COVID-19: چین می بیند بیش از 100 نفر برای 1 بار در بیش از 3 ماه در میان ترس از موج دوم

توسط: PTI | پکن | منتشر شده در تاریخ: جولای 29, 2020 12:02:35 pm 89 بيمار مبتلا به all در پایتخت های م

توسط NEWSATROPAT در 8 مرداد 1399
توسط: PTI | پکن | منتشر شده در تاریخ: جولای 29, 2020 12:02:35 pm
COVID-19: China sees over 100 cases for 1st time in over 3 months amidst fear of second wave 89 بيمار مبتلا به all در پایتخت های منطقه ای ارومچی 43 از آنها قبلا بدون علامت موارد با توجه به کمیسیون.

چین COVID-19 نفر در یک روز عبور کرده اند 100-علامت گذاری به عنوان برای اولین بار در بیش از سه ماه جرقه ترس از ارتجاعی پس از پکن موجود آن در ووهان که در آن سرایت اول ظهور در ماه دسامبر سال گذشته است.

ملی کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گفت که 101 جدید تایید coronavirus موارد از جمله 98 محلی منتقل می شود و سه وارداتی آنهایی که گزارش شده در کشور در روز سه شنبه.

هشتاد و نه از 98 محلی منتقل موارد گزارش شده در Xinjiang Uygur منطقه خودمختار هشت در استان لیائونینگ و یکی در پکن شهرداری این کمیسیون گفت: در آن گزارش روزانه است. هیچ مرگ و میر مربوط به بیماری و یا جدید مشکوک COVID-19 مورد گزارش شد شنبه.

Xinjiang Uygur منطقه خودمختار گزارش 89 جدید تایید COVID-19 مورد در روز سه شنبه منطقه ای کمیسیون بهداشت گفت.

89 بيمار مبتلا به all در پایتخت های منطقه ای ارومچی 43 از آنها قبلا بدون علامت موارد با توجه به کمیسیون. این منطقه همچنین شاهد 15 جدید بدون علامت موارد در اورومچی.

سه شنبه سین کیانگ است که Uygur اکثریت مسلمان استان تا به حال 322 تایید COVID-19 موارد و 133 موارد بدون علامت و 9,121 مردم هنوز تحت آزمایشات پزشکی. توده تست که انجام شد در اورومچی برای تعیین میزان گسترش ویروس.

پس از یک COVID-19 خوشه مربوط به غذاهای دریایی پردازش شرکت داشت در دالیان در شمال شرق چین در استان لیائونینگ در هفته گذشته در این شهرستان گزارش شده و در مجموع 44 مورد دولتی گلوبال تایمز گزارش داد.

از شنبه مثبت موارد مرتبط به دالیان گسترش به شهرستانها از جمله یکی در پکن که در حال بازگشت به حالت عادی پس از Xinfadi بازار عمده فروشی شیوع در ماه ژوئن.

بیمار در پکن بود dined با دوستان از دالیان که بعدها تایید آلوده با ویروس در Jinzhou, لیائونینگ استان است.

این زن سپس سوار یک وسیله نقلیه خصوصی به پکن در جولای 19. Tiantongyuan جامعه که در آن زندگی بیمار بود مهر و موم شده در سه شنبه. Fuzhou پایتخت شرق چین در استان فوجیان اعلام کرد که ورود به یک "جنگ به حالت" پس از کشف یک بدون علامت COVID-19 بیمار از دالیان.

اگر چه چین هنوز با خطر شیوع بیماری های جدید با توجه به جامعه محلی انتقال یا وارداتی از موارد این کشور قابلیت حاوی COVID-19 بوده است honed به لطف تجربه در مبارزه با این ویروس برای ماه Zeng Guang ارشد اپیدمیولوژی برای چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

او گفت که در حالی که بیشتر شیوع بیماری به احتمال زیاد آنها را خارج از کنترل است. Zeng گفت که عفونت اعداد در ویروس جدید خوشه مانند دالیان و ارومچی شده اند افزایش سرعت پس از ماه جولای و این منحنی پژواک روند در جهان که در آن عفونت نیز در حال افزایش است.

این نشان میدهد که شیوع بیماری در کشورهای دیگر همچنان بر چین به عنوان آن را به تدریج باز می شود مرزهای, او گفت:. این NHC گفت: همانطور که از روز سه شنبه به طور کلی تایید COVID-19 موارد در سرزمین اصلی چین رسیده است 84,060 از جمله 482 بیمارانی که هنوز تحت درمان با 25 در شرایط شدید.

در مجموع 78,944 مردم از بيمارستان مرخص شده بودند پس از بهبودی و 4,634 درگذشت این بیماری در سرزمین اصلی این کمیسیون اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن