Coronavirus به معنی بچه های تناسب اندام روال تغییر کرده و ترک آنها را در معرض خطر افزایش وزن و چاقی

مطالعات دهه گذشته نشان داده اند که بچه ها اغلب تمایل دارند که به وزن پایدار در طول سال تحصیلی اما به دست آوردن

توسط NEWSATROPAT در 30 تیر 1399

مطالعات دهه گذشته نشان داده اند که بچه ها اغلب تمایل دارند که به وزن پایدار در طول سال تحصیلی اما به دست آوردن وزن در طول ماه های تابستان است. این افزایش وزن حفظ شده در طول سال تحصیلی تا تابستان دیگر — و بیشتر پوند — آمده است همراه.

"همانطور که معلوم است با این بیماری همه گیر کودکان که در خانه تقلید تعطیلات تابستان" گفت: استیون Heymsfield یک استاد در پنینگتون پزشکی مرکز تحقیقات در دانشگاه ایالتی لوئیزیانا. "آنها از دست دادن ساختار مدرسه. فعالیت های خود را محدود تر آنها بیشتر صفحه نمایش آنها ورزش کمتر و خوردن غذاهایی که به آنها بگویید به غذا خوردن."

اداره آمار ایالات متحده تخمین می زند که 41.9 میلیون جوانان در سنین 10 تا 19 و 17 درصد چاق هستند. که حدود هفت میلیون و نوجوانان و این تعداد می تواند به دلیل بیماری همه گیر. بیشتر چه, چاقی صورت نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی جوانان, اضافه کردن به بسیاری از نابرابری های سلامت است که همه گیر است برجسته شده است.

هنگامی که در مقایسه با آنچه اتفاق می افتد در طول بیماری همه گیر به طور معمول سال تحصیلی و تابستان وزن, روند "پیش بینی این است که برخی از کودکان افزایش وزن خود را و آن را نمی خواهد رفتن به پایین" Heymsfield گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داشتن در تمام طول روز دسترسی به مواد غذایی است یک مشکل و حتی ورزش همیشه نمی توانید غلبه بر یک رژیم غذایی بد. دیگر این است که چگونه این بیماری همه گیر است که تعطیل معمول ورزش و فعالیت های است که بسیاری از کودکان و نوجوانان فعال در تابستان.

"در یک بیماری همه گیر ما نمی خواهیم کودکان و نوجوانان برای جلوگیری از لحاظ جسمی فعال بودن" گفت: Matthew Grady, یک, پزشکی ورزشی, پزشک متخصص اطفال در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است. "گرفتن کودکان و نوجوانان فعال است و در دراز مدت سلامت منافع است."

کارشناسان توصیه می کنند که کودکان سنین مدرسه و نوجوانان حداقل 60 دقیقه فعالیت فیزیکی در هر روز, اما در طول همه گیر است و با به چالش کشیدن. با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط ردیاب تناسب اندام Fitbit جوانتر مردم با مراحل کمتر در مقایسه با این زمان در سال گذشته در حالی که افراد مسن هستند و نزدیک به سال های گذشته است.

"با سازمان ورزش در نوسان کامل ما نیاز به پیدا کردن راه برای آنها را به انجام این کار به طوری که آن را سرگرم کننده و جذاب گفت:" نائومی قهوه ای, پزشکی ورزشی اطفال در بیمارستان کودکان فیلادلفیا است.

سرگرم کننده و جذاب — و امن است.

"همانطور که ما بازگشت به ورزش ما می خواهم به راه اندازی یک نظارت روزانه سیستم — لیست افرادی که در تماس با یکدیگر — که مانع از عفونت در حال گسترش در سراسر تیم" Grady گفت. "و پس از آن ما می توانید شروع با معرفی ورزش-مانند فعالیت در سطح فردی."

کارشناسان استرس است که جامعه عفونت نرخ coronavirus — یا ویروسی بار در جامعه هدایت خواهد کرد که چگونه جوانان ورزش می تواند از سر گرفت.

"همانطور که ما می بینیم جامعه عفونت نرخ پایین ما می توانیم اجازه می دهد تا ورزشکاران به دریافت نزدیک تر است. جرم تیم می تواند عمل با هم. دفاع می عمل با هم. سپس این می تواند پیشرفت به intrasquad scrimmages," Grady گفت. "بخشی از مشکل در مورد این است که اگر ما یک سنبله در عفونت ممکن است ما را مجبور به انتقال به عقب. وجود دارد کمی fluidness اما هدف این است که به کودکان و نوجوانان به عنوان فعال ممکن است بدون در نظر گرفتن خطرات به بیمار."

گرفتن فعالیت بدنی است که امن است در طول بیماری همه گیر است به خصوص دشوار است برای شهر بچه ها به سادگی به دلیل فضای محدود.

"اگر شما زندگی می کنند در منطقه ای که در آن اجتماعی فاصله آسان است, فعال بودن آسان تر است" Grady گفت. "اگر شما در شهرستان زندگی می کنند با فضای کوچکتر گزینه های ما باید سیاست ها و روش که پیدا کردن راه هایی برای کاهش خطرات بالقوه و هنوز هم نگه داشتن بچه ها فعال است."

یکی از این برنامه شهرستان Playstreets برنامه که برای سال های بسیاری بسته شده است خیابان به وسیله نقلیه ترافیک به طوری که بچه ها می توانند بازی و لذت بردن از فعالیت های فیزیکی است.

"ما می خواهیم (کودکان و نوجوانان) برای فعال ماندن تمام وقت" Grady گفت. "ما نیاز به یک جامعه خرید-در — ارائه دهنده آموزش و سلامت جامعه مردم باید فکر — چگونه به تشویق همه بچه ها از همه اجتماعی و اقتصادی براکت برای شرکت در فعالیت بدنی."

---

©2020 در Philadelphia Inquirer

بازدید از Philadelphia Inquirer در www.inquirer.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن