تفسیر: ورزشی فهرست اسامی باید گسترش بیشتری برای جلوگیری از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

این به معنی این نیست که سرزنش Goedert; نه دقیقا به هر حال. بلکه این به معنای اشاره است که بسیاری از مردم را نا

توسط NEWSATROPAT در 5 تیر 1399

این به معنی این نیست که سرزنش Goedert; نه دقیقا به هر حال. بلکه این به معنای اشاره است که بسیاری از مردم را نادیده گرفتن توصیه های مانند کسانی که از داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت, و آنها را به عمل سردستی و آنها را قرارداد COVID-19. برخی از این بسیاری از مردم خواهد شد ورزشکاران است. آنها در حال حاضر هستند.

ده فیلیز کارکنان هفت نفر از آنها بازیکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته گذشته بیش از یک چهارم از گزارش 47 مثبت آزمون در لیگ اصلی بیس بال به عنوان چهارشنبه. تور PGA گلف بازان نیک Watney و کامرون قهرمان آزمایش مثبت و تور برگزار شد تنها دو رویداد. تقریبا 100 کالج ورزشکاران باید آزمایش مثبت پس از بازگشت آنها به دانشگاه بیشتر بازیکنان فوتبال از جمله حداقل 28 بازیکن فوتبال از, آلاباما, Clemson و LSU, مدارس که برنده پنج ملی شد.

این طبیعی جدید است. هر صنعت است که با ری استارت فرد در تعامل خواهد خوراک ویروس. اگر چهار عمده ورزشی لیگ انتظار برای بازگشایی قبل از واکسن توسعه یافته است, تولید انبوه و توده-اداره شیوع بیماری خواهد بود به عنوان مشترک به عنوان ناپاک توپ. آمریکا ارسال شده دوم آن-بیشترین تعداد موارد گزارش شده در روز سه شنبه. هشت متحده به طور معمول ورود به سیستم ثبت تعداد موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان و چهار نفر از آنها را -- آریزونا و تگزاس فلوریدا و میسوری — خانه را به هفت تن از لیگ اصلی بیس بال را 30 تیم خواهد شد که شروع به آماده شدن برای فصل خود را در هفته آینده. چند هفته بعد, فوتبال, اردوگاه های آموزشی شروع در تیم سایت و کسانی که چهار متحده به هشت نفر از 32 franchises.

رفتار آمریکایی ها به خصوص آمریکایی ورزشکاران به سادگی نمی توان اعتماد کرد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

به همین دلیل هر چهار اصلی ورزش باید گسترش فهرست اسامی دور گذشته خود را در برنامه های فعلی و یا خطر تعطیل فصل خود را. چه تر است, مگر اینکه یک واکسن تهیه شده و به زودی این مهم فهرستی بسط نیاز به رول به 2020-21 فصل زمستان و به احتمال زیاد از طریق آغاز بیس بال در سال 2021. Coronavirus قربانیان می تواند تا شش هفته بهبود می یابند. این لیگ در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از بازیکنان در رزرو.

---

NBA فهرست اسامی که معمولا نشستن در 15 در بازی روز باید 25 عمیق, نه 17 به عنوان آنها در حال بحث و گفتگو است. بسکتبال ورزش likeliest به پرورش و انتقال است. شما ممکن است نیاز به دو تیم.

NHL فهرست اسامی باید حداقل 35 بازیکنان با توجه به مدرک تماس در این بازی است. لیگ قصد دارد به گسترش از 23 به 28 به علاوه نامحدود goalies.

تیم NFL باید حمل 90 بازیکنان. معمولا آنها را حمل 53 بازیکن در این فهرست به علاوه 10 تمرین-بازیکنان تیم ملی. در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در مورد گسترش عمل به جوخه های 16 بازیکن که به آنها 69. اما عملا صحبت کردن که حدود 30 بازیکن بیش از حد چند هنگامی که شما در حال تلاش برای حرکت به یک بیماری است که گسترش مثل قاصدک دانه.

تیم های لیگ بیس بال باید 40 بازیکن آماده در قطره از کلاه و یا افزایش درجه حرارت. تکان دهنده, بیس بال گرفتن آن را حق. لیگ های فعال فهرست اسامی که گسترش از 25 به 26 زمستان سال گذشته خواهد ایستاد در 30 برای اولین بار دو هفته از فصل کوتاه, 28 برای سوم و چهارم, هفته, و 26 بعد از آن. همچنین تیم گزارش خواهد شد که در مجموع بازیکن استخر 60 از جمله آنهایی که در فعال فهرست و سه مرد در سفر تاکسی تیم ملی. دیگر لیگ باید به دنبال کت و شلوار.

حتی اگر لیگ حاضر به نگه داشتن بازیکنان به اندازه کافی در ذخیره آنها باید در حداقل نگه داشتن مجموعه ای از متخصصان در پشت شیشه ای از جمله بیس بال. حداقل دو استارت یک مسکن و یک شکارچی باید قرنطینه شود.

NHL تیم انجام خواهد داد حداقل سه goalies. آنها باید قرنطینه یک چهارم و شاید یک پنجم. برای آگهی الکس لیون را بیشتر حس.

تیم بسکتبال باید حداقل یک گارد نقطه بر روی یخ. در Sixers' مورد که آنها را ... یک نقطه گارد.

تیم های فوتبال باید در نگه داشتن یک کارفرمایی قرنطینه. Buccaneers مربی بروس Arians که باهوش ترین مرد در هر مربیان' اتاق پیشنهاد کرد که استراتژی دو هفته پیش در "نور سبز" پادکست رسانه ها تلاش سابق عقاب تصویب حمله کننده کریس طولانی بود که باهوش ترین مرد در هر اتاق قفل است.

که یک smart start; عقاب احتمالا که مرتب سازی بر اساس ترتیب در حال حاضر با جاش McCown خواهد شد که 41 در این فصل است. NFL باید رفتن بیشتر است. تیم باید قرنطینه یک توپ زن یک فوتبالیست و یک اهمیت بیش از حد.

---

بازیکنان تنها بخشی از موضوع است. بزرگترین و بیشترین خطر در بخش صنعت ورزش نمی پرتاب یا شلیک کنید.

همین دلیل است که هر مربی پیشآهنگی اجرایی و یا عضو از کارکنان پشتیبانی (مربیان دبیر درمانگران ماساژ سرایداران) که باور نمی بازگشت به کار امن است یا باید قرارداد خود را به طور خودکار تمدید یک سال و یا اعطا می شود حقوق یک سال. باید وجود داشته باشد هیچ مجازات برای قدیمی بودن یا اضافه وزن دارند یا سیستم ایمنی به خطر بیافتد و یا زندگی با کسی که. قطعا باید وجود داشته باشد هیچ مجازات هنگام کار در صنعت سرگرمی است که به تولید میلیاردها دلار بیشتر در هر سال برای multibillionaires که به احتمال زیاد به ترک خود قصرها تا زمانی که این ویروس از بین رفته.

این طرح از توده بیماری ممکن است صدا حساس یا بی اعتنا. از آن شده است. ما به طور کامل درک خطرات مرتبط با COVID-19. ما به صدا هشدار دهنده قبل از ورزش و جامعه تعطیل. عرضه شده است و دستورالعمل و پیش بینی ما یاد گرفته ایم ،

بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس نمایشگاه خفیف تا علائم شدید اما بسیاری از بسیار بیمار برخی از ظهور برای زندگی زخم و درصد بسیار کمی می میرند. این بدترین تجربه بسیاری از ما در طول عمر. از آن شده است abhorrently نامناسب توسط اکثر نهادهای دولتی به ویژه دولت فدرال و زمان ریاست جمهوری را ترک کرده است و امریکا مخوف بین المللی مایه خنده.

ما را coronavirus بسیار جدی است. اما برای بهتر یا بدتر این است که ما که هستیم. ما در حال راه اندازی مجدد ورزشی در بسیاری از کشورهای که در آن ما نباید شروع مجدد ریسمان. قیمت ما برای پرداخت ما بی صبری عظیم خواهد بود اما ما به نظر می رسد بی تفاوت به وحشت بیش از افق.

به عنوان گران قیمت به عنوان تلفات انسانی از شروع مجدد ورزش ممکن است اقتصادی هزینه انجام این کار به درستی با بسیار گسترش فهرست اسامی خواهد بود سنگین بیش از حد. این می تواند تمام انواع حقوق و دستمزد-کلاه سردرد اما کسانی که فقط اعداد; ما در میان یک بیماری همه گیر. این است که هیچ وقت برای خرج کردن سکه.

تنها وسیله پیشگیری به همه بازی ها اما این کشتی میره کرده است. وجود دارد بیش از حد تلویزیون پول در معرض خطر برای صاحبان و بازیکنان. بسیاری از کارشناسان همین حالا پیش بینی COVID-19 واکسن تا اوایل تابستان آینده است که برای تلفن های موبایل کند اما در واقع می تواند یک معجزه آسا جدول زمانی. دوباره این معنی است که این بازیکن نیاز به باقی می ماند گسترش از طریق اوایل تابستان آینده حداقل.

وجود دارد هیچ دلیلی برای باور کردن ورزشکاران مانند Goedert خواهد شد محافظت از خود و یا دیگران با پیروی از دستورالعمل. عدم فعال موارد می تواند ارد هوشیاری. Goedert بود در باغ وحش بار در آبردین, S. D., است که در براون کانتی که در آن تنها حدود 330 مورد از coronavirus کشف شده است. Goedert را زادگاه Britton, در, Marshall County دیده است پنج مورد. هنوز هم دولت وزارت بهداشت توصیه می کند با پوشیدن ماسک. هیچ کس بود.

این فهرست اسامی ممکن است غیر عملی به نظر می رسد اما آنها تنها امکان پذیر قیمت انجام کسب و کار.

در غیر این صورت وجود خواهد داشت نه هر گونه کسب و کار را به انجام.

---

©2020 در Philadelphia Inquirer

بازدید از Philadelphia Inquirer در www.inquirer.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن