Coronavirus جهانی به روز رسانی 17 ژوئن: ما coronavirus مرگ و میر پیش افتادن از تلفات آمریکا در جنگ جهانی 1

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 17 ژوئن 2020 1:47:22 pm پزشکان با توجه به یک Covid-19 بی

توسط NEWSATROPAT در 28 خرداد 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 17 ژوئن 2020 1:47:22 pm
پزشکان با توجه به یک Covid-19 بیمار است.(AP)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: افزایش موارد جدید عفونت و خوشه های افزایش ترس از جهانی دوم موج حتی به بیش از 8.1 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده می شوند. نزدیک به 4 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که بیش از 443,000 فوت کرده اند پس از وقوع.

تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته و تعداد نظامی آمریکایی کشته در جنگ جهانی 1. حداقل پنج ایالت آمریکا شاهد یک رکورد در افزایش موارد و hospitalisations به عنوان کشور تسریع بازگشایی اقتصاد آن است.

در سراسر تالاب های آمریکای لاتین و منطقه است که به سرعت نزدیک به 4 میلیون مارک حتی به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به سرعت و بدتر که مدیر منطقه ای برای آمریکا, Carissa اتین گفت.

و در آسیا در پکن معرفی کشت از اقدامات سختگیرانه مانند لغو پرواز پس از ظهور جدید خوشه.

در اینجا این تحولات از سراسر جهان

رکورد سنبله در coronavirus موارد در آمریکا

به عنوان ایالات تسریع در بازگشایی تعدادی از hospitalisations نیز افزایش به بالاترین رکورد. (AP Photo/مایکل پروست)

تازه coronavirus موارد آمار یک رکورد در آریزونا و فلوریدا, اوکلاهما, اورگان و تگزاس روز سه شنبه نمایشگاه یک روند رو به افزایش در موارد جدید برای دومین هفته متوالی. به عنوان ایالات تسریع در بازگشایی تعدادی از hospitalisations نیز افزایش به بالاترین رکورد.

پس از یک موج جدید در پکن پروازها لغو و مدارس بسته

چین سرمایه شاهد افزایش اندکی در coronavirus موارد شنبه آن را به عنوان مبارزه با شیوع جدید پس از تقریبا دو ماه. پکن معرفی کرده است موجی از محدودیت های جدید از جمله لغو بیش از 60 پروازهای تجاری در داخل و خارج از شهر به خصوص از مناطق که گزارش موارد است. پکن عضو کمیسیون آموزش دستور تعطیلی مدارس برای متوقف کردن موج جدید در مورد.

china coronavirus cases, beijing fresh covid cases, coronavirus cases china, beijing covid emergency response, coronavirus case beijing مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر جدید کروناویروس توقف در یک ایست بازرسی در خارج از Xinfadi عمده فروشی مواد غذایی در بازار منطقه در پکن. (AP)

پکن گزارش 31 مورد از 27 روز قبل در شیوع است که در درجه اول مربوط به یک عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

نیوزیلند PM اختصاص نظامی برای نظارت بر مرز اقدامات قرنطینه

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio اختصاص داده است یک رهبر نظامی برای نظارت بر مرز قرنطینه اقدامات پس از آنچه او به عنوان یک غیر قابل قبول شکست توسط مقامات بهداشتی در اجازه می دهد دو زنانی که در بازگشت از لندن به ترک قرنطینه قبل از آنها تا به حال تست شده برای ویروس.

Jacinda protocol wine studio صحبت می کند به رسانه ها در تاریخ 17 ژوئن پس از دو مورد جدید گزارش شده است. (AP)

قبل از دو مورد جدید این کشور اعلام شد به عنوان coronavirus رایگان پس از گزارش هر مورد برای بیش از 3 هفته است.

دگزامتازون مواد مخدر ارائه می دهد برخی از امید به عنوان موارد افزایش

یک داروساز نمایش یک جعبه دگزامتازون در Erasme بیمارستان در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع برسلز, بلژیک در ژوئن 16 سال 2020 است. رویترز/ایو هرمان

محققان در انگلستان روز شنبه اعلام کرد که اولین شواهد از مواد مخدر است که می تواند در بهبود COVID-19 بقا. این داروی دگزامتازون است ارزان و به طور گسترده ای در دسترس استروئید است که کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به درمان با دستگاه تنفس و 20 درصد در کسانی که فقط نیاز به اکسیژن اضافی. با این حال این دارو به نظر نمی رسد برای کمک به مردم با کمتر جدی علائم.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مواد مخدر بزرگترین و در عین حال دستیابی به موفقیت در درمان coronavirus.

در ضمن اسرائیل امضاء کرده است به توافق با مدرن Inc برای آینده خرید یک پتانسیل coronavirus واکسن در مورد این شرکت موفق در توسعه آن است.

سنگاپور برای شروع آزمایشات انسانی واکسن در ماه اوت

سنگاپور دانشمندان آزمایش یک COVID-19 واکسن از ما شرکت Arcturus درمان برنامه ریزی برای شروع آزمایشات انسانی در ماه اوت پس از نشان دادن امیدوار پاسخ در موش سوری.

این واکسن در حال ارزیابی در سنگاپور آثار نسبتا-تست نشده Messenger RNA (mRNA) تکنولوژی که دستور سلول های انسانی را خاص coronavirus پروتئین است که برای تولید یک پاسخ ایمنی است.

برخی دیگر از تحولات مهم

  • رئیس جمهور هندوراس, خوان اورلاندو هرناندز گفت: او بوده است آزمایش مثبت از coronavirus اما بلافاصله ارائه اطلاعات بیشتر است.
  • تایلند گزارش جدید کروناویروس موارد و مرگ و میر شنبه, مارک 23 روز متوالی بدون هیچ گونه محلی انتقال است.
  • آفریقای جنوبی گزارش داد رکورد عفونت بیش از آخر هفته دو هفته پس از کسب و کار و خانه عبادت بازگشایی شد.
  • مصر گزارش داد این کشور بالاترین تک روز شمار تلفات با 97 مرگ و میر در روز دوشنبه.
  • اسرائیل مقامات بهداشت ترس افزایش از 200 مورد در هر روز به ميزان عفونت به طور پیوسته بالا می رود زیر مستند تسهیلات
  • برزیل گزارش یک رکورد 34,918 جدید کروناویروس موارد در روز سه شنبه به عنوان دومین بدترین آسیب دیده کشور در جهان است که به سرعت نزدیک به 1 میلیون مارک.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de