ستون: Give me liberty or give me اولین فراز

FARGO — سمت راست-کنار نام واقعی آمریکایی در حال صبورانه امتناع از پوشیدن ماسک در طول یک بیماری همه گیر به دلی

توسط NEWSATROPAT در 12 تیر 1399

FARGO — سمت راست-کنار نام واقعی آمریکایی در حال صبورانه امتناع از پوشیدن ماسک در طول یک بیماری همه گیر به دلیل انجام این کار خواهد معدوم کردن خدا-با توجه به حق آزادی و آزادی و خشم. اگر دولت می خواهد آنها بند یک تکه پارچه را piehole به نگه داشتن دیگران امن چه قطعه بعدی آمریکا که اسلاید پایین شیب لغزنده? حق کشتن مردم در حالی که رانندگی مست ؟

چیزی که بعد از شما می دانید, کسب و کار خواهد بود خواستار مشتریان خود پوشیدن یک پیراهن و کفش برای به دست آوردن خدمات. Commies.

این است که آمریکا در سال 2020 داشتن تفویض تحت (ahem) چشم ناظر از یک رئیس جمهور که هنرمندانه تبدیل ماسک-پوشیدن به سیاسی گوه موضوع است. ما استفاده می شود به مبارزه در مورد مسائل مانند تغییر آب و هوا و مالیات. مغلوب ساختن پیشی جستن است و ما استدلال بیش از 6 اینچ تا 4 اینچ, قطعه ای از مواد. چه بعدی ؟ مسواک زدن دندان های ما? من می دانم که طرف من را انتخاب کنید را به نفع.

از یک سو در حال محافظه کاران که به هنگام خشم بیش از سرنگونی یک مجسمه از یک مؤتلفه کلی آنها هرگز شنیده قبل از آن سرنگون شد مشاهده و پوشیدن ماسک به عنوان نشانه ای از ضعف بنفشه لیبرال طرح را به دور از مردانگی خود را و تاسیس قانون اساسی حق را به کسی دیگری بیمار است. ماسک کرده و به جای تفنگ خود را به عنوان وابسته به قضیب جایگزین.

از سوی دیگر این libtards که نمی خواهید را به یک صندوقدار بیمار زمانی که آن می تواند مانع با پوشیدن یک ماسک برای 15 دقیقه. یکی از ضعف Dumbocrats است که آنها در مناسبت دیگران فکر می کنم. این است که چگونه ما شده ایم زین با کمونیست برنامه هایی مانند امنیت اجتماعی و مدیکر و مزرعه یارانه که هیچ خواهان استفاده کنید.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

همه این می تواند حل شود اگر رئیس جمهور جیم جونز را سه دقیقه استراحت از خواندن خود امنیت جلسات و صدای جیر جیر به خود جانبازان که با پوشیدن یک ماسک محافظت خواهد آنها را از زندگی ماده Antifa آنارشیست ها در آینده به شهرهای خود در اتوبوس های لود شده با پالت از آجر است.

و یا شاید آن را نمی خواهد کار. نمی تواند نوشیدنی Kool-Aid از طریق یک ماسک.

ما آخرین و بهترین امید برای جلوگیری از coronavirus از گسترش سریع تر از دروغ از کاخ سفید ممکن است فوتبال کالج است. حس می کند. پس از هل دادن ناقص ایده های مانند "علم" "حس مشترک" و "با پوشیدن ماسک شما ممکن است کشتن خود و مادر بزرگ" از آن زمان به تمرکز بر آنچه واقعا مهم برای آمریکایی ها — مست در یک پارکینگ در روزهای شنبه.

اگر توییتر است که هیچ نشانه ای از واقعیت و آنچه که پلت فرم رسانه های اجتماعی نیست ؟ — به نظر می رسد فشار به مردم را تشویق به پوشیدن ماسک اگر آنها می خواهند فوتبال کالج در این پاییز. این ایده که سریعتر ما جلوگیری از گسترش این ویروس شانس وجود دارد را به صورت بازی به بازی می شود. اگر تنها کسی بوده است گفت: این از مارس.

بنابراین سمت راست-کنار با آن مواجه هستند بیشتر آمریکایی از گزینه های: آزادی یا فوتبال ؟ حق ندارد بوت دولت در آزادی-محبت گلوی مقابل حق خود را به صورت یک گروه 20 ساله به معدوم کردن گروه دیگری از 20 ساله. آن را ممکن است پایین آمده به چه پاتریک هنری یک بار گفت.

"Give me liberty, مگر اینکه شما می توانید تضمین 10 برنده!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب