Coronavirus جهانی, به روز رسانی, 05 جولای: ما نرخهای زیر 50,000 موارد; ایران حکم ماسک به حملۀ مجدد ویروس

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 5 سال 2020 10:26:35 pm مسیحیان با پوشیدن ماسک های

توسط NEWSATROPAT در 15 تیر 1399
توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: ژوئیه 5 سال 2020 10:26:35 pm
Coronavirus Global Updates, 05 July: WHO ends HCQ trial for Covid-19 patients مسیحیان با پوشیدن ماسک های صورت استفاده از ضد عفونی کننده دست قبل از حضور در یک سرویس در Yoido کلیسای انجیل کامل در سئول کره جنوبی روز شنبه, 5 جولای سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

Coronavirus جهانی به روز رسانی: بیش از 11.29 میلیون تایید موارد coronavirus سراسر جهان گزارش شده و حداقل 5,29,505 که مردم به دلیل بیماری رویترز گزارش داد. ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 استقلال روز آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع. ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) گفته است که با پایان دادن به یک محاکمه به اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا Covid-19 بيمار. چه کسی گفت که شنبه آن را "پذیرفته توصیه" از کمیته نظارت بر دادگاه به قطع تست هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر یک داروی ترکیبی استفاده می شود برای درمان HIV/AIDS. آن گفت: بررسی نتایج موقت نشان داد هیدروکسی کلروکین و لوپیناویر/ریتوناویر "تولید کمی و یا بدون کاهش در مرگ و میر در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار که در مقایسه با استاندارد مراقبت" بیشتر و اضافه کرد که در حالی که وجود دارد هیچ "شواهد" از افزایش مرگ و میر برای بیماران بستری با توجه به مواد مخدر وجود دارد "برخی مربوط به ایمنی سیگنال های بالينی و يافتههای آزمايشگاهی" از همراه trial.

ایتالیا گزارش شیب در ویروس موارد پس از 5 روز

پس از پنج روز مستقیم از افزایش تعداد روز به روز تایید COVID-19 نفر در ایتالیا غوطه ور.

با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام در یکشنبه 192 موارد ثبت شد در حالیکه در 24 ساعت نسبت به 235 در چهار چوب خط حساب کردن.

تغذیه برخی از کسانی که اخیر افزایش نگران مقامات گفته بودند که نقاط سرایت سرزنش در افراد آلوده ورود به ایتالیا. در میان آنها یک تاجر در شمال ایتالیا که در زمان بیمار پس از رانندگی از سفر در صربستان اما با وجود یک تب با حضور در مراسم تشییع جنازه و یک جشن تولد در مدت کوتاهی پس از او به خانه بازگشت. که در حال حاضر در بیمارستان بستری و در بخش مراقبت های ویژه.

توکیو فرماندار برنده 2 ترم رو با دست زدن به ویروس

توکیو Gov Yuriko Koike برنده دور دوم به سر پایتخت ژاپن رو به یک پیروزی در انتخابات روز یکشنبه برای حمایت عمومی برای دست زدن به coronavirus با وجود بحران های اخیر افزایش عفونت است که نگرانی از تجدید حیات این بیماری است.

در پیروزی او سخنرانی Koike اولین زن منجر به توکیو متعهد به ادامه اقدامات برای حفاظت از این شهر 14 میلیون نفر در میان همه گیر خواستار آن او اغلب با فشار دادن وظیفه است. در حال حاضر بسیار مهم است زمان برای آماده شدن برای موج دوم ممکن است و من ادامه خواهد داد به بصورتی پایدار و محکم گام," او گفت:.

ژاپنی, عمومی, پخش NHK گفت: خروج آن انتخابات نشان داد که 74 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی Koike با 63 درصد گفت: آنها تایید شده از اداره coronavirus بحران است. Koike, 67, جانباز محافظه کار بوده و در کلید دولت و حزب حاکم, پست, است و به عنوان یک نامزد بالقوه برای موفقیت نخست وزیر شینزو آبه که مدت او به پایان می رسد در ماه سپتامبر 2021.

ایران حکم ماسک به حملۀ مجدد ویروس

ایران روز یکشنبه برقرار اجباری ماسک-پوشیدن به عنوان ترس سوار کردن بیش از تازگی خونتان و میر گزارش شده از coronavirus حتی به عنوان آن را به طور فزاینده ای shrugs خطر COVID-19 بیماری را باعث می شود.

آیت الله علی خامنه ای علنی یک تصویر از خود را در یک ماسک در روزهای اخیر اصرار هر دو عمومی و مقامات جمهوری اسلامی از 80 میلیون نفر به آنها را می پوشند برای جلوگیری از این ویروس را گسترش. اما رای گیری افکار عمومی و پیاده روی را از طریق هر یک از خیابان های تهران نشان می دهد گسترده احساس بی تفاوتی بیش از یک بیماری همه گیر که دیدم ایران در ماه فوریه در میان اولین کشورهای زده پس از چین است. آیا ریشه در خستگی اخراج و یا اعتقاد به سرنوشت است که بی تفاوتی ترس ایران و مقامات بهداشت عمومی به صدور طور فزاینده ای هشدار دادند.

"اجازه بدهید من اول تشکر ما مردم بزرگ" یک کارگر بهداشت در hazmat کت و شلوار در یک راهرو بیمارستان sarcastically دم در یکی از تاریک تلویزیون دولتی نقطه. شما دست در دست با coronavirus را شکست داد ما!

قوانین جدید علامت گذاری نقطه عطفی برای ایران که تلاش کرده است در تلاش برای تعادل استانی مستندات برای جلوگیری از این ویروس را گسترش با ترس از به تاخیر انداختن یک اقتصاد در حال حاضر تلاش ما پس از تحریم امریکا یک جانبه خروج در سال 2018 از تهران هسته ای ایران با قدرت های جهان.

نخست وزیر بریتانیا به رهبری بریتانیا گسترده clap به علامت NHS 72 سالگرد

نخست وزیر بوریس جانسون منجر خواهد شد در سراسر کشور clap به علامت 72 سالگرد دولتی خدمات بهداشت ملی (NHS) در روز یکشنبه.

انگلیسی عمومی در حال تشویق به عضویت در این دور از کف زدن در 1700 ساعت (به وقت محلی) برای همه بیمه خدمات درمانی کارگران مشاغل کلیدی که کمک به صرفه جویی در زندگی در طول coronavirus بیماری همه گیر. "هفتاد و یک بار قبل از ما خدمات بهداشت ملی مشخص شده سالگرد تاسیس خود را اما هرگز در شرایطی کاملا شبیه به این گفت:" جانسون در یک پیام ویدئویی در توییتر.

"این سال ما دیده ایم نه تنها بزرگترین چالش بیمه خدمات درمانی تا کنون با آن روبرو بلکه بی سابقه فوران محبت و حمایت آن نهاد.

"هفته پس از هفته میلیونها و دهها میلیون نفر از مردم گرفته اند به درب خانه خود صف خیابان لنت precariously از رنگین کمان-bedecked ویندوز به کف زدن دست های خود پز و نشان دادن قدردانی خود را برای بیمه خدمات درمانی گفت:" در اشاره به رنگین کمان نماد حمایت از مالیات دهندگان بودجه خدمات سلامت.

نخست وزیر بریتانیا گفت که سه حرف نمی فقط پایه برای خدمات بهداشت ملی اما برای یک ایده و مجموعه ای از ارزش ها که بهداشت و درمان باید در دسترس و مقرون به صرفه برای همه, با کمک از همه. "به عنوان نخست وزیر و من"با افتخار داده اند NHS 34 میلیارد پوند بودجه و افزایش آن در دهه ساخته شده و مطمئن شوید که آن را تا به هر پنی آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس" او اضافه کرد که او آرزو "با نشاط" 72 ساله موسسه بسیار تولدت مبارک.

در پیام ویدئویی خود, شاهزاده چارلز صحبت از قدردانی و غرور برای "هزینه فداکاری" از کارکنان بیمه خدمات درمانی.

تهمت و سرزنش چین 'پنهان کاری cover-up' برای گسترش COVID-19

چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو برای آن "پنهان کاری فریب و پوشش" است که اجازه آن را به گسترش coronavirus سراسر جهان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: راجع در پکن بیش از دست زدن به آن از COVID-19 شیوع.

پرداختن به این کشور برای دومین بار به عنوان بسیاری از روز به مناسبت 244th استقلال روز شنبه با رئیس جمهور تهمت تبلیغ کشور "پیشرفت" در برابر COVID-19 با وجود بیماری در سراسر کشور افزایش تعداد coronavirus موارد است.

"ما باید تولید رکورد مصنوعی. ما باید بیشترین و بهترین تست در هر نقطه در جهان است. ما در حال تولید لباس و ماسک و تجهیزات جراحی در کشور ما است. آن را تقریبا به طور انحصاری ساخته شده در سرزمین های خارجی به ویژه چین که جالب اینجاست که این ویروس و دیگران آمد از او گفت:" در سخنرانی خود از چمن های کاخ سفید است.

"چین پنهان کاری فریب و پوشش مجاز آن به گسترش در سراسر جهان 189 کشور و چین باید برگزار شود و به طور کامل پاسخگو," او گفت: یک بار دیگر متهم پکن از پوشش شیوع بیماری همه گیر.

ما نرخهای زیر 50,000 جدید کروناویروس موارد

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, covid 19 india, corona india, coronavirus india, coronavirus india news,coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus global update, coronavirus worldwide cases, indian express کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف.

ایالات متحده غوطه ور تحت 50,000 جدید کروناویروس موارد برای اولین بار در چهار روز با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان ترس جشن برای ژوئیه 4 استقلال روز آخر هفته را عمل می کنند مانند موشک سوخت کشور افزایش شیوع.

دانشگاه جانز هاپکینز شمارش 45,300 جدید عفونت کروناویروس در آمریکا در روز شنبه پس از سه روز که در آن روزانه تعداد رسیده به عنوان بالا به عنوان 54,500 موارد جدید. این رقم پایین تر در شنبه لزوما به این معنی نیست وضعیت در ایالات متحده در حال بهبود است به عنوان آن می تواند به دلیل کاهش گزارش در یک روز تعطیل ملی.

ایالات متحده دارای بیشترین عفونت ها و ویروس های مربوط به مرگ و میر در جهان, با 2.8 میلیون نفر و حدود 130,000 مرده با توجه به دانشگاه. کارشناسان می گویند درست و میر از این بیماری همه گیر است که به طور قابل توجهی بالاتر با توجه به افرادی که فوت کرد قبل از آنها تست شده و از دست رفته در موارد خفیف. برای نشان دادن چقدر تند فعلی عفونت منحنی است که در ایالات متحده آمریکا کشور شد گزارش زیر 20,000 عفونت های جدید در روز اخیرا در ژوئن 15.

روسیه coronavirus موارد در نزدیکی 7,00,000

روسیه روز یکشنبه گزارش داد 6,736 موارد جدیدی از کروناویروس بالا بردن سراسر کشور شمارش به 6,81,251, رویترز گزارش داد. مقامات گفت که 134 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 10,161.

بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز در آفریقای جنوبی

برای اولین بار در آفریقای جنوبی گزارش داد بیش از 10 ، 000 مورد Covid-19 در یک روز آسوشیتد پرس گزارش داد.

این کشور در حال حاضر بیش از 187,977 موارد coronavirus بالاترین در هر کشور آفریقا با حدود 3000 مرگ و میر. آفریقا حدود 450,000 موارد تایید شده تا کنون.

موارد همچنان به افزایش در استان Gauteng صفحه اصلی ژوهانسبورگ و پرتوریا پایتخت که حدود یک سوم از این کشور در مجموع عفونت.

مکزیک سبقت فرانسه به پنجمین مرگبارترین شیوع ویروس

Coronavirus Global Updates, 05 July: WHO ends HCQ trial for Covid-19 patients کارگران با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت و چهره سپر صبر کنید برای مشتریان در یک رستوران در شهر مکزیک.

مکزیک گزارش روزانه ظهور 523 Covid-19 مرگ و میرآوردن مجموع به 30,366 و ساخت آن جهان پنجم-مرگبارترین کشور برای Covid-19.

مجموع موارد افزایش رکورد 6,914 به 252,165 با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط وزارت بهداشت شنبه شب. مکزیک پیشی گرفت و اسپانیا و فرانسه این هفته به عنوان همه گیر تلفات در کشور ادامه داد: به کوه. داده ها می تواند منعکس کننده شماره علاوه بر 24 ساعت آن را به عنوان طول می کشد وزارت بهداشت طولانی تر است که برای کامپایل کردن داده ها.

بیش از 200 مورد جدید در آلمان

Coronavirus Global Updates, 05 July: WHO ends HCQ trial for Covid-19 patients وزیر Mevlut Cavusoglu راست و آلمان"s وزیر خارجه Heiko Maas, پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش coronavirus صحبت می کنند پس از یک نشست در برلین. (وزارت امور خارجه ترکیه از طریق AP/فایل)

تعداد موارد تایید شده در آلمان افزایش یافت 239 روز یکشنبه برای رسیدن به یک کل از 196,335 داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد. گزارش مرگ و میر افزایش به 9,012 با چوب خط نشان داد.

فلوریدا و تگزاس گزارش ثبت افزایش روزانه در تایید موارد

Coronavirus Global Updates, 05 July: WHO ends HCQ trial for Covid-19 patients Black Lives Matter معترضان وارد یک تجمع در برابر محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر فینیکس, آریزونا, ایالات متحده 4 ژوئیه سال 2020 است. (رویترز)

فلوریدا و تگزاس در آمریکا که به عنوان ظهور آخرین نقاط از شیوع کروناویروس در ایالات متحده هر دو گزارش رکورد روزانه را افزایش می دهد در تایید موارد Covid-19 روز شنبه به عنوان بسیاری از 20,000 موارد در همه, رویترز گزارش داد.

تگزاس ثبت نام تمام زمان بالا در تعداد افراد بستری شدن coronavirus 7,890 بیماران پس از 238 جدید پذیرش در 24 ساعت گذشته, در حالی که نیویورک کانون شیوع ماه پیش گزارش داد فقط 844 hospitalisations در شنبه کنون زیر تقریبا 19,000 تخت اشغال شده توسط Covid-19 بيمار در اوج بحران است.

فلوریدا را تایید coronavirus موارد افزایش رکورد 11,458 در شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: به مناسبت دومین بار در سه روز است که آن caseload شروع به پریدن کرد 10,000 در 24 ساعت. موارد در تگزاس در ضمن افزایش یک رکورد 8,258 موارد در روز شنبه. کارولینای شمالی کارولینای جنوبی, آلاسکا, Missouri, آیداهو, تنسی و آلاباما تمام ثبت نام های جدید روزانه اوج در روز جمعه.

با وجود افزایش تعداد عفونت متوسط روزانه ما مرگ و میر به تدریج کاهش یافته و در هفته های اخیر.

ویکتوریا گزارش 74 موارد جدید

استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 74 موارد جدید Covid-19 پس از گزارش 108 موارد جدید در روز شنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

برتر Daniel Andrews اعلام کرد یک مستند نه درونی عمومی شهرستان مسکن بلوک متشکل از 3000 نفر که در آن 27 نفر شناسایی شد.

کره جنوبی گزارش بیش از 60 مورد جدید

کره جنوبی گزارش داد بیش از 60 مورد جدید از coronavirus برای سومین روز متوالی به عنوان ویروس گسترش فراتر از بیشتر سئول منطقه آسوشیتد پرس گزارش داد.

کره و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) یکشنبه گفت: آن را تایید کرده است 61 موارد جدید آوردن این کشور به طور کلی شمارش به 13,091 با عنوان بسیاری از 283 مرگ و میر. کره جنوبی گزارش شده 63 مورد جدید در هر دو شنبه و پنج شنبه.

KCDC گفت: 43 به تازگی موارد گزارش شده بودند به صورت محلی آلوده در حالی که دیگر 18 در ارتباط بودند به ورود بین المللی. آن را بیشتر گفت که 41 43 نفر زن بودند یا از Seoul metropolitan area یا دو مرکزی شهرهای گوانگجو و Daejeon.

چین گزارش 8 مورد جدید از Covid-19

مقامات چینی را تایید کرد 8 جدید Covid-19 موارد در یکشنبه آسوشیتد پرس گزارش داد.

پایتخت چین تا به حال دو مورد جدید هفتم راست بعد از تک رقمی را افزایش دهد. مقامات تایید کرده اند 334 عفونت های جدید در این شهر شیوع بیماری که تشخیص داده شد حدود سه هفته پیش.

چین گزارش کرده است 83,553 موارد coronavirus و 4,634 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر برای اولین بار آغاز شد و در اواخر ماه دسامبر سال گذشته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب