کنگره وزن انتخاب: برو 'بزرگ' در ویروس کمک و یا ضربه 'مکث'

توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده: مه 26, 2020 3:25:39 pm به عنوان سوال کوه بیش واشنگتن نقش مناسب آن را

توسط NEWSATROPAT در 6 خرداد 1399
توسط: AP | واشنگتن | منتشر شده: مه 26, 2020 3:25:39 pm
Trump’s aggressive advocacy of malaria drug divides medical community به عنوان سوال کوه بیش واشنگتن نقش مناسب آن را تست توانایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره به انجام کار درست. (AP)

کنگره است که در یک تقاطع در coronavirus بحران, کشتی بیش از اینکه به "بزرگ" به عنوان مجلس نانسی پلوسی می خواهد برای آینده امداد لایحه یا ضربه "مکث" به عنوان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اصرار دارد.

آن لحظه ای تعیین کننده برای احزاب سیاسی به سمت انتخابات و یکی است که بر معیشت بی شماری از آمریکایی ها به طور ناگهانی وابسته به دولت فدرال است. میلیاردها دلار کمک های دولت مزایای بیکاری و منابع بهداشتی در معرض خطر هستند.

به عنوان سوال کوه بیش واشنگتن نقش مناسب آن را تست توانایی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره به انجام کار درست.

"اینها ابدی بحث در تاریخ آمریکا" گفت: Richard Sylla یک استاد بازنشسته اقتصادی و مالی تاریخ در دانشگاه نیویورک. "این کمی مانند آنچه اندرو همیلتون مواجه شد در سال 1790", او گفت:, توصیف طرح جدید دولت فدرال فرض کنیم جنگ انقلابی بدهی های آمریکا با وجود اعتراضات اتحادیه اروپا ، آن بود که او گفت: به عنوان همیلتون قاب آن "قیمت آزادی."

به عنوان مذاکرات توسعه در کاپیتول هیل coronavirus پاسخ کنگره ارائه می دهد یک فرصت برای شکل دادن به کشور پس از همه گیر آینده بلکه حمل خطر تکرار اشتباهات گذشته بحران از جمله 2008-09 رکود اقتصادی که تاریخ نمی توان به راحتی فراموش کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل نشسته اند در اواخر هفته گذشته در مراحل بعدی پس از رد پلوسی ، دموکراتیک بلندگو تنظیم جدول با عبور از جارو 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه که شامل 1 تریلیون دلار برای تقویت متحده و شهرستانها برای جلوگیری از شهرداری اخراج 1200 دلار حق الزحمه به آمریکایی ها و دیگر کمک های اولیه.

"ما انجام داده اند می تواند بزرگتر", پلوسی گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه اخیر است.

با بیش از 38 میلیون تعداد مدعیان بیکاری خواه پاسخ در مراکز ضربه-شروع اقتصاد به کاهش نیاز به بیشتر مداخله فدرال. جمهوری خواه اولویت هستند و برای جداسازی آمریکایی ها خاموش مزایای بیکاری به ارنج زدن مردم به کار و ارائه مسئولیت برای حمایت از کسب و کار است که بازگشایی شده است.

جمهوری خواهان می خواهند برای از بین بردن $600 هفتگی بیکاری افزایش استدلال آن "دستبند" برخی از کارکنان با پرداخت بالاتر از آنها کسب درآمد در شغل خود. مک کانل نیز می خواهد برای محافظت از پزشکان مدارس و دیگران از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی یک "خط قرمز" او می گوید: برای هر معامله.

"احتمال زیاد است که ما انجام خواهد شد یکی دیگر از بسته نجات", مک کانل گفت: در فاکس نیوز. "ما نیاز به کار در اینجا." سیاسی و اقتصادی بحث امتداد فراتر از سالن های کنگره به عنوان احتیاط آمریکایی ها در انتظار واشنگتن بعدی حرکت می کند.

این بود که فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول که توصیه پلوسی به در تکیه تاریخی نرخ بهره پایین به "بزرگ" در حالی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد "آسیب دائمی" به اقتصاد مگر اینکه کسب و کار بازگشایی شده است.

واشنگتن شده است در اینجا قبل از. خیره پایین 2008-09 بحران مالی مجبور به مجلس نمایندگان و سنا را به یک بحث تاریخی بیش از اندازه و محدوده دولت است که هنوز هم طنین انداز امروز. سپس مانند در حال حاضر تعداد بی شماری از آمریکایی ها کاهش یافت و به سرعت به صفوف به تازگی بیکار در حالی که بسیار مبانی رویای آمریکایی "مالکیت خانه و سپس بهداشت در حال حاضر" آویزان در تعادل می باشد. سپس بانک مورد نیاز فدرال تاسیسات; امروز کسب و کار نگاه کنید به واشنگتن برای کمک به.

پلوسی گفت: AP بزرگترین درس آموخته بود که "بسیار تجویزی" در چگونه پول می تواند صرف پس از مواجهه با یک واکنش است که نجات بهره مند وال استریت بر خیابان اصلی.

اما شاید یکی دیگر از درس از قبل از بحران بود و رای دهندگان شورش در برابر دولت است. بانک نجات و بازیابی عمل موجب ظهور حزب چای بال ایران. Pelosi خود را از دست داده gavel در انتخابات سال 2010 و جمهوری خواهان در زمان کنترل از خانه. بسیاری از همان حزب چای نیروهای "از جمله عمیق به جیب کخ شبکه" تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای جلوگیری از کمک های دولت, بازگشایی این کشور و مردم بازگشت به کار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن