Coronavirus جهانی به روز رسانی ژوئن 18: چین می یابد سنگین ویروس اثری در غذاهای دریایی و گوشت بخش پکن بازار مواد غذایی

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 18 ژوئن 2020 10:37:33 pm کارگران در لباس محافظ اداره cor

توسط NEWSATROPAT در 30 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 18 ژوئن 2020 10:37:33 pm
کارگران در لباس محافظ اداره coronavirus آزمون در یک COVID-19 تست سایت برای کسانی که به طور بالقوه در معرض coronavirus در عمده فروشی مواد غذایی در بازار پکن چهار شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: تعدادی از عفونت های مرتبط با رمان coronavirus بیماری رسیده 8.3 میلیون (8,362,238) پنج شنبه با ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد موارد (2,163,290) پس از برزیل (9,55,377) روسیه (5,52,549) و هند (3,54,065) در جایگاه چهارم.

در سراسر جهان مرگ و میر به علت عفونت کروناویروس در ایستاده بود 4,49,273 با بالاترین تعداد مرگ و میر گزارش شده از ما (1,17,717) پس از برزیل و انگلستان و ایتالیا. در سطح جهان بیش از 4 میلیون نفر (4,056,872) بهبود یافته اند.

در همین حال چین به گزارش روز پنج شنبه 28 جدید کروناویروس موارد از جمله 24 در پکن در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در چند روز گذشته به 161. از داخل کشور منتقل, موارد, 21 موارد گزارش شده در پکن دو در استان هبی و یکی در تیانجین شهرداری ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در آن گزارش روزانه است.

در اینجا تحولات از سراسر جهان:

چین می یابد سنگین ویروس اثری در غذاهای دریایی و گوشت بخش پکن بازار مواد غذایی

پس از تازه Covid-19 عفونت های آب گرفتگی پکن چین مقامات تایید معاملات در بخش گوشت و غذاهای دریایی در پایتخت عمده فروشی مواد غذایی در بازار به شدت آلوده با جدید coronavirus مشکوک است که این منطقه در دمای پایین و رطوبت بالا ممکن است عوامل موثر بر آن. در نزدیک به یک هفته بیش از 100 نفر آلوده افزایش ترس از گسترده تر سرایت در چین است.

در میان بیمارانی که در Xinfadi بازار بیشترین خدمت در غذاهای دریایی و آبزیان محصول اصطبل به دنبال آن گوشت گاو و گوسفند بخش و بیماران از غذاهای دریایی بازار نشان داد علائم زودتر از دیگران وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی در چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

ساکنان پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این coronavirus فروشگاه میوه در باز هوا بازار در پکن روز شنبه, ژوئن 15 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

فلوریدا می بیند کمترین روزانه تعداد عفونت

اورلاندو سرمایه فلوریدا در ایالات متحده آمریکا روز شنبه گزارش داد 3,207 جدید کروناویروس موارد بیشترین افزایش روزانه از شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان AP گزارش شده است. رکورد قبلی — 2,783 موارد — شنبه رخ داده است. فلوریدا, وزارت بهداشت, به گزارش روز پنج شنبه 85,926 coronavirus موارد ایالت با حداقل 3,061 مرگ و میر.

وی مدت کوتاهی پس از مقامات فدرال نشان داد که بیش از 86,000 فلوریدا کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته یک قطره از تقریبا 30% از هفته گذشته به عنوان همه گیر مربوط به محدودیت ادامه داد: کاهش در سراسر دولت است.

فایل – در این مه 24, 2020, عکس فایل, بازدید کنندگان جمع آوری در ساحل در ساحل نیوپورت کالیفرنیا در طول شیوع کروناویروس. (عکس از آسوشیتدپرس)

که امیدوار است برای صدها میلیون دوز واکسن در سال جاری 2 میلیارد دلار در سال آینده

در پایان این سال, جهان ممکن است دریافت صدها میلیون دوز از coronavirus واکسن سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت:, و اضافه کرد که 2 میلیارد دوز ممکن است تولید تا پایان سال 2021 رویترز گزارش داد. این است که برنامه ریزی برای کمک به تصمیم می گیرید که باید دریافت اولین دوز یک بار واکسن تایید دانشمند ارشد Soumya Swaminathan گفت.

"من امیدوار هستم من خوشبین هستم. اما واکسن توسعه پیچیده و در انجام آن می آید با بسیاری از عدم قطعیت" او گفت:. "نکته خوب این است که ما بسیاری از واکسن ها و سیستم عامل به طوری که حتی اگر یکی از اولین نتواند یا دوم آنهایی که نتواند ما نباید امید را از دست بدهند ما نباید تسلیم." Swaminathan توصیف جاه طلبی برای صدها میلیون دوز از این سال به عنوان خوش, و امید برای به 2 میلیارد دوز بالا به سه نوع مختلف واکسن در سال آینده به عنوان یک بزرگ "اگر".

به عنوان نژاد برای واکسن جدید کروناویروس تشدید بسیاری از کشورهای ثروتمند در حال عجله به جلو از خط با قرار دادن پیشبرد سفارشات برای به ناچار به عرضه محدود به ضمانت خود شهروندان هستند واکسینه اول. (عکس از آسوشیتدپرس)

دیزنی لند در هنگ کنگ پس از بازگشایی در کاهش عفونت

هنگ کنگ دیزنی لند است بازگشایی پس از خاک چینی با ثبت یک کاهش عمده در coronavirus موارد آژانس خبری اسوشیتد پرس گزارش شده است. ترس از موج دوم این بیماری همه گیر از قوانین زیر شده اند اعمال شده:
* پیشبرد رزرو مورد نیاز خواهد بود و تنها محدود به حضور و غیاب خواهد بود مجاز در پارک.
* اجتماعی فاصله اقدامات از جمله اجتناب از مخلوط کردن با هم خانواده های مختلف در حال اجرا در خطوط, در, رستوران ها, در سواری و در مغازه ها در حالی که تمیز کردن و ضد عفونی افزایش خواهد یافت.
* بازدید کنندگان خود را بررسی درجه حرارت در ورودی و ملزم به پوشیدن ماسک در همه زمان ها در داخل پارک به جز زمانی که از خوردن و نوشیدن.
* بسیاری از بازدید کنندگان از خارج از خاک هنوز هم منع از ورود و دیزنی لند گفت: هر کسی که سفر در خارج از هنگ کنگ طی دو هفته گذشته خواسته خواهد شد که برای برنامه ریزی مجدد خود را ببینید.

بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, take a selfie در هنگ کنگ دیزنی لند در پنجشنبه 18 ژوئن 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

پکن حکم Covid-19 تست به عنوان اضطراب مردم با عجله به درمانگاه

پایتخت چین موظف است coronavirus آزمون برای هزاران نفر از مردم آن را به عنوان گسترش اقدامات در برابر شیوع جدید این بیماری در نیجریه گزارش شده است. ساکنان پکن شده اند عجله به درمانگاه برای آزمایشات داوطلبانه از آنجایی که موج جدیدی از عفونت های شاهد بود. در چند روز گذشته پکن آزمایش قرار گرفته است و بیش از 350 ، 000 مردم است.

"این بسیار دشوار است در حال حاضر گفت:" نوازنده چن Weiwen, 31 که برای بازدید از طرح های در جنوب غربی شهر چنگدو در مواجه با تاخیر به دلیل صبر کنید برای تست. "I don't mind انتظار اما پس از آزمون من نیاز به ترک در 7 روز وجود دارد و ممکن است یک پرواز من می توانم پس از آن."

کارگران در محافظ مناسب را روی حرارت مردم در COVID-19 تست سایت برای کسانی که به طور بالقوه در معرض شیوع کروناویروس در عمده فروشی مواد غذایی در بازار در پکن. (عکس از آسوشیتدپرس)

سیاه Covid-19 بيمار در آتلانتا بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود: CDC

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: مطالعه coronovirus بیماران در آتلانتا نشان داده است که بیماران به احتمال زیاد در بیمارستان بستری از سفید بيماران برجسته نژادی و نابرابری در ایالات متحده بهداشت و درمان در نظام سلامت اشاره کرد. در این مطالعه آمده است که حدود 79 درصد بیماران بستری برای coronavirus سیاه پوست بودند در حالی که 13 درصد که در سراسر شش شهری بیمارستان ها و درمانگاه های سرپایی در آتلانتا و جورجیا بین ماه های مارس و آوریل سال 2020 است.

محققان گفت: وجود یک ارتباط بین بودن و میزان بستری در آتلانتا و حتی زمانی که آنها برای کنترل بیماری های زمینه ای مانند دیابت.بستری بیماران تمایل به همسر, مرد سیاه و دارای شرایط اساسی گفت: محققان. آنها اضافه شده است که آمریکایی های سیاه و سفید بودند بیشتر احتمال دارد به خط مقدم صنعت یا ضروری کارگران خود را بالا بردن خطر برای عفونت کروناویروس.

بازتابی از یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت در پنجره یک فروشگاه در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی یکشنبه 17 ژوئن 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

دولت مصر نباید آزار و اذیت پزشکان: گروه حقوق

بین المللی و فعالان حقوق بشر در خواست مقامات مصری روز شنبه برای جلوگیری از کمپین "آزار و ارعاب" در برابر کارکنان مراقبت های بهداشتی که باید در انتقاد از دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر AP گزارش شده است. همیشه از این بیماری همه گیر آمار کشور, آن, بهداشت و درمان کارگران شکایت شده است از کمبود تجهیزات حفاظتی و تست تخت بیمارستان برای خط مقدم پزشکان.

"به جای حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با پرداختن به خود نگرانی های مشروع خود ایمنی و معیشت مقامات مصری در حال دست زدن به COVID-19 بحران با معمول خود را سرکوب تاکتیک" سازمان عفو بین الملل در بیانیه ای گفت. مصر ثبت کرده است بیش از 49,000 Covid-19 موارد از جمله 1,850 مرگ و میر. اما ماه گذشته مصر گفت: این کشور ممکن است realisitcally دیدن به عنوان بسیاری از 100,000 موارد است.

تخت بیمارستان در حال آماده دریافت COVID-19 بيمار در دانشگاه عین شمس بیمارستان صحرایی در قاهره مصر روز شنبه, ژوئن 17 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

ناسا بعدی مریخ افتخارات تیم پزشکی مبارزه با COVID

ناسا آینده مریخ است و ارج نهادن به تمام پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus نبرد در سراسر جهان است. با فقط یک ماه دیگر تا شروع این آژانس فضایی در روز چهارشنبه نشان داد یادبود صفحه متصل به رور به درستی به نام پشتکار. Rover تیم خواستار آن COVID-19 پشتکار ورق طراحی شده در چند ماه گذشته.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases مسافران می پوشد ماسک صورت به عنوان آنها می رسند در اصلی ایستگاه قطار در, فرانکفورت, آلمان. (عکس از آسوشیتدپرس)

سیاه و سفید ورق آلومینیوم 3-توسط-5 اینچ (8-توسط-13 سانتیمتر) را نشان می دهد سیاره زمین بالای کارکنان در هم پیچیده با یک مار نمادی از جامعه پزشکی است. مسیر فضاپیما نیز به تصویر کشیده شده است با منشاء خود را از کیپ کاناورال. "مراقبت های بهداشتی کارگران در خط مقدم جبهه ما را امن نگه داشتن در طول راه اندازی و آماده سازی گفت:" معاون مدیر پروژه Matt Wallace ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا ،

657 موارد در کشتارگاه در شیوع جدید در آلمان

مقامات منطقه ای در غرب آلمان گفت: تعداد COVID-19 موارد مرتبط به بسته بندی گوشت می آمد گیاهی افزایش یافته است به 657 قابل توجهی در منطقه سنبله برای یک کشور است که ثبت شده در سراسر کشور عفونت در پایین صدها نفر به تازگی. مقامات بهداشت در Guetersloh گفت که آنها دریافت کرده اند در مجموع 983 نتایج آزمون از کارگران در Toennies کشتارگاه در ردا-Wiedenbrueck. از آن 326 آزمایشات منفی بود.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases گورستان کارگران پوشیدن دنده محافظ در برابر جدید coronavirus, پیاده روی بعد از حمل تابوت از 72 سال مونیکا لاگوس به قبر او در Manantial گورستان در سانتیاگو, شیلی, دوشنبه, ژوئن 15 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

پس از شروع شیوع آلمان ثبت کرده است 188,474 تایید موارد COVID-19 و 8,844 مرگ و میر. عفونت رای به شدت کاهش یافته است پس از مقامات تحمیلی در سراسر کشور, اجتماعی, فاصله, قوانین, در مارس و روزانه مورد افزایش به حال به طور متوسط بین 300-400 در ماه ژوئن.

کره جنوبی گزارش 59 موارد به عنوان عفونت به طور پیوسته افزایش

کره جنوبی گزارش کرده است 59 COVID-19 موارد به عنوان عفونت به طور پیوسته افزایش سرمایه از منطقه که در آن نیمی از کشور را 51 میلیون نفر زندگی می کنند. ارقام پنج شنبه اعلام کرد با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را ملی caseload به 12257 از جمله 280 مرگ و میر.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases پیاده گذشته یک بیلبورد شامل نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با کلمه Aroha, معنی, عشق, در, Christchurch, New Zealand, دوشنبه, ژوئن 8 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

آژانس می گوید: 39 از موارد جدید در سئول و اطراف آن منطقه که در آن مقامات در حال تلاش برای جلوگیری انتقال میان افزایش فعالیت های اقتصادی و کاهش نگرش های اجتماعی و فاصله. هشت نفر در ارتباط بودند به ورود بین المللی. مقامات نگران هستند تجدید حیات این ویروس در چین می تواند بیشتر وارداتی موارد کره جنوبی به حداقل 1,379 موارد به ورود بین المللی است و نیاز به دو هفته قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور.

مکزیک پست بالا تر ویروس اعداد

مکزیک coronavirus موارد در ادامه به افزایش در نزدیکی سطح رکورد چهارشنبه به اذعان مقامات این کشور در فلات با چند نشانه هایی از کاهش حتی به عنوان اقتصاد شروع بازگشایی. وزارت بهداشت و درمان گزارش شده است که مورد تأیید افزایش 4,930 دوم-بالاترین افزایش روزانه به تاریخ برای رسیدن به یک جمع کل 1,59,793.

coronavirus, coronavirus news, corona news, coronavirus gloabal update, coronavirus worldwide cases, covid 19 usa, covid 19 russai, russai coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, cpronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, ccovid 19, coronavirus in usa, coronavirus in italy, coronavirus total cases یک مرد نمایش یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد پوشیدن پرستار اسکراب و ماسک صورت در Shoreditch منطقه شرق لندن در ادامه مقدمه ای از اقدامات را به انگلستان از coronavirus مستند 4 ژوئن 2020. (عکس از آسوشیتدپرس)

مرگ و میر افزایش 770 سومین روزانه تعداد پس از یک روز افزایش 1,092 و 816 در اوایل این ماه. کسانی که مرگ عوارض rivaled کسانی که از ایالات متحده است. مکزیک را به طور کلی مرگ و میر در حال حاضر در 19,080. هر دو مورد مرگ و بالغ هستند به وضوح undercounts چون مکزیک بسیار کمی تست.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن