Collier, Lynx نگه آسمان

برادنتون فلوریدا. — Napheesa ذغال سنگ به ثمر رساند و 20 امتیاز به عنوان مینه سوتا سیاهگوش برگزار شد برای یک 8

توسط NEWSATROPAT در 10 مرداد 1399

برادنتون فلوریدا. — Napheesa ذغال سنگ به ثمر رساند و 20 امتیاز به عنوان مینه سوتا سیاهگوش برگزار شد برای یک 83-81 پیروزی برابر شیکاگو آسمان در شب پنجشنبه 30.

شیکاگو از دست رفته سه بالقوه بستن عکس در فینال 7 ثانیه از جمله دو توسط کورتنی Vandersloot قبل از Gabby ویلیامز تلاش در زنگ.

Damiris دنتس ریخت و در 14 امتیاز راشل howard wolpoff بریده 13 زمین و سیلویا Fowles اضافه شده 10 امتیاز برای Lynx (2-1).

Vandersloot Azura استیونس و شایانی پارکر همه تا به حال 16 امتیاز برای آسمان (2-1). Allie Quigley اضافه شده 11. استیونس به حال 11 پرتاب ریباند.

ذغال سنگ شات 9-برای-16 از میدان و همچنین یک تیم-بالا 10 پرتاب ریباند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ذغال سنگ به ثمر رساند و شش سوتا هشت امتیاز در سه ماهه چهارم به عنوان سیاهگوش ساخته شده 65-56 منجر مارک بزرگترین حاشیه این بازی به آن نقطه. یک 6-0 جهش در سراسر 59-دوم span میدوی را از طریق سه ماهه پایانی تحت فشار قرار دادند لبه به 74-62.

آسمان در یک کشش از تنها دو نقطه در سراسر بیش از سه دقیقه قبل از محوری.

شیکاگو بود و در 79-74 پس از Stevens 3-اشاره گر در 1:41 خوانده شده را علامت. ذغال سنگ را در سبد یک جهش بعدی در اختیار داشتن رام این تجمع اما تنها به طور خلاصه.

سپس یک مینه سوتا گردش مالی بین شیکاگو سبدهای سمت چپ سیاهگوش فقط با یک 81-78 منجر شود. ذغال سنگ در جواب با دو پرتاب آزاد قبل از 3-اشاره گر از Quigley که از دست رفته قبلی هفت تلاش از محدوده زمانی.

مینه سوتا کریستال Dangerfield تیم اول rookie برای شروع یک بازی در گارد نقطه در 11 سال پیوست هم تیمی Shenise جانسون با نه امتیاز.

Lynx گل شش راست امتیاز در اواخر سه ماهه دوم و به پایان رسید تا با یک 38-34 حاصل کار دو تیم منجر شود.

آسمان ضربه تنها یک از نه 3-نقطه تلاش در نیمه اول.

با استفانی Dolson (مچ پا) ، Jantel اسطوخودوس (پا) و سیدنی Colson (بیماری) نشسته از آسمان با استفاده از هشت بازیکن.

Lynx بدون جلو Karima کریسمس-کلی که دچار پایان فصل پاره شده تاندون آشیل در یکشنبه شب شکست به سیاتل. گارد Lexie قهوه ای نشسته بود چرا که او در تصادم پروتکل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب