ارتش آزادیبخش ملی کلمبیا با شورشیان گروه منتشر گروگان

توسط: | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 10:55:16 am دو افسر پلیس و چهار غیر نظامی منتشر شده است به

توسط NEWSATROPAT در 27 خرداد 1399
توسط: | منتشر شده در تاریخ: 15 ژوئن 2020 10:55:16 am
National Liberation Army, National Liberation Army Columbia, Columbia National Liberation Army, World news, Indian Express دو افسر پلیس و چهار غیر نظامی منتشر شده است به صلیب سرخ. (منبع: DW)

این ارتش آزادی بخش ملی (ELN) یکی از کلمبیا بزرگترین فعال چریکی گروه منتشر شش گروگان در یکشنبه, با توجه به بیانیه ای از کمیته بین المللی صلیب سرخ (ICRC).

"صلیب سرخ تیم که در بازدید از این مناطق تایید شش نفر در بهداشت و درمان مناسب شرایط خود را برای انتقال" گفت: سازمان های بشردوستانه.

گروگان ها شامل دو افسر پلیس که تا به حال برگزار شده است اسیر برای بیش از سه ماه و چهار غیر نظامی. هفته گذشته ارتش آزادیبخش ملی را نیز منتشر گروگان از جمله دو کارگر یک شرکت نفتی فعال در اروکا استان در نزدیکی مرز ونزوئلا.

تا کنون این سال, کلمبیا گروه های مسلح منتشر کرده اند 13 گروگان ها به صلیب سرخ.

"ما سپاسگزار به تمام احزاب برای جلب اعتماد آنها همچنان به جای صلیب سرخ برای انجام ما کار انسان دوستانه گفت:" صلیب Nicolas Lennsens. "تا زمانی که انسانی عواقب ناشی از درگیری های مسلحانه خشونت باقی بماند ما ادامه خواهد داد به کار برای حفاظت از زندگی و کرامت کسانی که تحت تاثیر این واقعیت است."

گریزان مذاکرات صلح

پس از یک سال 2016 قرارداد صلح با شورشیان فارک کلمبیا (فارک) به طور موثر به پایان رسید این گروه عملیات ارتش آزادیبخش ملی در حال حاضر تبدیل به بزرگترین گروه چریکی عامل در کشور با 2000 نفر عضو فعال دارد.

این ELN راه اندازی یک حمله مرگبار در یک آکادمی پلیس در سال گذشته به قتل 22 دانشجویان و زخمی شدن 66 نفر دیگر. رئیس جمهور ایوان دوقو گفت: این حمله به طور موثر طرح میتوانست امکان مذاکرات صلح با این گروه است. ماه گذشته کلمبیا نظامی کشته و یک کلید ELN فرمانده هدفمند اعتصاب.

پس از ELN است نشانه تمایل خود برای توقف جنگ تحت سازمان ملل متحد حمایت مهلت قانونی برای مبارزه به طوری که سازمان های بشردوستانه و مقامات بهداشت عمومی بهتر می تواند مقابله با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

دولت کلمبیا گفته است که نمی خواهد درگیر در مذاکرات صلح تا زمانی که ارتش آزادیبخش ملی به پایان می رسد ربایی آزاد کردن گروگان ها و متوقف حملات به زیرساخت ها است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین اخبار جهان, دانلود برنامه اکسپرس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن