود به 59 به عنوان داکوتای شمالی بزرگ روز تست

مانند هر دیگر قربانی این بیماری بخش گفت: زن در 90s و مرد در 70s تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. مراکز ایالات مت

توسط NEWSATROPAT در 9 خرداد 1399

مانند هر دیگر قربانی این بیماری بخش گفت: زن در 90s و مرد در 70s تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری می گوید: افراد مسن و افراد مبتلا به HIV و دیابت و آسم و بیماری کبدی و یا شرایط دیگر که سازش یک سیستم ایمنی در معرض خطر بیشتری از بیماری های جدی و یا مرگ از COVID-19.

پنجاه و نه اهالی داکوتای شمالی از جمله 48 ساکنان Cass County, در حال حاضر از درگذشت این بیماری که تاکنون بیش از 100,000 زندگی سراسر کشور.

این گروه همچنین گزارش 40 مورد جدید از COVID-19 روز نزدیک به 3000 آزمون انجام شده است.

سی از موارد جدید جمعه آمد از Cass County, که شامل فارگو و تبدیل به کانون ویروس در داکوتای شمالی. شهرستان در حال حاضر دارای 1,661 موارد شناخته شده اما بخش گزارش 1,170 قبلا ساکنان آلوده در این شهرستان بهبود یافته اند. بیش از سه چهارم از در حال حاضر آلوده اهالی داکوتای شمالی اقامت در Cass County است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چهار مورد جدید جمعه آمد از Stutsman شهرستان که شامل جیمز تاون. شهرستان در حال حاضر دارای پنج در حال حاضر آلوده ساکنان این بخش است.

سه مورد جدید آمد از چنگال بزرگ شهرستان است که دومین فعال ترین موارد در دولت در 31.

سه تن دیگر از موارد جدید جمعه آمد از Burleigh, Richland و Rolette شهرستانهای استان است.

در مجموع 2,520 داکوتای شمالی ساکنان آزمایش مثبت اما نزدیک به 75 درصد بهبود از بیماری است. وجود 36 ساکنان بستری با بیماری یکی از پنج شنبه.

دولت اعلام کرد 2,894 نتایج آزمون مارک یکی از بالاترین آزمون روز پس از وقوع مارس آغاز شد. با این حال بیش از نیمی از مردم در آخرین دسته ای که قبلا تست شده برای ویروس. رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت: دولت در حال انجام منظم تست از کسانی که زندگی و کار در خانه های سالمندان.

در مجموع 89,599 آزمایشات انجام شده اما بسیاری از ساکنان تست شده اند بیش از یک بار.

بورگوم گفت: دولت و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با هدف انجام 4,000 آزمون در هر روز تا پایان ماه. او را حفظ کرده است و در طول همه گیر است که گسترده در دسترس آزمایش کلیدی برای بازگرداندن حالت عادی به کار و زندگی.

دولت lab مدیر کریستی Massen گفت: آزمایشگاه امید را در دو دستگاه های جدید است که خواهد شد به طور قابل توجهی افزایش تست ظرفیت.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در گوشه سمت راست بالا از صفحه خانگی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب