Coronavirus جهانی به روز رسانی 21 ژوئن: صربستان, انجام, اروپا, اولین انتخابات پست lockdown; برزیل تلفات نزدیک به 50,000

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 21 ژوئن 2020 7:23:21 pm برزیل اینچ نزدیک به 50 ، 000 مرگ

توسط NEWSATROPAT در 1 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 21 ژوئن 2020 7:23:21 pm
برزیل اینچ نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر به عنوان جهانی مرگ و میر می ایستد در 464,465 به گفته جان هاپکینز شمارش. (AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: به عنوان coronavirus موارد عبور از 8.5 میلیون تعداد واقعی است که تصور می شود بسیار بالاتر به دلیل عدم coronavirus تست در برخی از جهان بدترین آمار مناطق. در آمریکا رئیس جمهور تهمت اشاره در کاهش آن تست و گفت این کشور در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر است.

ظهور موارد جدید در چین و کره جنوبی است که ضربه سخت برنامه های خود را برای بازگشت کامل به حالت عادی.

موارد همچنان به افزایش در بدترین ضربه کشورهایی مانند ایالات متحده و برزیل و هند و آفریقای جنوبی است. دیگر کشورها از جمله اسپانیا و بریتانیا و فرانسه در حال استراحت محدودیت و بازگشایی اقتصاد خود را.

برزیل اینچ نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر به عنوان جهانی مرگ و میر می ایستد در 464,465 به گفته جان هاپکینز شمارش.

اینجا بالای تحولات جهانی

اسپانیا به پایان می رسد آن 14 هفته مستند

اسپانیا به پایان رسید خود را مستند پس از 14-هفته DW گزارش شده است. با مرگ و میر بیش از 28,000 بیش از 245.000 عفونت اسپانیا یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار. اسپانیایی ها رایگان خواهد بود به سفر در سراسر کشور در حال حاضر است.

گردشگران از کشورهای شنگن می توانید وارد اسپانیا دوباره با مسافران از همه جا دیگری را مجاز از ژوئیه 1.

برخی از محدودیت ها باقی می ماند مانند پوشیدن ماسک در مغازه های فرودگاه ها و حمل و نقل عمومی خواهد reamain. مدارس باقی می ماند بسته تا سپتامبر.

بخوانید| مصر تلاش می کند به راه اندازی مجدد گردشگری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

صربستان انجام اروپا coronavirus انتخابات پست مستند

Serbians رفتن به پای صندوق های رای امروز به انتخاب یک پارلمان جدید در اروپا در اولین انتخابات پس از coronavirus مستندات در اثر برخی از 3 ماه به عقب.

در خارج از کشور 5.5 میلیون رای دهندگان بسیاری از انتظار می رود به جست و خیز رای گیری – تا حدودی به دلیل ترس از تبدیل شدن به آلوده.(عکس از آسوشیتدپرس)

به عنوان اقدامات احتیاطی مراکز رای گیری خواهد شد مجهز به facemasks و دست sanitisers. صربستان که دارای جمعیت 7.2 میلیون دلار است که تا کنون گزارش شده 12,803 تایید موارد COVID-19 و 260 مرگ و میر. آن را در میان اولین کشورهای اروپایی شروع به باز کردن مرزهای خود در 22 مه و همه مستند محدودیت را از آنجا برداشته شده است.

برزیل COVID-19 کشته و نزدیک به 50,000

COVID-19 بيمار دروغ تخت در یک بیمارستان صحرایی ساخته شده در داخل یک باشگاه ورزشی در سانتو آندره در حومه شهر سائو پائولو, برزیل شنبه, ژوئن 9, 2020. (AP Photo/Andre قلمدان)

برزیل سوابق حدود 50000 coronavirus مرگ و میر تا کنون به عنوان بحران عمیقتر در این کشور آمریکای لاتین. کشور گزارش 1,022 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه. در مجموع 49,976 مردم باید رسما از درگذشت COVID-19 در برزیل, با توجه به وزارت با مجموع 1,067,579 موارد تایید شده. واقعی تلفات اعتقاد بر این است بسیار بالاتر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کاهش سرعت در COVID-19 تست

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه گفت: او از ما خواست مقامات به سرعت پایین تست برای رمان coronavirus آن را "شمشیر دو لبه" است که منجر به بیشتر موارد در حال کشف.

ما در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد. "هنگامی که شما انجام تست تا حدی که میخوای پیدا کردن بیشتر مردم میخوای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک کمپین تجمع در تولسا.

در همین حال یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت بود بدیهی است که شوخی در مورد تماس خود را برای کاهش سرعت در تست.

Tulsa میزبان هزاران نفر برای مغلوب ساختن پیشی جستن در میان تجمع ویروس ترس

هزاران نفر از حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد تا در یک سالن پنج شنبه شب برای یک رالی است که بسیاری از ترس می تواند کمک به سوخت تعدادی از coronavirus موارد در برخی از مکان های نگرانی که پس از افزایش شش کارکنان, کمک به راه اندازی این رویداد آزمایش مثبت برای ویروس.

دولت و شهرستان در بخش بهداشت و درمان تاکنون نیروبخش برای امکان افزایش, تازه, موارد از بزرگ, هوای آزاد, تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر کشور برگزار شد.

استرالیا ویکتوریا گسترش وضعیت اضطراری

اورژانس در ویکتوریا است که در حال حاضر تمدید تا 19 جولای.(AP)

Victoria, استرالیا, دوم پرجمعیت ترین ایالت در روز یکشنبه تمدید آن در شرایط اضطراری برای چهار هفته بیشتر به عنوان تعدادی از coronavirus موارد همچنان به افزایش است. اورژانس در حال حاضر تا 19 جولای خواهد آمد و پس از آن دولت اعلام کرد که این امر reimpose محدودیت محدود کردن بازدید کنندگان به خانواده ها به پنج نفر و اجتماعات به 10 شروع دوشنبه.

مستند در فلسطین هستند. غرب بانک تمدید شد

رئیس جمهور فلسطین محمود عباس است تجدید coronavirus مستند در فلسطین حکومت مناطق غرب بانک برای یک ماه دیگر خبرگزاری فرانسه گزارش داد.

donald trump, trump, israel palestine, israel prime minister, mahmud abbas, trump palestine, world news, US news رئیس جمهور فلسطین محمود عباس

وضعیت اضطراری در محل پس از مارس 22 در حال حاضر آخرین حداقل تا ژوئن 5, رئیس جمهور اعلام کرد.

جانسون اعلام "یک متر به همراه" اجتماعی فاصله حکومت به انگلستان بازگشایی

Coronavirus LIVE Updates: Covid-19 situation worsening globally, warns WHO chief یک مرد نمایش یک نقاشی دیواری به تصویر می کشد پوشیدن پرستار اسکراب و ماسک صورت در Shoreditch منطقه از شرق لندن است. (Dominic Lipinski / PA طریق AP)

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام خواهد شد جدید "یک متر به همراه" قانون اجتماعی سوريه به عنوان کشور مجموعه ای برای بازگشایی, عصر ایران گزارش شده است. اعلام شده در روز سه شنبه و اعمال خواهد شد تمام سالن های ادارات و مدارس و بارها. این قانون را برای اجرا توسط 4 جولای.

چین و کره جنوبی گزارش عفونت های جدید

چین و کره جنوبی دو کشور است که موفق به پهن کردن منحنی های خود را شروع کرده اند گزارش تازه دور از موارد در یکی از آخرین هفته است. مقامات چینی گزارش جدید 25 مورد تأیید 22 در پکن و تست شده 23 میلیون در پایتخت تا حالا. پکن کمیسیون بهداشت به هیچ جزئیات که در آن آخرین موارد ممکن است سرچشمه گرفته است.

South Korea coronavirus cases, South Korea coronavirus second wave, coronavirus cases South Korea, World news, Indian Express کارگران ضد عفونی کردن یک قطار مترو در Gimpo کره جنوبی, Feb. 2020. (بلومبرگ)

کره جنوبی مقامات گزارش 48 مورد جدید از آن نصف شد و در پایتخت سئول 10 نفر در مرکز شهر Daejong نشان می دهد که ویروس پخش شد بیشتر به طور گسترده ای به عنوان تسهیلات اتفاق افتاده است.

آلمانی کشتارگاه ویروس موارد بیش از 1000

یک peta فعال تظاهرات با پوستر "خواندن کشتارگاه و کشنده حیوانات و کارگران" در مقابل Toennies کارخانه بسته بندی گوشت می آمد, اروپا, بزرگترین کشتارگاه که در آن آلمان بوندس ارتش کمک می کند تا به ساخت یک مرکز آزمون به کروناویروس در ردا-Wiedenbrueck آلمان روز شنبه, ژوئن 19 سال 2020 است. (AP Photo/مارتین Meissner)

تعدادی از کارگران آلوده در شیوع کروناویروس در یک کشتارگاه در آلمان افزایش یافته است به 1,029 از 803 موارد یک روز پیش از آن اما هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد قابل توجهی به جامعه است.

دولت منطقه ای است در قرنطینه همه 6,5000 کارگران در پردازش گوشت تسهیلات. بیش از 3000 کارگران تست شده اند تا کنون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن