Coronavirus جهانی به روز رسانی ژوئن 29: جلعاد قیمت COVID-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 هر بیمار

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز رسانی: 29 ژوئن 2020 9:20:31 pm پزشکی کارگر در دست کت و شلوار

توسط NEWSATROPAT در 9 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز رسانی: 29 ژوئن 2020 9:20:31 pm
Coronavirus Global Cases Updates, 29 June: Over half a million deaths reported worldwide پزشکی کارگر در دست کت و شلوار محافظ جمع آوری از طریق یک پنجره یک خودرو یک سواب از یک مرد برای نوکلئیک اسید تست پس از شیوع جدید این بیماری کروناویروس (COVID-19) در پکن, چین, 28 ژوئن سال 2020 است. (cnsphoto از طریق بی بی سی)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: تعداد کل coronavirus عفونت پیشی ده میلیون در روز یکشنبه و نزدیک به نیم میلیون نفر فوت کرده اند با توجه به بیماری آسوشیتد پرس گزارش داد.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفت: یکی دیگر از رکورد روزانه بیش از 189,000 تایید موارد گزارش شده در 24 ساعت گذشته. هفته گذشته یک قبلي حدود 183,000 مورد جدید گزارش شده در یک روز.

برزیل ثبت شده حداکثر موارد در یک روز span در مورد 46,800 به دنبال 44,400 موارد در ایالات متحده است.

Coronavirus Global Cases Updates, 28 June: Cases surpass 10 million mark کارگران با پوشیدن لباس محافظ ثبت نام مردم برای coronavirus آزمون در یک جامعه درمانگاه بهداشت در پکن پنج شنبه, 28 ژوئن سال 2020 است. (AP Photo/علامت Schiefelbein)

توکیو می بیند عفونت ویروس افزایش در کاباره ها

ژاپن در شهر توکیو گزارش 58 مورد جدید از coronavirus به عنوان تعدادی باقی مانده در دو ماهه اخیر از هفته گذشته یک مقام دولتی گفت: این روند به نظر نمی آید خوب است. تعداد موارد در توکیو افزایش یافت و به 60 روز یکشنبه بالاترین سطح از اوایل مارس و نزدیک به دو برابر از 31 پنج روز پیش. حدود نیم اخیر روزانه تایید موارد تشخیص داده شده در میان کارکنان و یا مشتریان از توکیو به ترتیب مناطق.

توکیو تعداد آنها در اوج از اواخر مارس بلند کردن اجسام از یک بیماری همه گیر وضعیت اضطراری. "ما از نزدیک به تماشای آخرین توسعه" وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت:. "رک و پوست کنده این به من می دهد و نه احساس بد."

جلعاد قیمت COVID-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 به ازای هر بیمار

Gilead Sciences Inc قیمت آن COVID-19 نامزد مواد مخدر remdesivir در $2,340 برای پنج روز درمان در ایالات متحده و برخی دیگر از کشورهای توسعه یافته از آن گفت: در روز دوشنبه آن را به عنوان مجموعه ای از قیمت یک ویال در $390.قیمت برای ایالات متحده شرکت های بیمه خصوصی خواهد بود 520 $در هر ویال های داروسازی گفت: که برابر است با $3,120 هر بیمار برای درمان البته با استفاده از 6 ویال از remdesivir.

این است که در زیر $5,080 در هر دوره توصیه با مواد مخدر آمریکا قیمت گذاری گروه تحقیقاتی این موسسه به صورت بالینی و اقتصادی, بررسی هفته گذشته است.جلعاد وارد شده به یک توافق با وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) با آژانس و ایالات متحده مجموعه ای برای مدیریت تخصیص به بیمارستان ها تا پایان ماه سپتامبر.

سریلانکا به بازگشایی مدارس در روش مرحله به مرحله

مديران و معلمان و دیگر کارکنان در سریلانکا بازگشت به مدارس روز دوشنبه پس از سه ماه از مستند های اعمال شده در کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. وزیر آموزش و پرورش Dullas Alahapperuma گفت: دانش آموزان را به مدارس هفته آینده در چهار فاز است.

"اصول معلمان و غیر هیات علمی باید بازگشت به کار امروز (دوشنبه) به مجموعه ای از برنامه ریزی برای دانش آموزان' بازگشت در ماه آینده" Alahapperuma گفت. "ما پسران و دختران در راه رفتن به عقب به مطالعه خواهد بود که در نهایت سیگنال از کشور از بازگشت به حالت عادی پس از همه گیر", Alahapperuma گفت.

امارات متحده عربی و تعلیق تمام پرواز های از پاکستان به عنوان coronavirus موارد متقابل 2 لاخ: گزارش

دو زن در خارج از نشستن یک نگاهی به دور و تنها کافی شاپ در لندن روز شنبه 23 ژوئن 2020. بسته شدن رستوران مو برش و بارها را تحت بررسی به انگلستان استراحت coronavirus مستند اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است.(AP Photo/فرانک Augstein)

امارات متحده عربی به طور موقت به حالت تعلیق همه پروازهای ورودی از پاکستان تا زمانی که این مجموعه تا یک ویژه COVID-19 آزمایشگاه برای تست مسافران از کشور با توجه به گزارش های رسانه ها. روز دوشنبه پاکستان coronavirus عفونت شمارش عبور از 2 لاخ-علامت پس از 3,557 تازه موارد گزارش شده در طول 24 ساعت گذشته.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد بالا رفت و در پاکستان امارات متحده عربی تصمیم گرفته است برای دریافت نمی کنند مسافران از پاکستان از 29 ژوئن تا ویژه COVID-19 آزمایشگاه برای آزمون آنها است. این تصمیم نیز اعمال می شود به حمل و نقل پرواز نشات گرفته از پاکستان اکسپرس تریبون گزارش داد. تصمیم امارات متحده عربی عمومی سازمان هواپیمایی کشوری پس از دبی-دولت حامل امارات در حال حاضر به حالت تعلیق خدمات از پاکستان از ژوئن 24.

"COVID-پا" علائم گزارش شده در کودکان ممکن است مربوط به عفونت کرونا ويروسی: مطالعه

یک کتاب فروش منتظر مشتریان در خیابان کالج در کلکته. (اکسپرس عکس شاشی Ghosh)

الگوی پوست قرمزی و تورم گزارش شده در کودکان در طول همه گیر محبوب به نام "COVID-پا" ممکن است در ارتباط با رمان coronavirus عفونت با توجه به یک مطالعه که در بر داشت این ضایعات در نوزادان که آزمایش منفی برای COVID-19. محققان از La Fe بیمارستان دانشگاه در اسپانیا مورد بررسی 32 نفر از جمله 20 کودک و نوجوانان با شروع التهاب پوست بین آوریل 9 و 15 آوریل است.

بر اساس زودتر COVID-19 مطالعات آنها گفت: این ضایعات پوستی مراجعه کننده به عنوان حاد acro-ایسکمی گزارش شده است که ممکن است نشانه ای از SARS-CoV-2 عفونت در نوجوانان و کودکان است. در حال حاضر تحقیقات منتشر شده در مجله JAMA Dermatology نیست پیدا کردن هر گونه شواهدی وجود دارد که ضایعات پوستی مربوط به COVID-19. در این مطالعه دانشمندان از جمله Juncal رکا-Gines به دنبال بررسی مکانیسم است که توسط آن این حاد ضایعات پوستی تشکیل شده است.

نپال پرونده 475 جدید کروناویروس موارد

نپال coronavirus شمارش عبور 13,000-علامت گذاری با تشخیص 475 موارد جدید در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت در روز دوشنبه گفت:. از موارد جدید, 363 مرد هستند و 112 زنان, سلامت, سخنگوی وزارت Jageshwar Gautam گفت: در نشست خبری روزانه.

coronavirus, coronavirus latest news, lockdown, india coronavirus cases, coronavirus today news, lockdown extension news, corona cases in india, lockdown india, india news, coronavirus news, covid 19 india, coronavirus live news, corona news, corona latest news, india coronavirus, coronavirus live news, coronavirus latest news in india, coronavirus live update, covid 19 tracker, india covid 19 tracker, covid 19 tracker live, corona cases in india, corona cases in india عبور و مرور برخی از پوشیدن محافظ ماسک صورت پیاده روی از طریق خیابان بازار در مرکز شهر ریو دو ژانیرو, برزیل یکشنبه 25 ژوئن سال 2020 است. (AP Photo/لئو کوریا)

این COVID-19 شمارش در کشور در حال حاضر در 13,248, او گفت:, و اضافه کرد که این ویروس تاکنون 29 زندگی می کند. به عنوان بسیاری از 3,134 coronavirus بیماران بهبود از این بیماری است. به عنوان در دوشنبه 10,085 بودند تحت درمان در مراکز صحی در سراسر کشور, وزارت گفت.

سنگاپور چرخ دنده تا برای بازگشایی گردشگری مرتبط با کسب و کار

سنگاپور روز دوشنبه گزارش 202 جدید کروناویروس موارد هل دادن چوب خط حساب کردن به 43,661 به عنوان کشور در حال آماده سازی خود برای بازگشایی گردشگری مرتبط با کسب و کار در مراحل طول فاز-2 از COVID-19 'مدار' بازگشایی. بيماران شامل شش جامعه موارد وزارت بهداشت گفت.

از شش جامعه موارد چهار سنگاپور (شهروندان) و یا اقامت دائم (خارجی) و دو خارجی هستند در کار عبور از آن گفت. بقیه 196 نفر هستند همه کارگران خارجی زندگی در خوابگاه. با 202 نفر تعداد کل COVID-19 بيمار در سنگاپور افزایش یافت به 43,661.

اتحادیه اروپا به لیست کشورهای که شهروندان می توانند با مراجعه

یک فروشنده به فروش می رساند طراحی چهره ماسک در یک بازار سنتی برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در جاکارتا اندونزی 23 ژوئن 2020. (ایسنا/Ajeng دینار Ulfiana)

اسپانیا و وزیر امور خارجه می گوید که اتحادیه اروپا در قرار دادن با هم یک لیست از 15 کشور که بلوک اعضا و که شهروندان را مجاز به بازدید از چهارشنبه. لیست نهایی متعاقبا اعلام خواهد شد در روز دوشنبه یا سه شنبه صبح Arancha Gonzalez Laya گفت: اسپانیا Cadena SER رادیو.

او گفت که او آگاه از فشار از سوی ایالات متحده برای اتحادیه اروپا به ایتالیا سفر خود را به اتباع و اضافه کرد که کشورهای انتخاب شده اند با توجه به کروناویروس آمار — آیا مشابه یا نه که در اتحادیه اروپا از روند انتقال و چگونه داده های قابل اعتماد است.

در میان کشورهای مورد بحث قرار گرفته است مراکش که دولت قصد ندارد به مرزهای باز تا ژوئیه 10. Gonzalez Laya گفت که اتحادیه اروپا در نظر دارد برای پذیرش مسافران از چین اگر پکن reciprocates پذیرش مسافران از اتحادیه اروپا شروع در 1 جولای.

آفریقای جنوبی افزایش coronavirus موارد به احتمال زیاد به سرعت در حال افزایش

یک داوطلب دریافت یک تزریق از یک پزشکی کارگر در این کشور برای اولین بار انسان کارآزمایی بالینی به صورت بالقوه واکسن علیه این رمان coronavirus در Baragwanath بیمارستان در سوتو آفریقای جنوبی 24 ژوئن سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

آفریقای جنوبی زمان افزایش Covid-19 مواردی است که انتظار می رود به طور چشمگیری افزایش در هفته های آینده و مطبوعات این کشور در بیمارستان به حد وزیر بهداشت گفت: یکشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

وزیر بهداشت Zwelini Mkhize در بیانیه ای گفت که از 1,38,000 تایید موارد بیش از 4,300 مردم شده اند به بیمارستان منتقل شد. او در ادامه هشدار داد که این تعداد به احتمال زیاد به سرعت در حال افزایش. "ما شاهد یک افزایش سریع در تعداد تجمعی از Covid-19 موارد نشان می دهد که ما به عنوان انتظار می رود, ما در حال نزدیک شدن به یک افزایش در طول ماه های ژوئیه و اوت" Mkhize در بیانیه ای گفت.

از کسانی که شده اند در بیمارستان بستری 80 درصد در بخشهای عمومی و حدود 15 درصد در حال بالا گرفتن جریان اکسیژن درمانی. Mkhize گفت که حدود 11 درصد از بستری بیماران در حال موارد شدید و بیش از 58 درصد از آنها در فن اضافه کرد که دگزامتازون تجویز شده به بیماران بدحال. آفریقای جنوبی حساب برای بیش از یک سوم از موارد گزارش شده برای تمام 54 کشور در آفریقا است.

ویروس مرگ و میر قطره به 5 در نیویورک پس از آن که ما کانون

مردم در یک رستوران در Austin, تگزاس, ایالات متحده, 28 ژوئن سال 2020 است. (رویترز)

پنج نفر کشته شدند روز شنبه از coronavirus در ایالت نیویورک به کمترین روزانه مرگ و میر دولت گزارش کرده است پس از 15 مارس. شنبه کل در مقایسه با 13 تلفات روز قبل که تعداد تلفات ناشی از این ویروس همچنان به نازل شدن در دولت است.

در اوج این بیماری همه گیر در ماه آوریل نزدیک به 800 نفر در حال مرگ بودند یک روز از coronavirus. "ما در مقابل دقیق پایان" رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در مصاحبه با ان بی سی "دیدار با مطبوعات است."

با این حال نیویورک هنوز منجر ملت در COVID-19 مرگ و میر با نزدیک به 25000 با توجه به دولت رسمی شمارش آن را شامل نمی شود افرادی که به احتمال زیاد در اثر این بیماری است. در ضمن کمتر از 900 بيمار بستری شنبه برای COVID-19 از اوج بیش از 18 ، 000 در ماه آوریل است.

آلمان گزارش 262 موارد جدید Covid-19

یک زن مسن با پوشیدن یک ماسک صورت مغازه ها در یک سوپر مارکت در باد هونف در نزدیکی شهر بن آلمان, مارس 27 سال 2020 است. (ایسنا/فایل)

آلمان گزارش داد حدود 262 مورد جدید از coronavirus در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در کشور به 193,761 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی رویترز گزارش داد. مرگ و میر افزایش چهار در نظر گرفتن مجموع شمارش به 8,961.

موارد جدید کاهش بیشتر در چین

یک زن با پوشیدن یک بارانی و ماسک صورت سواری یک دوچرخه با یک فرد جوان در صندلی عقب در میان بارش باران پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در پکن, چین, ژوئن 29 سال 2020 است. (رویترز)

چین گزارش داد کاهش بیشتر در coronavirus موارد با فقط 12 مورد جدید در روز دوشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد. هفت تن از این موارد بودند از پکن که در آن به عنوان بسیاری از 8.3 میلیون نفر آزمایش شده اند در هفته های اخیر. ملی کمیسیون بهداشت گفت: موارد جدید در این شهر بودند توسط نیمی از روز قبل.

پکن به حال تعطیل عمده بازار مواد غذایی که در آن ویروس گسترش به طور گسترده ای در اوایل این ماه مدارس بسته و دوباره قفل کردن برخی از محلات. کسانی که ترک پکن است که نیاز به منفی virus نتیجه آزمون درون قبلی هفت روز است.

استرالیا می بیند بزرگترین روزانه افزایش Covid-19 نفر در دو ماه

Austalia دوم پرجمعیت ترین ایالت ویکتوریا گفت: با توجه به reimposing اجتماعی فاصله محدودیت پس از این کشور گزارش داد که بالاترین افزایش روزانه در coronavirus عفونت در بیش از دو ماه رویترز گزارش داد.

Indonesia, Malaysia, Face mask, COVID-19 mask, COVID-19 face mask, Fashion face mask, COVID-19, Coronavirus pandemic, Trending news, Indian Express news. یک فروشنده نشسته در نزدیکی یک طراحی چهره ماسک نمایش در یک بازار سنتی در میان coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در جاکارتا اندونزی. (تصویر های اعتباری: فردا نیوز)

حدود 75 مورد جدید گزارش شده در ویکتوریا در 24 ساعت گذشته. نخست وزیر اسکات موریسون به نام متحده به ادامه کاهش محدودیت اصرار اقتصاد کشور نمی تواند باقی می ماند idled.

سئول نظر جدید محدودیت هایی را به عنوان ویروس موارد صعود

کره جنوبی گزارش کرده است 42 عفونت های جدید از COVID-19 به عنوان عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر سرمایه منطقه وادار کردن مقامات به نظر قوی تر اجتماعی محدودیت.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,757 از جمله 282 مرگ و میر.

بیست و چهار مورد جدید گزارش شده از سئول پایتخت و در نزدیکی مناطق شهری بوده که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه. حداقل 12 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به تقویت خود نگه دارید و در جای دیگر در سراسر جهان است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب