Coronavirus جهانی به روز رسانی 19 جولای: رکورد سنبله در موارد برای دومین روز; Bolsonaro می گوید محدودیت 'خفه' برزیل اقتصاد

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 19 سال 2020 12:12:26 pm یکشنبه, بیش از 14.3 میلیون c

توسط NEWSATROPAT در 29 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 19 سال 2020 12:12:26 pm
یکشنبه, بیش از 14.3 میلیون coronavirus عفونت های ثبت شده در سراسر جهان است. (AP Photo/Rajanish Kakade)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: برای دومین روز متوالی, سازمان بهداشت جهانی گزارش داد یک رکورد سنبله در جهانی covid-19 موارد با 259,848 موارد جدید در 24 ساعت گذشته. بسیاری از موارد جدید گزارش شده از ایالات متحده و هند و برزیل و آفریقای جنوبی.

این مرگ و میر افزایش 7,360 بزرگترین واحد-روز افزایش مرگ و میر پس از 10 مارس. نزدیک به 600000 نفر فوت کرده اند از این ویروس تا کنون. مرگ و میر شده اند رو به افزایش به طور متوسط از 4,800 یک روز در ماه جولای. یکشنبه, بیش از 14.3 میلیون coronavirus عفونت های ثبت شده در سراسر جهان است.

اینجا بالای تحولات جهانی

ما مرگ و میر پیشی بگیرد 140,000 به عنوان همه گیر بدتر

با بیش از 140,000 مرگ و میر گزارش شده تا شنبه عفونت گراف در ادامه به افزایش 43 از 50 ایالت آمریکا است.این کشور در حال از دست دادن حدود 5000 نفر در هر هفته.

یک داروساز کار می کند در حالی که با پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در المهرست محله در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. (عکس از استفانی کیت/گتی ایماژ)

در سخت ترین ضربه آمریکا و شهرستانهای مکان برای ذخیره بدن آنها دشوار است برای پیدا کردن به عنوان morgues را پر کنید تا. مثلا ققنوس آوردن در 14 کولرهای به نگه دارید تا 280 بدن و بیش از دو برابر ظرفیت سردخانه جلوتر از انتظار افزایش coronavirus مرگ و میر در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه. به طور مشابه, سن آنتونیو و Bexar شهرستان در تگزاس موفق به دریافت 5 یخچال تریلر به فروشگاه تا 180 بدن.

چین در استان سین کیانگ گزارش 13 مورد جدید

World Bank to investigate if China loan funded Muslim detention camps سین کیانگ پایتخت اعلام اورژانس پس از 16 مورد جدید گزارش شده در 18 جولای.(فایل)

چین تا کنون غرب سین کیانگ استان تا حد زیادی دست نخورده توسط این ویروس قبل از, به گزارش 13 مورد جدید از این استان سرمایه ارومچی. دیروز Urmuqi اعلام اورژانس پس از 16 عفونت های جدید به نور آمد. همانطور که از شنبه, سرزمین اصلی چین بود 83,660 تایید coronavirus موارد ملی اقتدار بهداشت گفت. مرگ و میر باقی مانده در 4,634.

مکزیک گزارش یک رکورد 7,615 جدید covid-19 موارد

ثبت یک رکورد دیگر روزانه سنبله در coronavirus موارد مکزیک در روز شنبه گزارش داد 7,615 تازه عفونت در نظر گرفتن مجموع شمارش در کشور به 338,913, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد. از نظر مرگ و میر در مکزیک تلفات اینچ نزدیک به 40 ، 000 علامت با 38,888 زمان مرگ و میر 578 گزارش در 24 ساعت گذشته.

پوئبلا کارکنان دولت رسیدگی کوزه برگزاری خاکستر مکزیکی که در آمریکا از COVID-19 عوارض طی مراسمی که در آن باقی مانده از 105 مکزیکی که در آمریکا از کروناویروس جدید تبدیل شد و بیش به خانواده خود را در پوئبلا, مکزیک دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است.(AP Photo/Fernando للنو)

تعداد واقعی عفونت هستند به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر از آمار رسمی دولت گفت.

"ما انتظار داریم که به یک بیماری همه گیر بنابراین ما مجبور به تغییر عادات شخصی و محافظت از خودمان را از خطر"دولت مکزیک سر اپیدمیولوژی خوزه لوئیس Alomia گفت.

استرالیا ویکتوریا علائم 2 هفته از سه رقمی سنبله در موارد

coronavirus, coronavirus news, covid 19 news, corona news, covid 19 usa, covid 19 russia, russia coronavirus, usa coronavirus cases, spain coronavirus, coronavirus us, us coronavirus news, covid 19 tracker, italy coronavirus news, india coronavirus news, coronavirus latest update, coronavirus today update, corona cases worldwide پلیس توقف رانندگان در یک ایست بازرسی در پاسخ به ایالت ویکتوریا افزایش بیماری کروناویروس (COVID-19) موارد و نتیجه حومه مستندات در ملبورن استرالیا 2 ژوئیه سال 2020 است. AAP تصویر/دانیل Pockett از طریق رادیو فردا

استرالیا به عنوان دومین پرجمعیت ترین دولت مشخص شده دو هفته از سه رقمی افزایش جدید کروناویروس موارد Melbournians نمی پوشیدن پوشش صورت جریمه خواهد شد 200 دلار استرالیا گفت: ویکتوریا برتر Daniel Andrews. "ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در ویکتوریا و بالقوه در دیگر نقاط کشور برای یک زمان بسیار طولانی" اندروز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ویکتوریا که قرار است نزدیک به 5 میلیون نفر به یک جزئی 6-هفته مستند در جولای 9, گزارش 363 موارد جدید یکشنبه پس از 217 موارد قبلی در روز است.

Coronavirus محدودیت "خفه" برزیل اقتصاد می گوید Bolsonaro

Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus در جولای 7.رویترز/آدریانو ماچادو/فایل عکس

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت: مستند اقدامات و محدودیت های دیگر استفاده می شود برای جلوگیری از گسترش coronavirus باید "خفه" اقتصاد کشور است. "بدون حقوق و شغل مردم می میرند" و "مستند جان" گفت: با اشاره به کشورهای که محدودیت های تحمیل شده.

Bolsonaro مورد انتقاد قرار گرفته است و زمان دوباره برای کم اهمیت جلوه دادن coronavirus و موازین اجتماعی فاصله اقدامات با وجود افزایش مداوم تجربه جهانی دوم بدترین آمار کشور است.

نظرات خود را در زمانی که در برزیل انتظار می رود که اقتصاد به قرارداد 6.4 درصد در سال جاری برخورد با این بیماری همه گیر. Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus در جولای 7.

سران اتحادیه اروپا تمدید یک روز پس از بن بست بیش از covid طرح بازیابی

اتحادیه اروپا در روز شنبه تمدید نشست خود را با یک روز را به عنوان کشور می گویند که آنها در نهایت به ساخت یک معامله برای بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق اتحادیه اروپا گفت.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل راست استقبال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ با یک آرنج دست انداز در طول یک جلسه میز گرد در نشست سران اتحادیه اروپا در بروکسل جمعه 17 جولای سال 2020 است. (استفانی Lecocq در استخر, عکس از طریق AP)

اتحادیه اروپا تخمین زده می شود به قرارداد 8.3 درصد در سال جاری با توجه به همه گیر با توجه به آخرین پیش بینی. حدود 135.000 از شهروندان خود را از درگذشت COVID-19.

اسرائیلی ها در اعتراض به دولت را از دست داده و coronavirus

اسرائیل به معترضان برگزاری علائم در طول یک تظاهرات در برابر فساد و به بیرون ریختن خشم خود را در وضعیت اقتصادی میان coronavirus همه گیر در تل آویو, اسرائیل, روز شنبه, ژوئیه 18 سال 2020 است. نشانه ها در زبان عبری به عنوان خوانده شده: "از ما تغذیه می شوند." (AP Photo/سباستین Scheiner)

اسرائیلی ها را دور خود جمع بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اقامت در روز شنبه به عنوان اعتراض نصب شده علیه او به اتهام فساد و دست زدن به او از coronavirus بحران در کشور است.

صدها نفر در راهپیمایی در خیابان های بیت المقدس خواستار نتانیاهو استعفا به عنوان کشور شاهد یک افزایش شدید در coronavirus موارد و بیکاری است. پلیس با استفاده از خودروهای آب برای متفرق کردن جمعیت و بازداشت حداقل 2 نفر.

در تل آویو هزاران نفر جمع شده بودند در یک تجمع خواستار کمک دولت به کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.

© IE آنلاین Media Services Pvt Ltdtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن